Materiał znajduje się w poczekalni. Poczekalnia to miejsce, do którego użytkownicy zgłaszają treści. W poczekalni mogą znajdować się treści, które nie zostały jeszcze sprawdzone przez administrację serwisu. Przy treściach z poczekalni nie pokazujemy reklam zewnętrzych reklamodawców.
Komentarze
Odświeżwczoraj, 14:37
pytanie do eksperta. chyba są wersje pl Circusa I DronoBab. Da sie to ogladać czy jednak eng wersja?
Odpisz
wczoraj, 14:42
@InDoroWeTrust: kiedyś 2 odc cyfrowego sejmu obejrzałem, dub zły nie był
Odpisz
Edytowano - wczoraj, 13:27
K...a ale jestem happy udało się w 90% ugadać wolne na sobotę więc jednak randka dojdzie do skutku, do tego mój najlepszy przyjaciel ma wtedy urodziny więc wsm zrobimy sobie podwójną randkę bo wyjdziemy też z nim i jego dziewczyną więc powiedziałbym że zwycięstwo prawie absolutne
Odpisz
wczoraj, 13:37
@Transcendentalny: Kim jest twoja wybranka?
Odpisz
wczoraj, 14:00
@Reichtangle: Twoją starą
Odpisz
Edytowano - wczoraj, 14:09
@Transcendentalny: z kolei ja stwierdzam że posiadanie grupy przyjaciól składającej sie z cynicznych przegrywów powodujeże jak którykolwiek będzie próbował mieć dziweczyne to reszta go piciągnie w dól jak kubełek krabow
Odpisz
wczoraj, 14:14
@Tonie: Tbh całe moje życie się z takimi bujałem aż do niedawna i nigdy nie było takiej sytuacji, z reguły jak ktoś miał laskę to się cieszyliśmy jego szczęściem (oprócz dwóch sytuacji gdzie typiary były totalnymi szonami, z jedną z nich ziomek nie zerwał i tworzą dalej szczęśliwy związek, a o drugiej boleśnie się przekonałem że kumpel miał rację)
Odpisz
wczoraj, 14:39
@Reichtangle: @dorjan: ciekawe ile minie zanim ta też cię zacznie zdradzać 🤣🤣🤣
Odpisz
wczoraj, 14:42
@Transcendentalny: jeśli nie miałeś w grupie znajomych agentow mosadu to nie ma porównania
Odpisz
wczoraj, 12:42
TITS
Odpisz
wczoraj, 12:45
@Mateo_: Półtora roku czekałem od momentu, gdy się pojawiła jako NPC, na to, że będzie grywalna, i w końcu ją posiadam :3
Odpisz
wczoraj, 14:16
@Mateo_: że cyce?
Odpisz
wczoraj, 14:25
@Rebelian_Chaosu: nie, dupa
Odpisz
wczoraj, 14:26
@MasloPolskie: cyce
Odpisz
wczoraj, 14:32
@Rebelian_Chaosu: trzeba trzymać poziom strony, co?
Odpisz
wczoraj, 14:35
@MasloPolskie: no w sumie racja
Ale nigdy nie wolno mieć strony osobowości
Odpisz
wczoraj, 14:38
@Mateo_: WOW
jakub zgatekeepowałby
Odpisz
wczoraj, 14:37
dajcie jakieś pytania
Odpisz
wczoraj, 13:23
niestety 00f to nie 00p ale wiadomo trzeba po kolei
Odpisz
wczoraj, 13:27
@Kto_pl: mówię rzecz jasna o popularności ale wolałbym przczołogundama niż cokolwiek co F doda
Odpisz
wczoraj, 14:29
@Kto_pl: 2 ssr free baby? to się event nazywa obie chyba pod melee combat ale hayana może być zbalansowana
no i wraz z nimi 2 ssr mechy ich
poza nimi 4 sr postacie z f91 3ssr mechy z f91 (no i sr i niżej też ale to wiadomo bo w deweloperce będą)
8 sd meme mechów
ur gacze tylko z f91 pokazali
Odpisz
wczoraj, 14:32
@Kto_pl: no i najważniejsze
oryginalny kontent z alternatywkami dodają
Odpisz
wczoraj, 14:19
dajcie pytanka bo obiad
Odpisz
wczoraj, 12:49
Pls weźcie to spiraćcie jak już chcecie zagrać bo to nawet śmieszne nie jest
Odpisz
wczoraj, 12:54
@CupOfWater: nie będę pieścić szrotów
Odpisz
wczoraj, 12:55
@CupOfWater: jak dobrze, że ta gra mnie nie obchodzi
Odpisz
wczoraj, 12:58
@CupOfWater: gta 6? to jakiś spinoff persony 6?
Odpisz
wczoraj, 13:40
@CupOfWater: już sobie wyobrażam, jak dadzą im niedokończonego kotleta i ci "ludzie" będą się tym tak zachwycać to było drugie przyjście Jezusa na świat
Odpisz
wczoraj, 14:11
@Pekaj: nic nowego
Odpisz
wczoraj, 14:15
@CupOfWater: jak dobrze że będę oglądać gameplay u kalucha za darmo
Odpisz
wczoraj, 13:42
słuchacie czegoś???
Odpisz
wczoraj, 13:46
@Mateo_:
Odpisz
wczoraj, 13:57
@Mateo_:
Odpisz
wczoraj, 14:00
@Mateo_: majnkraft płyty dodane po 1.21; tears, lava chicken oraz bounce
Odpisz
wczoraj, 13:56
dzień 1 brania egzekontranolu
dawka: 30mg
smak: gorzkawy, lekko słodki
godzina przyjęcia dawki: 13:50
efekt: brak zauważalnych zmian
Odpisz
wczoraj, 13:56
Są ludzie którzy pozują normalnie
No i jest Willem Dafoe
Odpisz
wczoraj, 13:54
tyle kwiatków zdobyłam w SpongeBobie XDDDDD
Odpisz
wczoraj, 13:52
Wyświetliło mi sie na Pinteresie i nie moge przestać sie podśmiewać
Odpisz
wczoraj, 13:49
Odpisz
wczoraj, 12:42
BUHUHUHUHUHUHUHUHUHUHUHUHUHUHU
>:3
Odpisz
wczoraj, 13:46
@Sushimi: to będzie mihal za jakiś bliżej nieokreślony czas
Odpisz
wczoraj, 13:43
Odpisz