Pogadajec

Materiał znajduje się w poczekalni. Poczekalnia to miejsce, do którego użytkownicy zgłaszają treści. W poczekalni mogą znajdować się treści, które nie zostały jeszcze sprawdzone przez administrację serwisu. Przy treściach z poczekalni nie pokazujemy reklam zewnętrzych reklamodawców.

Pogadajec
Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Mateo_

wczoraj, 18:40

ded gadajc?

Avatar Rebelian_Chaosu

wczoraj, 18:50

@Mateo_: ded

Avatar Mateo_

wczoraj, 15:57

Najgorsze statystki w historii mojego kanału odkąd muzykę robię lmao

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Mateo_

wczoraj, 18:29

@Kto_pl: wiem

Avatar Mateo_

wczoraj, 18:31

@Pyoter: niestety jeszcze mam jakimś cudem resztki honoru

Avatar Ronan

wczoraj, 17:28

k...a rozcięłom sobie dziąsło papierem ryżowym chyba

Avatar Ronan

wczoraj, 17:33

@Ronan: ktoś się nie zgadza z tą opinią

Avatar SoundART

wczoraj, 17:35

@Ronan: tulu

Avatar Kto_pl

wczoraj, 17:27

GAD DEJM skin zdobyty

Avatar CupOfWater

wczoraj, 17:04

Ej czy ja mam jakiś mandela effect
Bo jak były te rodzaje miłości jak Agape, Eros Philia itd. to dałbym sobie łapę uciąć że były też nazwy dla miłości do lidera i miłości do zwierzątka domowego ale szukam po necie i nic znaleźć nie mogę

Avatar Mateo_

wczoraj, 16:35

dajkcie pytaniancza ycczyc cośśśśćść

Avatar Rebelian_Chaosu

wczoraj, 16:45

@Mateo_: wolisz crocksy w trybie wygodnej podróży czy w trybie sportowym?

Avatar Mateo_

wczoraj, 16:48

@Rebelian_Chaosu: w jakim sensie tryb sportowy

Avatar Rebelian_Chaosu

wczoraj, 16:49

Avatar Mateo_

wczoraj, 16:50

@Rebelian_Chaosu: A
To tego drugiego prawie nigdy nie używam xD

Avatar Tonie

wczoraj, 16:20

w końcu wrócilem do robienia mojej gry o menelach na poważnie i robie typa co ma parować każdy twój cios(jest swego rodzaju nietykalnym sprzedawcą) i przez przypadek zrobiłem że jak raz ukleknie to juz będzie parować na kolanach

Avatar Mateo_

wczoraj, 16:45

@Tonie: jak sobie na kolanach radzi, to po co ma wstawać? xd

Avatar ariri_

wczoraj, 15:45

Moją poprzednią prośbę o pytaniarty widziało ponad 20 jejaków a przez 3 godziny nikt nie dał pytaniartów
Jeja umiera

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Diefant

wczoraj, 16:28

@ariri_: Jeja umarło

Avatar Tonie

wczoraj, 16:35

@ariri_: mam wiele pytań ale wątpie by chciałabyś an nie odpowiedzieć więc nie zadaje

Avatar Rebelian_Chaosu

wczoraj, 15:45

Avatar Mateo_

wczoraj, 15:58

@Rebelian_Chaosu: kto wygra?

Avatar Rebelian_Chaosu

wczoraj, 16:33

@Mateo_: ten który nie przegra

Avatar Mateo_

wczoraj, 16:34

komentarz obrazkowy

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

wczoraj, 16:13

Ogladam iceberg o Kryptozoologii i było entry o stworzeniach które kiedyś za kryptydy były uważane )al już nie są skoro o ich istnieniu wiemy). I rozumiem by uznac za kryptyde smoka z komodo czy kałamrnice, ale ponoc kryptyda kiedys był goryl xD

Avatar Dragonix18

Edytowano - wczoraj, 16:23

@BardzoOryginalnaNazwa: Wojti2000 hell yeah

Avatar Mateo_

Edytowano - wczoraj, 16:15

Odkryłem, że zaliczenia najlepiej mi się robi po godzinie 20
Nie mam pojęcia czemu
Ale cierpi na tym mój cały harmonogram
I granie w Personę

Avatar Jakis_Uzytkownik

wczoraj, 16:16

@Mateo_: załatw sobie drugi monitor i graj w Personę podczas robienia zaliczeń 👍

Avatar Mateo_

wczoraj, 16:17

@Jakis_Uzytkownik: Podczas grania wolę być w pełni skupiony

Avatar Jakis_Uzytkownik

wczoraj, 16:17

@Mateo_: ależ pięknie odstawiłeś zaliczenia na dalszy plan, widać priorytety :D

Avatar Mateo_

wczoraj, 16:18

@Jakis_Uzytkownik: Chciałbym, żeby było tak, jak napisałaś
Ale niestety priorytety mam inne :/

Avatar Transcendentalny

wczoraj, 16:15

Ale ...jnia, w sobotę miałem iść na randkę ale teraz nie wiadomo czy przyjdzie gościu na zastępstwo i mogą z tego wyjść nici, a byłem już nastawiony na maxa, mam nadzieję że jeszcze odezwie się ten typ bo będę wk...iony

Avatar Mateo_

wczoraj, 15:38

co tam u was

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar Mateo_

wczoraj, 16:11

Avatar Jakis_Uzytkownik

wczoraj, 16:14

@Mateo_: ale to w nocy, jak zgaśnie

Avatar Jakis_Uzytkownik

wczoraj, 16:07

podziwiam ludzi, którzy pracują w gastro, a już zwłaszcza w takim upale, toż to od zwykłego usmażenia mięsa idzie się ugotować

a no i hejo wam 👋

Avatar Oliwier256

wczoraj, 16:03

Badania mam dobre, nie mam anoreksji czy bulimii (o dziwo) wobec tego muszę zacząć wpi.....ać bo to jednak siedzi w mojej głowie :v

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Mateo_
Dodane przez: Mateo_

Phi!

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Nieuczciwa ocena

Północne Węgry

Jakby trochę nie fair

To by wystarczyło

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka