Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar krolok1875

22 września 2014, 23:22

Mimo że tyle potrafi to i tak nikt go nienawidzi bo tylko wkurza!

Avatar TheHunterMikiPL

22 grudnia 2015, 11:53

@krolok1875: Nikt go nienawidzi... Czyli że nie jest nienawidzony, czyli wszyscy uznają go za neutralnego lub fajnego i to z tego powodu, że wszystkich wkurza, tak?? Nauczcie się pisać pls...

Avatar Vansonic

5 stycznia 2015, 19:31

co tam robi KANE ??

Avatar
Konto usunięte

21 września 2014, 18:02

A-Ale fajnie!!!

Avatar Galex

22 września 2014, 22:26

Ile razy muszę cię zabić żebyś umarł na dobre?

Avatar
Konto usunięte

23 września 2014, 08:04

@Galex: Trzeba go zabić 9012983492345749053859 razy.

Avatar neokids15

23 września 2014, 18:57

pfff... idziecie na arene i tam zabijacie dziada :)

Avatar
Konto usunięte

21 września 2014, 12:16

trzeba go dać do maratonu na 500 km

Avatar Flawless

22 września 2014, 21:06

co tam dookoła świata

Avatar
Konto usunięte

22 września 2014, 22:36

@Flawless: i to tego dać wokół pełno dziewczyn .

Avatar Flawless

23 września 2014, 15:23

one pewnie by nie przebiegły :/

Avatar
Konto usunięte

23 września 2014, 18:48

@Flawless: ale na początek .

Avatar
Konto usunięte

22 września 2014, 21:47

Z jakiej on jest gry? Czekam na hejty <3 (Ale głównie to czekam na odpowiedź ._.)

Avatar PraetorIgnis

Edytowano - 22 września 2014, 22:04

Gothic, dla mnie najlepsza gra cRPG wszech czasów :)

Avatar
Konto usunięte

22 września 2014, 22:36

@PraetorIgnis: Dzięki, grałem w Gothica 2 ale mi się nie spodobał .-.

Avatar krolok1875

22 września 2014, 23:21

@PraetorIgnis: Tak. To jest za**biste;3

Avatar Chrzaszcz_Trzcinowy

20 września 2014, 22:53

Dokładnie! :D

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar bylejakbylegdzie
Dodane przez: bylejakbylegdzie

To by wystarczyło

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Płać pan

Nie są aż takie pyszne

Niegrzeczny Oskarek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka