Arigadajec™

Materiał znajduje się w poczekalni. Poczekalnia to miejsce, do którego użytkownicy zgłaszają treści. W poczekalni mogą znajdować się treści, które nie zostały jeszcze sprawdzone przez administrację serwisu. Przy treściach z poczekalni nie pokazujemy reklam zewnętrzych reklamodawców.

Arigadajec™
Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Tonie

wczoraj, 21:09

Czasami jak czytam swoje komentarze, to sie wstydze wypominać brak umiejetności pisania innym.

Avatar Ministerka

wczoraj, 21:22

@Tonie: moje komentarze z 2024 były JESZCZE GORSZE (zrzygałam się)

Avatar Dragon22T0Ja

wczoraj, 21:25

@Tonie: ja to już w ogóle...

Avatar Ministerka

wczoraj, 20:23

dajcie pytania bo dzisiaj robiłam maraton z SuperTuxKart

Avatar Tonie

wczoraj, 21:02

@Ministerka: linux gaming?

Avatar Ministerka

wczoraj, 21:21

@Tonie: nah, android (ej, ale Android to też wsm Linux)

gram jako Godette

Avatar CupOfWater

wczoraj, 21:12

Został mi ostatni test do zaliczenia i czuję się jak w podstawówce, bo to niby jest wymyślanie sloganów ale w praktyce to jest językoznawstwo xd
połowa slajdów jest o anaforach epiforach epifrazach itp.

Avatar MasloPolskie

wczoraj, 21:08

mam w ten weekend zawody run-archery
a dokładniej usmażenie żywcem
oby pogoda dopisała

Avatar MasloPolskie

wczoraj, 21:10

@MasloPolskie: KUUUUURWAAAAAAAAA

Avatar Mateo_

wczoraj, 19:22

Wiecie, jak fajnie byłoby zarabiać dużo na muzyce i mieć resztę w dupie?
Szkoda, że nie zarabiam w ogóle :(

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar ariri_

wczoraj, 20:38

@Mateo_: Eviva l'arte! Człowiek zginąć musi -
cóż, kto pieniędzy nie ma, jest pariasem,
nędza porywa za gardło i dusi -
zginąć, to zginąć jak pies, a tymczasem,
choć życie nasze splunięcia niewarte:
Eviva l'arte!

Eviva l'arte! Niechaj pasie brzuchy
nędzny filistrów naród! My, artyści,
my, którym często na chleb braknie suchy,
my, do jesiennych tak podobni liści,
i tak wykrzykniem; gdy wszystko nic warte,
Eviva l'arte!

Eviva l'arte! Duma naszym bogiem,
sława nam słońcem, nam, królom bez ziemi,
możemy z głodu skonać gdzieś pod progiem,
ale jak orły z skrzydły złamanemi -
więc naprzód! Cóż jest prócz sławy co warte?
Eviva l'arte!

Eviva l'arte! W piersiach naszych płoną
ognie przez Boga samego włożone:
więc patrzym na tłum z głową podniesioną,
laurów za złotą nie damy koronę,
i chociaż życie nasze nic niewarte:
Eviva l'arte!

Avatar Ministerka

wczoraj, 21:00

@ariri_: Tetmajer mentioned

Avatar Tonie

wczoraj, 20:58

asseto granie

Avatar Nerius

wczoraj, 19:08

500 materiałów w poczekalni

Ta strona chyba już bardziej nie może być martwa

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Memolord

Edytowano - wczoraj, 20:19

@Transcendentalny: spokojnie zaraz przeprowadzimy oczyszczanie myśli kryształami. A co do nicku, to chyba się nie da

Avatar ariri_

wczoraj, 20:37

@Memolord: Dodaję tak bo inaczej komentarz idzie szukać idealnego mleka

Avatar CupOfWater

wczoraj, 20:35

Trailer GTA VI przegrał z cholernym Spyro, najśmieszniejsze gówno jakie widziałem w tym tygodniu
(zwłaszcza przez to że się musiałem nasłuchać fanbo0jów którzy mówili że to będzie największe wydarzenei w historii ludzkości)

Avatar Mateo_

wczoraj, 19:32

Dajcie pytania czy coś

Avatar Kolejnazkolei

wczoraj, 20:03

@Mateo_: Jeej pani Tits

Avatar Beowulf_

wczoraj, 19:38

😭😭😭

Avatar Tonie

wczoraj, 19:43

@Beowulf_: kara boska dla ciebie człowieku bez wiary.
(A tak na racjonalny punk widzenia przez to że chi y szybciej ograniczyły produkcje freonów niż dwutlenka węgla powoduje że jeszcze więcej ciepła zatrzymuje sie w atmoswerze

Avatar Tonie

wczoraj, 19:50

@Tonie: siarkanie freon. Freon tak samo jak co2 działa jeśli chodzi o globalne

Avatar jbartosik

wczoraj, 18:53

co tam i wiedzieliście że napisanie "cio" A potem "tam" ti waż zablokuje komentarz

Avatar Tonie

wczoraj, 19:13

@jbartosik: dostałem 2 razy raka zanim zrozumiałem co napisałeś z tą składnią

Avatar jbartosik

wczoraj, 19:31

@Tonie: :3

Avatar Transcendentalny

wczoraj, 19:01

Ogl podobno stary nieusuwajka jest takim pedałem że wiedzą o tym nawet w Stanach

Znają go tylko z tego że jest pedałem i starym nieusuwajka

Mówią na niego "trans parent" i traktują jak powietrze

Jeśli dostanę za ten komentarz bana to wiedzcie że nawet się k...a nie zawahałem przed napisaniem tego

Avatar ariri_

wczoraj, 19:02

Avatar Transcendentalny

wczoraj, 19:24

@Transcendentalny: K...a nie wierzę że to jeszcze nie ma 50 wgóręgłosów, to najśmieszniejszy punchline jaki w życiu wymyśliłem

Avatar Mateo_

wczoraj, 19:24

@Transcendentalny: Za mało nas jest na to

Avatar Mateo_

wczoraj, 18:56

Zaktualizowałem Arknajce i się zesrały, co chwila crashują :V

Avatar Mateo_

Edytowano - wczoraj, 18:57

@Mateo_: Instalacja od nowa :v

Avatar Mateo_

Edytowano - wczoraj, 19:19

@Mateo_: Aha, czyli to ogólny problem
TO DAJCIE W KOŃCU OFICJALNEGO KLIENTA PC NA SERWER GLOBALNY DO K...Y NĘDZY, CHIŃCZYCY MAJĄ, TO NAM TEŻ MOŻECIE DAĆ

Avatar Kavior

wczoraj, 19:17

Tak będę wyglądać, jak jutro wyjdę z pracy

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar ariri_
Dodane przez: ariri_

Pozdrawiam świetliki

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Jakby trochę nie fair

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Jeszcze jak

Nigdy na to nie wpadną

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka