Materiał znajduje się w poczekalni. Poczekalnia to miejsce, do którego użytkownicy zgłaszają treści. W poczekalni mogą znajdować się treści, które nie zostały jeszcze sprawdzone przez administrację serwisu. Przy treściach z poczekalni nie pokazujemy reklam zewnętrzych reklamodawców.
Komentarze
Odświeżwczoraj, 21:09
Czasami jak czytam swoje komentarze, to sie wstydze wypominać brak umiejetności pisania innym.
Odpisz
wczoraj, 21:22
@Tonie: moje komentarze z 2024 były JESZCZE GORSZE (zrzygałam się)
Odpisz
wczoraj, 21:25
@Tonie: ja to już w ogóle...
Odpisz
wczoraj, 20:23
dajcie pytania bo dzisiaj robiłam maraton z SuperTuxKart
Odpisz
wczoraj, 21:02
@Ministerka: linux gaming?
Odpisz
wczoraj, 21:21
@Tonie: nah, android (ej, ale Android to też wsm Linux)
gram jako Godette
Odpisz
wczoraj, 21:12
Został mi ostatni test do zaliczenia i czuję się jak w podstawówce, bo to niby jest wymyślanie sloganów ale w praktyce to jest językoznawstwo xd
połowa slajdów jest o anaforach epiforach epifrazach itp.
Odpisz
wczoraj, 21:08
mam w ten weekend zawody run-archery
a dokładniej usmażenie żywcem
oby pogoda dopisała
Odpisz
wczoraj, 21:10
@MasloPolskie: KUUUUURWAAAAAAAAA
Odpisz
wczoraj, 19:22
Wiecie, jak fajnie byłoby zarabiać dużo na muzyce i mieć resztę w dupie?
Szkoda, że nie zarabiam w ogóle :(
Odpisz
wczoraj, 19:25
@Mateo_: Fajne to byłoby zarabiać dużo na czymkolwiek i mieć wszystko w dupie
Odpisz
wczoraj, 19:26
@Mateo_: Czy wiecie, że jakbyście się torturowali i słuchali mojej muzyki dużo na spotify/youtubie/gdziekolwiek słuchacie, to bym zaczął zarabiać mało, ale jednak????
Odpisz
wczoraj, 19:26
@Mateo_: Zarobisz po śmierci
Odpisz
wczoraj, 19:26
@Mateo_: Mordo totalnie jestem w tym z Tobą
Odpisz
wczoraj, 19:26
@Davidis: Prawda
Ale w moim przypadku najfajniej byłoby na muzyce, bo najwięcej frajdy mi daje
Odpisz
wczoraj, 19:27
@Tonie:
Odpisz
wczoraj, 19:30
@Mateo_: poproś admina o boty
Odpisz
wczoraj, 19:31
@Kto_pl: solvuś jako mój największy fan
Odpisz
wczoraj, 20:38
@Mateo_: Eviva l'arte! Człowiek zginąć musi -
cóż, kto pieniędzy nie ma, jest pariasem,
nędza porywa za gardło i dusi -
zginąć, to zginąć jak pies, a tymczasem,
choć życie nasze splunięcia niewarte:
Eviva l'arte!
Eviva l'arte! Niechaj pasie brzuchy
nędzny filistrów naród! My, artyści,
my, którym często na chleb braknie suchy,
my, do jesiennych tak podobni liści,
i tak wykrzykniem; gdy wszystko nic warte,
Eviva l'arte!
Eviva l'arte! Duma naszym bogiem,
sława nam słońcem, nam, królom bez ziemi,
możemy z głodu skonać gdzieś pod progiem,
ale jak orły z skrzydły złamanemi -
więc naprzód! Cóż jest prócz sławy co warte?
Eviva l'arte!
Eviva l'arte! W piersiach naszych płoną
ognie przez Boga samego włożone:
więc patrzym na tłum z głową podniesioną,
laurów za złotą nie damy koronę,
i chociaż życie nasze nic niewarte:
Eviva l'arte!
Odpisz
wczoraj, 21:00
@ariri_: Tetmajer mentioned
Odpisz
wczoraj, 20:58
asseto granie
Odpisz
wczoraj, 19:08
500 materiałów w poczekalni
Ta strona chyba już bardziej nie może być martwa
Odpisz
Edytowano - wczoraj, 19:15
@Nerius: jest jeden prosty sposób. Wszyscy musicie zacząć oglądać turbinę. Mam całą masę memów o turbinie których mi się nie chce wysyłać bo nie wiem czy dużo ludzi załapię. A mówiąc że mam całą masę mam na myśli ponad 150
Odpisz
wczoraj, 19:16
@Memolord:
Odpisz
wczoraj, 19:19
@Memolord: Całkiem śmieszne ale zmień nick
K...a ale dzisiaj jestem chamem, ja pie....ę, muszę wyrzucić z siebie te złe emocje
Odpisz
Edytowano - wczoraj, 20:19
@Transcendentalny: spokojnie zaraz przeprowadzimy oczyszczanie myśli kryształami. A co do nicku, to chyba się nie da
Odpisz
wczoraj, 20:37
@Memolord: Dodaję tak bo inaczej komentarz idzie szukać idealnego mleka
Odpisz
wczoraj, 20:35
Trailer GTA VI przegrał z cholernym Spyro, najśmieszniejsze gówno jakie widziałem w tym tygodniu
(zwłaszcza przez to że się musiałem nasłuchać fanbo0jów którzy mówili że to będzie największe wydarzenei w historii ludzkości)
Odpisz
wczoraj, 20:10
https://youtu.be/rJC8BHGwGSI?t=1m7s
Odpisz
wczoraj, 19:32
Dajcie pytania czy coś
Odpisz
wczoraj, 20:03
@Mateo_: Jeej pani Tits
Odpisz
wczoraj, 19:38
😭😭😭
Odpisz
wczoraj, 19:43
@Beowulf_: kara boska dla ciebie człowieku bez wiary.
(A tak na racjonalny punk widzenia przez to że chi y szybciej ograniczyły produkcje freonów niż dwutlenka węgla powoduje że jeszcze więcej ciepła zatrzymuje sie w atmoswerze
Odpisz
wczoraj, 19:50
@Tonie: siarkanie freon. Freon tak samo jak co2 działa jeśli chodzi o globalne
Odpisz
wczoraj, 18:53
co tam i wiedzieliście że napisanie "cio" A potem "tam" ti waż zablokuje komentarz
Odpisz
wczoraj, 19:13
@jbartosik: dostałem 2 razy raka zanim zrozumiałem co napisałeś z tą składnią
Odpisz
wczoraj, 19:31
@Tonie: :3
Odpisz
wczoraj, 19:01
Ogl podobno stary nieusuwajka jest takim pedałem że wiedzą o tym nawet w Stanach
Znają go tylko z tego że jest pedałem i starym nieusuwajka
Mówią na niego "trans parent" i traktują jak powietrze
Jeśli dostanę za ten komentarz bana to wiedzcie że nawet się k...a nie zawahałem przed napisaniem tego
Odpisz
wczoraj, 19:02
@Transcendentalny: 🫡
Odpisz
wczoraj, 19:24
@Transcendentalny: K...a nie wierzę że to jeszcze nie ma 50 wgóręgłosów, to najśmieszniejszy punchline jaki w życiu wymyśliłem
Odpisz
wczoraj, 19:24
@Transcendentalny: Za mało nas jest na to
Odpisz
wczoraj, 18:56
Zaktualizowałem Arknajce i się zesrały, co chwila crashują :V
Odpisz
Edytowano - wczoraj, 18:57
@Mateo_: Instalacja od nowa :v
Odpisz
Edytowano - wczoraj, 19:19
@Mateo_: Aha, czyli to ogólny problem
TO DAJCIE W KOŃCU OFICJALNEGO KLIENTA PC NA SERWER GLOBALNY DO K...Y NĘDZY, CHIŃCZYCY MAJĄ, TO NAM TEŻ MOŻECIE DAĆ
Odpisz
wczoraj, 19:17
Tak będę wyglądać, jak jutro wyjdę z pracy
Odpisz