Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar zipprick

14 sierpnia 2015, 16:44

Złodupiec !!!! Tam! Tam! Tam!

Avatar Ant_1984

1 października 2014, 20:20

Stare auto ma:
- grubą blachę (często jeszcze ocynkowaną), która nie rdzewieje tak łatwo
- łatwy w naprawie silnik
- łatwy dostęp do silnika i właściwie do wszystkich części
- uniwersalne śruby (za pomocą 2-3 kluczy można rozebrać całe auto)
- tanie części
- dobrej jakości części i solidną budowę, przez co nie psuje się regularnie, by dać zarabiać firmom
- brak komputerka, który przysparza tylko kłopotów
- dobry wygląd (nie te nowoczesne "kluchy")

Avatar Peter_PL

1 października 2014, 20:49

@Ant_1984: Dokładnie zgadzam się z tobą. Teraz producenci prześigają się we wkładaniu zbędnej elektroniki. Według mnie w samochodzie powinny być tylko na desce rozdzielczej zegary i najważniejsze kontrolki, poduszki powietrze i napinacze pasów.

Avatar amekninja555

1 października 2014, 14:11

A ja w GTA SA zamiast jeździć samochodami sportowymi jeżdżę humberami. :x

Avatar Gurdzio56

1 października 2014, 15:28

@amekninja555: Jak odpalam SA, spawnuję Phoenixa albo Sabre iw drogę przez cały stan.

Avatar Maks2603

1 października 2014, 15:55

@amekninja555: Ja w San Andrzeju najbardziej lubię motory.

Avatar bylejakbylegdzie

1 października 2014, 16:13

@Maks2603: motory są beznadziejne kilka sztrzałów i albo ty padasz albo wybuchasz lub cię łapią po przebiciu opony

rowery są lepsze nawalają cię blokady nie są problemem (przeskakujesz nad nimi) są szybkie i nawet rakietę mogą wytrzymać (około 2 rakiety zanim kierowca zginie)

Avatar Maks2603

1 października 2014, 16:15

@bylejakbylegdzie: Pod względem pościgu tak (choć motor jest bardziej zwrotny), ale chodzi mi tu o normalną jazdę, z 1/2 gwiazdami maksymalnie.

Avatar bylejakbylegdzie

1 października 2014, 16:24

@Maks2603: w normalnej jeździe to hydra najlepsza

Avatar chojnek

1 października 2014, 14:49

Taaaaak, tylko muslecary

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Lekko nie będzie

Trzykrotny T

Ch-chesz wyparować...?

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Pozdrawiam świetliki

Phi!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka