Dzień dobry jejaki! Dzisiaj mamy: Dzień Chorych na Osteoporozę

Materiał znajduje się w poczekalni. Poczekalnia to miejsce, do którego użytkownicy zgłaszają treści. W poczekalni mogą znajdować się treści, które nie zostały jeszcze sprawdzone przez administrację serwisu. Przy treściach z poczekalni nie pokazujemy reklam zewnętrzych reklamodawców.

Dzień dobry jejaki! Dzisiaj mamy: Dzień Chorych na Osteoporozę
Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Transcendentalny

wczoraj, 15:54

Dobra pominę etap sprawdzania kto jeszcze wstawił zapytajce na nudne pogadajce i przejdę od razu do sedna

15??

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (13)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (13)
Avatar Transcendentalny

wczoraj, 18:57

@Odesski: Możemy ustalić że po prostu wszyscy wiemy co kryje się pod frazą k....ki i przejść do porządku dziennego?

Avatar Odesski

wczoraj, 19:00

@Transcendentalny: dobrze, k....ki to k....ki, wszyscy (prawie) to wiemy

Avatar Davidis

wczoraj, 15:15

Też chcę ^V^

Avatar vivix

wczoraj, 16:06

@Davidis: WSZYSTKOOOOOOOO

Avatar Davidis

wczoraj, 17:08

@vivix: 1. Ciepło
2. Słodkie
3. Z truskawkami
5. Szarlotka
6. Nie mam jednego
7. pepsi
8. Nie mam
9. Niech będzie Ronan, bo wiadomo tulasy to Ronan
10. Nwm w sumie, ale impreza i zakupy nie brzmą źle
11. Żadne z tych
12. nie
13. kawa
14. Nie mam
15. Eeeee…
16. liceum
17. human 😔
18. skończyłem już 😔
19. Jakaś wieś na przedmieściach skąd wszędzie blisko
20. dom
21. android
22. do nosa
23. Nie mam, ale przeważnie wolę te późniejsze odmiany
24. brat
25. Nie ma takiego
26. Ummmmm...
27. Powiedzmy, że oglądanie czytanie tandetnych historii miłosnych
28. Spoko jak dla mnie
29. Pewnie kilku bym przywrócił, ale nwm w sumie
30. Większość tych w którymi wchodziłem w jakieś interakcje

Avatar Komutor

wczoraj, 18:16

@Davidis: 1 zimno
2 oba i to najlepiej na raz
3-6 celebruję różnorodność i unikam przywiązania do jednej rzeczy
7 koncentrat ya!
8 ta której jeszcze nie znam bo wolę odkrywać nieznane zamiast ciągle czytać to samo
9 ultrona
10 masturbuję się i nagrywam jak się masturbuje żeby mieć do czego się masturbować po powrocie
11 z kurczakiem i sosem klonowym
12 nie
13 kakało
14 celebrowanie różnorodności
15 cały arsenał bo nic co podniecające nie jest mi obce
16 panie ja kończyłem podstawówkę a nie wyższą edukację
17 jw
18 omijać
19 syberia
20 willa nad możem północnym
21 jeden chłam wmuszany nam przez monopolistyczne korporacje
22 nie używam, wolę ręczniki albo papier toaletowy
23 bez robaka
24 nie lubię
25 brzydzę się cenzurowaniem historii
26 nigdy nie robiłem ich rankingu woląc się rozkoszowac ich popelnianiem niż zajmować się nudną biurokracją
27 nie wiem co to
28 lubie je, zwłaszcza trzykropki są tak pociągająco tajnicze...
29 za ultronem
30 ultrona

Avatar vivix

wczoraj, 16:05

Wsm tak z ciekawości jakbyście mnie moli opisać po tym co piszę, to jak byście mnie opisali? Bo przysięam tyle wersji słyszałam o mnie że czasami mi się wydaję że mam z 10 osobowości xD

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (18)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (18)
Avatar Transcendentalny

wczoraj, 17:11

@vivix: Wiesz, właściwie to sama poprosiła innych o to żeby Ci wmówili kim według nich jesteś

Zresztą trochę Ci to chyba zj...łem bo po oldze toksrczuk już nikt nie dał poważnej odpowiedzi

Avatar vivix

wczoraj, 17:17

@Transcendentalny: Wiem i nie mówię nawet że jest inaczej

Avatar Diefant

wczoraj, 15:31

Jak bardzo to wygląda jakbym był ćpunem?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar vivix

wczoraj, 16:41

@Diefant: Tak, jako jedyni możemy używa b-word

Avatar ptasznik5

wczoraj, 17:11

@Diefant: jeszcze niedawno też miałem taką karnację ale od jakiegoś czasu jestem wystawyony dosyć długo na tortury (słońce)

Avatar BlackMorbius61

Edytowano - wczoraj, 16:25

ja tym razem zapytam o waszą opinię na temat mojej dopiеrdоlonej półki

Avatar Mieszkow

wczoraj, 16:35

Avatar Oliwier256

wczoraj, 16:28

A dobra, co mi tam. Będę tym kierowcą na te urodziny. Czemu nie. Siostra oznajmiła że może kogoś poznam. Nawet ona...

Avatar Odesski

wczoraj, 16:18

Avatar Pyoter

wczoraj, 16:20

@Odesski: jest skuteczniejszy sposób ale tego asa zachowam na lepszą okazję. byłem blisko użycia go przy ultronie i mordowaniu dzieci

Avatar Rozowykotel

wczoraj, 15:43

nwm

Avatar jbartosik

wczoraj, 15:50

@Rozowykotel: 3 6 9 12 15 18 21 24 27 30

Avatar Rozowykotel

wczoraj, 16:03

@jbartosik: 3. cokolwiek z czekoladą
6. evangelion na ten moment
9. żadnego, bo ogólnie nie lubię dotyku
12. zawsze można zdjąć i zjeść oba osobno
15. tak
18. architektura i od września mam kurs na egzaminy wstępne:D
21. Android
24. Jeden starszy brat i drugi młodszy
27. czytanie recezji hentai na Malu
30. jak mam wybrać jednego to Bon

Avatar Mateo_

wczoraj, 15:17

Prawy prrzycisk myszki czasem u mnie sam się naciska z jakiegoś powodu
I to sprawiło, że przez krótką chwilę miałem taką tapetę na operze xDDDDD

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar Odesski

wczoraj, 16:01

@Mateo_: szczerze?

Avatar Mateo_

wczoraj, 16:02

@Odesski: Piękne

Avatar jbartosik

wczoraj, 15:51

a nie będę złodziejem

Avatar vivix

wczoraj, 14:57

I możecie dać też inne

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar Memolord

wczoraj, 15:20

@vivix: 1.ciepło 2. Słone 3. Herbatniki polane w czekoladzie 4.z orzechami 5. Jabłecznik 6.aktualnie pokemony 7. Cola 8. ANTHONY 9. @Ronan 10. Chyba wszyscy wiemy co byśmy zrobili mogą zmienić płeć na jeden dzień, więc nie muszę pisać konkretów chyba. 11. Z gulaszem (ale między tymi dwoma to wybieram z cukrem) 12.Nie 13. Herbata 14. DST 15. Obroża i smycz 16. Liceum 17. Nie wiem bo to szkoła muzyczna (chyba ogólny racja?) 18. Studia muzyczne 19. Trzęsacz 20. Dom 21. Android 22. Do wysmarkiwania nosa 23. Ja to ogólnie wszystkie lubię i trudno mi wybrać między spartanem a lobo 24. Mam brata 25. Jak napisałem rosomakowi czytam opisowi że go rodzice znaleźli na śmietniku z cyganami 26. Mój prawnik zabrania mi odpowiadać na takie pytania 27. Nic mi teraz nie przychodzi do głowy 28. Furry tak długo jak nikt mnie nie próbuje w to wplątać akceptuję a anime bardzo lubię 29. Za rosomakiem 30. Wszystkich (ale równiejszymi od pozostałych są: cohehe i ronan (jeżeli kogoś z kim mam też dobre relacje nie wymieniłem to przepraszam za moją demencję))

Avatar vivix

wczoraj, 15:36

@Davidis: 1.ciepło, ale takie 25 stopni
2.słodkie
3.nwm czy to się liczy ale daktyle z masłem orzecowym
4.nie mam
5. tu też nie mam
7. cola
8. nie mam
9.nie wiem..
10. idę do lumpów, kupuje jakieś luźne ładne ubrania, przekuwam brew, zakładam zespół i jeżdżę na desce
11. nie jem placków
12. NIE
13. uwielbiam i to i to
14. nie posiadam
15.🤨🤨
17. biolochemfiz...
19. Kraków i to najlepiej w jakimś mieszkaniu w wieżowcu na najwyższym piętrze
20. mieszkanie
22. do wycierania nosa
23. nie mam
24. posiadam
25.nie mam
26. eeee
27. nie mam
28. wszystko ok
30. jest ic troszkę

Avatar Mateo_

Edytowano - wczoraj, 15:03

kradzieżżż
odmawiam odpowiadania na komentarze typu "wszystko"

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Mateo_

wczoraj, 15:24

@NightHunter31: 1. Zależy
2. Słone
3. Prince Polo
4. Gorzka 90%
5. Sernik
6. Film to chyba Asterix i Obelix: Misja Kleopatra, a serial to Wikingowie
7. Obojętne
8. Nie mam
9. Mateo_
10. Nie mam pojęcia, co bym zrobił lol
14. Persona 3 Reload (ja z ostatnich lat byłby zszokowany tą odpowiedzi)
16. 17. 18. Ja już jestem na studiach, game design
20. Dom
21. Android
22. Do smarkania
23. Nie mam
24. Trzy młodsze siostry - 19-letnia, 14-letnia i 4-letnia

Avatar Mateo_

wczoraj, 15:25

@Davidis: 25. Nie mam takiego
26. Myślicie, że wam powiem? Trololo
27. Chyba nie mam
28. Furasy mi są obojętne, anime to przecież widać po mnie
29. Za PolishDestroyerem

Avatar PanPiernik

wczoraj, 15:04

Też rzucę

Avatar vivix

wczoraj, 15:05

@PanPiernik: Wszystko.

Avatar NightHunter31

wczoraj, 15:11

@vivix: wszystko -15

Avatar PanPiernik

wczoraj, 15:13

@vivix: wdym wszystko
Ehhhhh
Ciepło
Zależy
Ciastka Dr Gerard Pasja Pomarańczowa
Chyba biała od Milki/wedla zależy
Ciasto z rabarbarem mojej babci :3
Uuuuuuuuu. Powiedziałbym że film to zdecydowanie Rango, nie jest to jakiś najlpeszy film jaki widziałem ale mój ulubiony. Serial będę niezbyt oryginalny ale X-Men '97 chyba, czekam na sezon2
Chyba Pepsi
O Polaku, Niemcu i rusku w piekle jeśli się liczy jako pasta
Rumcajsa, byłoby śmiesznie
⁠ ⁠•⁠ ⁠‿⁠ ⁠•⁠ ⁠ 
Nie jem placków ziemniaczanych ale jeśli już to śmietaną
Czemu nie, ananas jest spoko
Kawe pije raz dziennie, herbatę kilka razy więc chyba herbata
Bardzo lubiłem grać w Jedi fallen order ale go nie skończyłem (i oczywiście raz na rok dostaje fazę na Minecraft)
Tak, więcej nie powiem

To jest połowa pytań

Avatar PanPiernik

wczoraj, 15:24

@vivix: chodziłem do liceum
Mat inf ang
Planem jest zdać studia bo na drugim roku jestem i jutro się sesja zaczyna (inżynieria mechatroniczna)
Aktualnie chyba chcę zostać w Krakowie
Mieszkam aktualnie w akademiku ale jak się zwalam rodzicom to oni mają dom
Android
Serio?
Jabłka polskie zielone
2 młodszych braci
Moje durne rasistowskie bo chyba tak je trzeba nazwać komentarze kiedy zapowiadali Pierścienie Władzy. Faktycznie obejrzałem ten serial i jest lepszy niż trylogia hobbita
Obciałem kontakt z zbyt dużą liczbą osób z podstawówki i teraz serio ciężko jest czasem znaleźć ludzi do wyjścia gdzieś jak jestem w rodzinnym mieście
Robienie list różnych rzeczy które robiłem. Od już ponad dwóch lat prowadzę spis wszystkich filmów które obejrzałem. Robię listę miast w których byłem itd. Jest to może nie guilty pleasure ale robię to gówno w momentach w których nie powinienem. Na przykład jak mam się uczyć do sesji
Nie przeszkadza mi. Anime nie oglądam bo pacing mi nie pasuje. Obejrzałem Evangeliona i trochę Pokemonów. Wystarczy (Scott Pilgrim się chyba nie liczy jako anime)
Mametchi 😭😭😭
Wszystkich (poza MłodymKamilem)

Avatar Kto_pl

wczoraj, 15:20

ah tak a co jeżeli scenariusz
co jeżeli zeong miałby nogi

Avatar Kto_pl

wczoraj, 15:21

@Kto_pl: nogi są na pokaz

Avatar Mateo_

wczoraj, 15:18

TITI

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Lisamix
Dodane przez: Lisamix

Ikony

Mało znany szczegół

Lekko nie będzie

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Nie są aż takie pyszne

Nieuczciwa ocena

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka