Materiał znajduje się w poczekalni. Poczekalnia to miejsce, do którego użytkownicy zgłaszają treści. W poczekalni mogą znajdować się treści, które nie zostały jeszcze sprawdzone przez administrację serwisu. Przy treściach z poczekalni nie pokazujemy reklam zewnętrzych reklamodawców.
Komentarze
Odświeżwczoraj, 18:40
ded gadajc?
Odpisz
wczoraj, 18:50
@Mateo_: ded
Odpisz
wczoraj, 15:57
Najgorsze statystki w historii mojego kanału odkąd muzykę robię lmao
Odpisz
wczoraj, 16:16
@Mateo_: Jakby, ostatni raz trzy dni z rzędu bez wyświetleń to ja miałem chyba, jak dopiero wrzucałem pierwsze utwory xD
Odpisz
wczoraj, 17:48
@Mateo_: wiesz co ci napiszę
Odpisz
wczoraj, 17:54
@Mateo_: trzeba było tam nie patrzeć i mógłbyś powiedzieć że nie odnotowałeś spadku słuchaczy
Odpisz
wczoraj, 18:29
@Kto_pl: wiem
Odpisz
wczoraj, 18:31
@Pyoter: niestety jeszcze mam jakimś cudem resztki honoru
Odpisz
wczoraj, 17:28
k...a rozcięłom sobie dziąsło papierem ryżowym chyba
Odpisz
wczoraj, 17:33
@Ronan: ktoś się nie zgadza z tą opinią
Odpisz
wczoraj, 17:35
@Ronan: tulu
Odpisz
wczoraj, 17:27
GAD DEJM skin zdobyty
Odpisz
wczoraj, 17:04
Ej czy ja mam jakiś mandela effect
Bo jak były te rodzaje miłości jak Agape, Eros Philia itd. to dałbym sobie łapę uciąć że były też nazwy dla miłości do lidera i miłości do zwierzątka domowego ale szukam po necie i nic znaleźć nie mogę
Odpisz
wczoraj, 16:35
dajkcie pytaniancza ycczyc cośśśśćść
Odpisz
wczoraj, 16:45
@Mateo_: wolisz crocksy w trybie wygodnej podróży czy w trybie sportowym?
Odpisz
wczoraj, 16:48
@Rebelian_Chaosu: w jakim sensie tryb sportowy
Odpisz
wczoraj, 16:49
@Mateo_:
Odpisz
wczoraj, 16:50
@Rebelian_Chaosu: A
To tego drugiego prawie nigdy nie używam xD
Odpisz
wczoraj, 16:20
w końcu wrócilem do robienia mojej gry o menelach na poważnie i robie typa co ma parować każdy twój cios(jest swego rodzaju nietykalnym sprzedawcą) i przez przypadek zrobiłem że jak raz ukleknie to juz będzie parować na kolanach
Odpisz
wczoraj, 16:45
@Tonie: jak sobie na kolanach radzi, to po co ma wstawać? xd
Odpisz
wczoraj, 15:45
Moją poprzednią prośbę o pytaniarty widziało ponad 20 jejaków a przez 3 godziny nikt nie dał pytaniartów
Jeja umiera
Odpisz
wczoraj, 15:49
@ariri_: Admin dał czerwoną
Odpisz
wczoraj, 15:53
@ariri_: nie mam arta ale mam pytanie
co myślisz o karolku mcskrzeli?
Odpisz
wczoraj, 15:55
@kuniaz__: "prawo jest święte" moja dupa
Odpisz
wczoraj, 16:28
@ariri_: Jeja umarło
Odpisz
wczoraj, 16:35
@ariri_: mam wiele pytań ale wątpie by chciałabyś an nie odpowiedzieć więc nie zadaje
Odpisz
wczoraj, 15:45
Odpisz
wczoraj, 15:58
@Rebelian_Chaosu: kto wygra?
Odpisz
wczoraj, 16:33
@Mateo_: ten który nie przegra
Odpisz
wczoraj, 16:34
@Rebelian_Chaosu:
Odpisz
wczoraj, 16:13
Ogladam iceberg o Kryptozoologii i było entry o stworzeniach które kiedyś za kryptydy były uważane )al już nie są skoro o ich istnieniu wiemy). I rozumiem by uznac za kryptyde smoka z komodo czy kałamrnice, ale ponoc kryptyda kiedys był goryl xD
Odpisz
Edytowano - wczoraj, 16:23
@BardzoOryginalnaNazwa: Wojti2000 hell yeah
Odpisz
Edytowano - wczoraj, 16:15
Odkryłem, że zaliczenia najlepiej mi się robi po godzinie 20
Nie mam pojęcia czemu
Ale cierpi na tym mój cały harmonogram
I granie w Personę
Odpisz
wczoraj, 16:16
@Mateo_: załatw sobie drugi monitor i graj w Personę podczas robienia zaliczeń 👍
Odpisz
wczoraj, 16:17
@Jakis_Uzytkownik: Podczas grania wolę być w pełni skupiony
Odpisz
wczoraj, 16:17
@Mateo_: ależ pięknie odstawiłeś zaliczenia na dalszy plan, widać priorytety :D
Odpisz
wczoraj, 16:18
@Jakis_Uzytkownik: Chciałbym, żeby było tak, jak napisałaś
Ale niestety priorytety mam inne :/
Odpisz
wczoraj, 16:15
Ale ...jnia, w sobotę miałem iść na randkę ale teraz nie wiadomo czy przyjdzie gościu na zastępstwo i mogą z tego wyjść nici, a byłem już nastawiony na maxa, mam nadzieję że jeszcze odezwie się ten typ bo będę wk...iony
Odpisz
wczoraj, 15:38
co tam u was
Odpisz
wczoraj, 15:46
@Mateo_: nie żyje
Odpisz
wczoraj, 15:46
@Rebelian_Chaosu: F
Odpisz
wczoraj, 15:49
@Mateo_: umarłem
Odpisz
wczoraj, 15:49
@SoundART: Kurde
Same trupy
Odpisz
wczoraj, 16:08
@Mateo_: nieprawda
ja dopiero jestem w trakcie umierania
Odpisz
wczoraj, 16:08
@Jakis_Uzytkownik: Rozważ, czy na pewno chcesz to zrobić
Odpisz
wczoraj, 16:09
@Mateo_: nie chcę, słońce ma jednak inne plany F
Odpisz
wczoraj, 16:11
@Jakis_Uzytkownik: zabij
Odpisz
wczoraj, 16:14
@Mateo_: ale to w nocy, jak zgaśnie
Odpisz
wczoraj, 16:07
podziwiam ludzi, którzy pracują w gastro, a już zwłaszcza w takim upale, toż to od zwykłego usmażenia mięsa idzie się ugotować
a no i hejo wam 👋
Odpisz
wczoraj, 16:03
Badania mam dobre, nie mam anoreksji czy bulimii (o dziwo) wobec tego muszę zacząć wpi.....ać bo to jednak siedzi w mojej głowie :v
Odpisz