Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Szybki jak błyskawica
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Mało znany szczegół
Angielskie śmieszki
Ostry ten sędzia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 października 2014, 21:13
"Shut-upacadabra!"
Odpisz
10 marca 2015, 18:27
@wiki2330: Protego Horribillis!
Odpisz
4 października 2014, 20:03
Lepiej wbić komuś w oko, cisza apsolutna !
Odpisz
4 października 2014, 20:05
@mozaj: Darłby wtedy morde ;/ Lepiej wepchnąć w gardło :3
Odpisz
Edytowano - 4 października 2014, 20:08
Jeczałby... to może zrobić z tym coś głupiego... wiem wępchnąc w oko i przekręcić ^^
Odpisz
4 października 2014, 20:28
@mozaj: Lepiej wbić w mózg zamknął by się w trzy sekundy.
Odpisz
4 października 2014, 20:30
@megabolt22: Lepiej użyć avadakedabra czy jak to tam...
Odpisz
4 października 2014, 20:33
@megabolt22: A pod okiem jest ? niezgniesz ! Mózg ! Jak wbijesz mu taki palik w oko i przekręcisz to rozpaćkasz mu mózg !
Odpisz