Materiał znajduje się w poczekalni. Poczekalnia to miejsce, do którego użytkownicy zgłaszają treści. W poczekalni mogą znajdować się treści, które nie zostały jeszcze sprawdzone przez administrację serwisu. Przy treściach z poczekalni nie pokazujemy reklam zewnętrzych reklamodawców.
Komentarze
Odświeżwczoraj, 15:54
Dobra pominę etap sprawdzania kto jeszcze wstawił zapytajce na nudne pogadajce i przejdę od razu do sedna
15??
Odpisz
wczoraj, 16:01
@Transcendentalny: nwm co najgorzej wspominam
chyba nie mam jakiś bardzo złych wspomnień xd
chyba rozjеbanie sobie kolana do kości
Odpisz
wczoraj, 16:02
@Transcendentalny: żeby tylko jeden
Odpisz
wczoraj, 16:13
@jbartosik: No spoko fajnie ale jaki masz fetysz?
Odpisz
wczoraj, 16:19
@Transcendentalny: a to, to moja prywatna sprawa
Odpisz
Edytowano - wczoraj, 16:22
@jbartosik: Lubisz k....ki? Ehhh j...na cenzura, wsm już nieważne
Odpisz
wczoraj, 16:25
@Transcendentalny: szanowanie kobiet
Odpisz
wczoraj, 16:35
@Transcendentalny: nope
Odpisz
wczoraj, 16:41
@Transcendentalny: ja tam poganem nie jestem, żeby czcić jakieś przedmioty
Odpisz
wczoraj, 18:21
@Transcendentalny: jeja cenzuruje kobitki?
Odpisz
wczoraj, 18:51
@Komutor: Nie, ale cenzuruje k....ki
Odpisz
wczoraj, 18:53
@Transcendentalny: XDDD
może ja napiszę
k....ki
Odpisz
wczoraj, 18:56
@Odesski: Coś czuję że się nie dogadamy
K....ki
Odpisz
wczoraj, 18:57
@Transcendentalny: oj nie
chodzi o k....ki
Odpisz
wczoraj, 18:57
@Odesski: Możemy ustalić że po prostu wszyscy wiemy co kryje się pod frazą k....ki i przejść do porządku dziennego?
Odpisz
wczoraj, 19:00
@Transcendentalny: dobrze, k....ki to k....ki, wszyscy (prawie) to wiemy
Odpisz
wczoraj, 15:15
Też chcę ^V^
Odpisz
wczoraj, 16:06
@Davidis: WSZYSTKOOOOOOOO
Odpisz
wczoraj, 17:08
@vivix: 1. Ciepło
2. Słodkie
3. Z truskawkami
5. Szarlotka
6. Nie mam jednego
7. pepsi
8. Nie mam
9. Niech będzie Ronan, bo wiadomo tulasy to Ronan
10. Nwm w sumie, ale impreza i zakupy nie brzmą źle
11. Żadne z tych
12. nie
13. kawa
14. Nie mam
15. Eeeee…
16. liceum
17. human 😔
18. skończyłem już 😔
19. Jakaś wieś na przedmieściach skąd wszędzie blisko
20. dom
21. android
22. do nosa
23. Nie mam, ale przeważnie wolę te późniejsze odmiany
24. brat
25. Nie ma takiego
26. Ummmmm...
27. Powiedzmy, że oglądanie czytanie tandetnych historii miłosnych
28. Spoko jak dla mnie
29. Pewnie kilku bym przywrócił, ale nwm w sumie
30. Większość tych w którymi wchodziłem w jakieś interakcje
Odpisz
wczoraj, 18:16
@Davidis: 1 zimno
2 oba i to najlepiej na raz
3-6 celebruję różnorodność i unikam przywiązania do jednej rzeczy
7 koncentrat ya!
8 ta której jeszcze nie znam bo wolę odkrywać nieznane zamiast ciągle czytać to samo
9 ultrona
10 masturbuję się i nagrywam jak się masturbuje żeby mieć do czego się masturbować po powrocie
11 z kurczakiem i sosem klonowym
12 nie
13 kakało
14 celebrowanie różnorodności
15 cały arsenał bo nic co podniecające nie jest mi obce
16 panie ja kończyłem podstawówkę a nie wyższą edukację
17 jw
18 omijać
19 syberia
20 willa nad możem północnym
21 jeden chłam wmuszany nam przez monopolistyczne korporacje
22 nie używam, wolę ręczniki albo papier toaletowy
23 bez robaka
24 nie lubię
25 brzydzę się cenzurowaniem historii
26 nigdy nie robiłem ich rankingu woląc się rozkoszowac ich popelnianiem niż zajmować się nudną biurokracją
27 nie wiem co to
28 lubie je, zwłaszcza trzykropki są tak pociągająco tajnicze...
29 za ultronem
30 ultrona
Odpisz
wczoraj, 16:05
Wsm tak z ciekawości jakbyście mnie moli opisać po tym co piszę, to jak byście mnie opisali? Bo przysięam tyle wersji słyszałam o mnie że czasami mi się wydaję że mam z 10 osobowości xD
Odpisz
wczoraj, 16:15
@vivix: Polska Olga Tokarczuk
Odpisz
wczoraj, 16:16
@Transcendentalny: Okej, teraz potrzebuje wiedzieć czemu akurat ona
Odpisz
wczoraj, 16:21
@vivix: mi pasuje do ciebie grunge
Odpisz
wczoraj, 16:22
@vivix: leśna wróżka
Odpisz
wczoraj, 16:22
@vivix: Nie no nwm tbh chciałem coś abstrakcyjnego opisać, szczerze niezbyt rzucasz mi się na codzień w oczy (choć wiadomo no offence) czasem jedynie zobaczę jakiś Twój komentarz ale nie zapadają mi w pamięć, więc jakbym mial coś poważnie napisać to pewnie by było nudziara w ...j ale nie byłoby to nijak wymowne ani obiektywne bo tak jak mówię nieczęsto rzucasz mi się w oczy, więc nie bierz tego za moją ocenę (moją oceną pozostane polska Olga Tokarczuk). Polecam zmienić sobie nick na jakiś o jaskrawych kolorach jeśli bardziej chcesz się rzucać w oczy, ale oczywiście to luźna porada.
Aczkolwiek szacun za napisanie takiego atencyjnego pytania z xD na końcu żeby było mniej odczuwalne jak atencyjne ono jest, i tu zero ironii też tak robię tak że na plus, więc w ostatecznym rozrachunku powiem "atencyjna nudziara w ...j" ale odbierz to jako komplement, pozdro 600
Odpisz
wczoraj, 16:25
@jbartosik: W sensie że subkultura?
Odpisz
wczoraj, 16:27
@BlackMorbius61: No i pasuje, nawet ostatnio siedziałam jakieś 10 godzin w lesie
Odpisz
wczoraj, 16:31
@Transcendentalny: Znaczy powiem że ja po prostu już tak się nie skupiam na życiu online dlatego się nie rzucam w oczy, rzadko kiedy mam 2 godziny więcej czasu przed ekranem bo moja kora przedczołowa ma problem z regulacją dopaminy(przez co łatwiej się uzależniam) a internet daje tzw ,,łatwą dopaminę,, a jak tak scrolluje i scrolluje to osłabiam swoją koncentrację i wiele więcej
Odpisz
wczoraj, 16:32
@vivix: Dobra a czyim Ty wgl jesteś multikiem? Znaczy dziwnie to brzmi w takiej formie, inaczej, kim jesteś??
Odpisz
wczoraj, 16:36
@Transcendentalny: Byłam tu znana jako nastia, a jestem osobą, a dokładniej kobietą i tyle w temacie
Odpisz
wczoraj, 16:38
@vivix: Wydajesz się chwytać wielu różnych zainteresowań
Odpisz
wczoraj, 16:39
@vivix: Mhm
W takim razie nie zmienia to za wiele bo tamte konto kojarzyłem w podobnym stopniu co te
Cóż, ale przynajmniej spróbowałem dać Ci jakkolwiek znaczącą odpowiedź na Twoje pytanie
Odpisz
wczoraj, 16:42
@Diefant: Yea, to też prawda
Odpisz
wczoraj, 16:45
@Transcendentalny: Znaczy powiem Ci że trudno mi nawet samej odpowiedzieć na to pytanie bo sama nie wiem kim jestem, z wyglądu jak najbardziej potrafię się opisać, ale na tym się kończy
Odpisz
wczoraj, 16:47
@vivix: Wiesz co mordeczko no mam to samo, wydaje mi się że to naturalne i prawdopodobnie to z nami jest coś nie tak że czujemy potrzebę tego żeby osoby trzecie nam powiedziały jak nas postrzegają żebyśmy poczuli się bardziej kompletni
Aczkolwiek co zrobić, specjalnie wstawiłem pogadajca w którym zapytałem o to samo co Ty, więc walka z tą pokusą chyba nie ma sensu
Odpisz
Edytowano - wczoraj, 16:51
@Transcendentalny: Ale równocześnie jak nie wiemy kim jesteśmy to łatwo o niską samoocenę, bo łatwo innym wmówić kim niby jesteśmy
Odpisz
wczoraj, 16:55
@vivix: sądzę, że jesteś jak eklektyczna etażerka wędrująca po nieboskłonie tęczy
Odpisz
wczoraj, 17:02
@Komutor: Okej, najlepsza odpowiedź
Odpisz
wczoraj, 17:11
@vivix: Wiesz, właściwie to sama poprosiła innych o to żeby Ci wmówili kim według nich jesteś
Zresztą trochę Ci to chyba zj...łem bo po oldze toksrczuk już nikt nie dał poważnej odpowiedzi
Odpisz
wczoraj, 17:17
@Transcendentalny: Wiem i nie mówię nawet że jest inaczej
Odpisz
wczoraj, 15:31
Jak bardzo to wygląda jakbym był ćpunem?
Odpisz
wczoraj, 15:44
@Diefant: 2/10,
Ręka nie jest wychudzona
Widać że to otarcie a nie dziurki
Karnacja najbardziej to sugeruje ale też wygląda zdrowo 🤷
Odpisz
wczoraj, 16:07
@ptasznik5: Ciężko oddać na zdjęciu
Dziura po igle jest ale nie widać tu akurat. Ton też jest źle oddany bo fakt jestem bardzo blady ale bardziej w taką różowo ciepłą stronę niż oliwkową. Tu widać dziure ale jest tak prześwietlone że siniaka nie widać prawie nie widać. No i będzie też znacznie większy bo jest taki zielonkawy obszar wokół
Odpisz
wczoraj, 16:09
@Diefant: Tak off topic ale widzę po raz 1 osobę która jest podobnie blada do mnie
Odpisz
Edytowano - wczoraj, 16:37
@vivix: Czy to oznacza, że jako jedyni możemy do siebie mówić białas?
Odpisz
wczoraj, 16:41
@Diefant: Tak, jako jedyni możemy używa b-word
Odpisz
wczoraj, 17:11
@Diefant: jeszcze niedawno też miałem taką karnację ale od jakiegoś czasu jestem wystawyony dosyć długo na tortury (słońce)
Odpisz
Edytowano - wczoraj, 16:25
ja tym razem zapytam o waszą opinię na temat mojej dopiеrdоlonej półki
Odpisz
wczoraj, 16:35
@BlackMorbius61: super
Odpisz
wczoraj, 16:28
A dobra, co mi tam. Będę tym kierowcą na te urodziny. Czemu nie. Siostra oznajmiła że może kogoś poznam. Nawet ona...
Odpisz
wczoraj, 16:18
Odpisz
wczoraj, 16:20
@Odesski: jest skuteczniejszy sposób ale tego asa zachowam na lepszą okazję. byłem blisko użycia go przy ultronie i mordowaniu dzieci
Odpisz
wczoraj, 15:43
nwm
Odpisz
wczoraj, 15:50
@Rozowykotel: 3 6 9 12 15 18 21 24 27 30
Odpisz
wczoraj, 16:03
@jbartosik: 3. cokolwiek z czekoladą
6. evangelion na ten moment
9. żadnego, bo ogólnie nie lubię dotyku
12. zawsze można zdjąć i zjeść oba osobno
15. tak
18. architektura i od września mam kurs na egzaminy wstępne:D
21. Android
24. Jeden starszy brat i drugi młodszy
27. czytanie recezji hentai na Malu
30. jak mam wybrać jednego to Bon
Odpisz
wczoraj, 15:17
Prawy prrzycisk myszki czasem u mnie sam się naciska z jakiegoś powodu
I to sprawiło, że przez krótką chwilę miałem taką tapetę na operze xDDDDD
Odpisz
wczoraj, 15:18
@Mateo_: Najlepsze, że nie wiedziałem nawet, że się dało, i nagle włączam szybkie wybieranie i mam Igora na kiblu
Odpisz
wczoraj, 15:26
@Mateo_: to chyba znak, ja bym nie zmieniał
Odpisz
wczoraj, 15:30
@Kto_pl: to znak, że jak ja wejdę do swojego velvet roomu, to będzie właśnie tak wyglądał
Odpisz
wczoraj, 15:33
@Mateo_: twoje prawdziwe ja to skidibi toaleta?
Odpisz
wczoraj, 15:54
@Kto_pl:
Odpisz
wczoraj, 16:01
@Mateo_: szczerze?
Odpisz
wczoraj, 16:02
@Odesski: Piękne
Odpisz
wczoraj, 15:51
a nie będę złodziejem
Odpisz
wczoraj, 14:57
I możecie dać też inne
Odpisz
wczoraj, 14:58
@vivix: 6 i 16
Odpisz
wczoraj, 15:01
@PanPiernik: 6. Aktualnie Hazardziści
16. Liceum
Odpisz
wczoraj, 15:01
@vivix: o to w takim razie 18 jeszcze
Odpisz
wczoraj, 15:03
@vivix: 29
Odpisz
Edytowano - wczoraj, 15:04
@Mateo_: Szczerze z żadnym nie rozwinęłam jakąś taka specjalna więź więc nwm
Odpisz
wczoraj, 15:08
@PanPiernik: Jejku źle spojrzałam i myślałam że pytasz o profil, a więc, albo medycyna a potem specka z neurologii, albo weterynaria i specka z zwierząt egzotycznyc, albo psycologia i specka z psycologii sądowej
Odpisz
wczoraj, 15:13
@vivix: Wszystko oprócz 6,16,18 i 29
Odpisz
wczoraj, 15:20
@vivix: 1.ciepło 2. Słone 3. Herbatniki polane w czekoladzie 4.z orzechami 5. Jabłecznik 6.aktualnie pokemony 7. Cola 8. ANTHONY 9. @Ronan 10. Chyba wszyscy wiemy co byśmy zrobili mogą zmienić płeć na jeden dzień, więc nie muszę pisać konkretów chyba. 11. Z gulaszem (ale między tymi dwoma to wybieram z cukrem) 12.Nie 13. Herbata 14. DST 15. Obroża i smycz 16. Liceum 17. Nie wiem bo to szkoła muzyczna (chyba ogólny racja?) 18. Studia muzyczne 19. Trzęsacz 20. Dom 21. Android 22. Do wysmarkiwania nosa 23. Ja to ogólnie wszystkie lubię i trudno mi wybrać między spartanem a lobo 24. Mam brata 25. Jak napisałem rosomakowi czytam opisowi że go rodzice znaleźli na śmietniku z cyganami 26. Mój prawnik zabrania mi odpowiadać na takie pytania 27. Nic mi teraz nie przychodzi do głowy 28. Furry tak długo jak nikt mnie nie próbuje w to wplątać akceptuję a anime bardzo lubię 29. Za rosomakiem 30. Wszystkich (ale równiejszymi od pozostałych są: cohehe i ronan (jeżeli kogoś z kim mam też dobre relacje nie wymieniłem to przepraszam za moją demencję))
Odpisz
wczoraj, 15:36
@Davidis: 1.ciepło, ale takie 25 stopni
2.słodkie
3.nwm czy to się liczy ale daktyle z masłem orzecowym
4.nie mam
5. tu też nie mam
7. cola
8. nie mam
9.nie wiem..
10. idę do lumpów, kupuje jakieś luźne ładne ubrania, przekuwam brew, zakładam zespół i jeżdżę na desce
11. nie jem placków
12. NIE
13. uwielbiam i to i to
14. nie posiadam
15.🤨🤨
17. biolochemfiz...
19. Kraków i to najlepiej w jakimś mieszkaniu w wieżowcu na najwyższym piętrze
20. mieszkanie
22. do wycierania nosa
23. nie mam
24. posiadam
25.nie mam
26. eeee
27. nie mam
28. wszystko ok
30. jest ic troszkę
Odpisz
Edytowano - wczoraj, 15:03
kradzieżżż
odmawiam odpowiadania na komentarze typu "wszystko"
Odpisz
wczoraj, 15:12
@Mateo_: 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.16.17.18.20.21.22.23.24
Odpisz
wczoraj, 15:13
@NightHunter31: +14
Odpisz
wczoraj, 15:13
@Mateo_: 25,26,27, 28, 29
Odpisz
wczoraj, 15:14
@Mateo_: się kurde wycwanili
jak znajdę motywację do odpisywania na wszystko, to odpiszę lol
Odpisz
wczoraj, 15:24
@NightHunter31: 1. Zależy
2. Słone
3. Prince Polo
4. Gorzka 90%
5. Sernik
6. Film to chyba Asterix i Obelix: Misja Kleopatra, a serial to Wikingowie
7. Obojętne
8. Nie mam
9. Mateo_
10. Nie mam pojęcia, co bym zrobił lol
14. Persona 3 Reload (ja z ostatnich lat byłby zszokowany tą odpowiedzi)
16. 17. 18. Ja już jestem na studiach, game design
20. Dom
21. Android
22. Do smarkania
23. Nie mam
24. Trzy młodsze siostry - 19-letnia, 14-letnia i 4-letnia
Odpisz
wczoraj, 15:25
@Davidis: 25. Nie mam takiego
26. Myślicie, że wam powiem? Trololo
27. Chyba nie mam
28. Furasy mi są obojętne, anime to przecież widać po mnie
29. Za PolishDestroyerem
Odpisz
wczoraj, 15:04
Też rzucę
Odpisz
wczoraj, 15:05
@PanPiernik: Wszystko.
Odpisz
wczoraj, 15:11
@vivix: wszystko -15
Odpisz
wczoraj, 15:13
@vivix: wdym wszystko
Ehhhhh
Ciepło
Zależy
Ciastka Dr Gerard Pasja Pomarańczowa
Chyba biała od Milki/wedla zależy
Ciasto z rabarbarem mojej babci :3
Uuuuuuuuu. Powiedziałbym że film to zdecydowanie Rango, nie jest to jakiś najlpeszy film jaki widziałem ale mój ulubiony. Serial będę niezbyt oryginalny ale X-Men '97 chyba, czekam na sezon2
Chyba Pepsi
O Polaku, Niemcu i rusku w piekle jeśli się liczy jako pasta
Rumcajsa, byłoby śmiesznie
• ‿ •
Nie jem placków ziemniaczanych ale jeśli już to śmietaną
Czemu nie, ananas jest spoko
Kawe pije raz dziennie, herbatę kilka razy więc chyba herbata
Bardzo lubiłem grać w Jedi fallen order ale go nie skończyłem (i oczywiście raz na rok dostaje fazę na Minecraft)
Tak, więcej nie powiem
To jest połowa pytań
Odpisz
wczoraj, 15:24
@vivix: chodziłem do liceum
Mat inf ang
Planem jest zdać studia bo na drugim roku jestem i jutro się sesja zaczyna (inżynieria mechatroniczna)
Aktualnie chyba chcę zostać w Krakowie
Mieszkam aktualnie w akademiku ale jak się zwalam rodzicom to oni mają dom
Android
Serio?
Jabłka polskie zielone
2 młodszych braci
Moje durne rasistowskie bo chyba tak je trzeba nazwać komentarze kiedy zapowiadali Pierścienie Władzy. Faktycznie obejrzałem ten serial i jest lepszy niż trylogia hobbita
Obciałem kontakt z zbyt dużą liczbą osób z podstawówki i teraz serio ciężko jest czasem znaleźć ludzi do wyjścia gdzieś jak jestem w rodzinnym mieście
Robienie list różnych rzeczy które robiłem. Od już ponad dwóch lat prowadzę spis wszystkich filmów które obejrzałem. Robię listę miast w których byłem itd. Jest to może nie guilty pleasure ale robię to gówno w momentach w których nie powinienem. Na przykład jak mam się uczyć do sesji
Nie przeszkadza mi. Anime nie oglądam bo pacing mi nie pasuje. Obejrzałem Evangeliona i trochę Pokemonów. Wystarczy (Scott Pilgrim się chyba nie liczy jako anime)
Mametchi 😭😭😭
Wszystkich (poza MłodymKamilem)
Odpisz
wczoraj, 15:20
ah tak a co jeżeli scenariusz
co jeżeli zeong miałby nogi
Odpisz
wczoraj, 15:21
@Kto_pl: nogi są na pokaz
Odpisz
wczoraj, 15:18
TITI
Odpisz