Materiał znajduje się w poczekalni. Poczekalnia to miejsce, do którego użytkownicy zgłaszają treści. W poczekalni mogą znajdować się treści, które nie zostały jeszcze sprawdzone przez administrację serwisu. Przy treściach z poczekalni nie pokazujemy reklam zewnętrzych reklamodawców.
Ronan nie biorący udziału w pojebanym związku ariri, kolejnejzkolei, pmackowiakopl, transcendentalnego i ddawdada i tylko się przyglądająca z boku bo i tak jest gejem:
Komentarze
Odświeżwczoraj, 18:30
Ale zajebiste lore się robi
Odpisz
wczoraj, 18:53
@SoundART: No szkoda tylko że mam limit dwóch memów dziennie XD
Odpisz
wczoraj, 19:06
@Transcendentalny: wygeneruj i prześlij mi
Nie mam limitu
Odpisz
wczoraj, 19:15
@SoundART: Jak ja generuję w kreatorze memów na Jeja XD a mając limit nie mogę z niego korzystać
Odpisz
wczoraj, 19:16
@Transcendentalny: To przed końcem limitu generuj ile wlezie
Odpisz
wczoraj, 19:18
@Kolejnazkolei: Wsm na to nie wpadłem
Jak nie dostanę bana w ciągu 24h to tak zrobimy
Odpisz
wczoraj, 18:43
co?
pamiętam tylko jak dorosła ari groomingowała niepełnoletnią dziewczynkę
Odpisz
wczoraj, 18:45
@jbartosik: Co?
Odpisz
Edytowano - wczoraj, 18:46
@ariri_: żarcik kosmonaucik seksiaku
nie groomingujesz
Odpisz
wczoraj, 18:03
wooohooo geje
Odpisz
wczoraj, 18:09
@Ronan: nprawda, ja wolę baby np
Odpisz
wczoraj, 18:11
@ariri_: ok czyli jesteś gejem
Odpisz
wczoraj, 18:11
@Ronan: yyy, nie?
Odpisz
wczoraj, 18:13
@Ronan: Bycie gejem to wtedy kiedy lubisz albo chłopców(aktualnie znany jest tylko jeden) albo donaldów tusków (płeć, nie mylić z Donaldem Tuskiem, premierem IIIRP)
Odpisz
wczoraj, 18:19
@ariri_: właśnie zdecydowałom że tak >:3
Odpisz
wczoraj, 18:20
@Ronan: Sory, to ja decyduję o puciach i orientacjach na tym terytorium.
Odpisz
wczoraj, 18:21
@Kolejnazkolei: ajajaj to przepraszam panie władzo
Odpisz
wczoraj, 18:21
@ariri_: Możecie przestać się kłócić, gejuchy?
Odpisz
wczoraj, 18:44
@Ronan: rel
Odpisz
wczoraj, 18:32
Przydałoby się od nowa stworzyć jejadrzewo genealogiczne, bo to się już robi pojɛbane
Odpisz
wczoraj, 18:34
@Mateo_: Po AmbasadorzePolskiPolnocnej miał się tym zająć niejaki Mateoninho, szkoda, że już go z nami nie ma
Odpisz
wczoraj, 18:01
Tymczasem zły i przerażający koń Tonie
Odpisz
wczoraj, 18:02
@Diefant: Jak tonie to po ratownika leć
Odpisz
wczoraj, 17:57
kto jest k...a synem kogo
Odpisz