Na świecie mamy wojny i nikogo to nie obchodzi
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dwa oblicza
Nie znoszę kleszczy
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
To musiało być męczące
Hobby dla faceta
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 października 2014, 08:01
Chociaż umieją do 11. Gabe nie umie do trzech.
Odpisz
14 października 2014, 08:04
ale hajs to zaskakująco dobrze liczy.
Odpisz
14 października 2014, 09:34
Niedługo będzie HL3 jakiś koleś opublikował kiedyś w internecie model mapy i nowego przeciwnika. (później Valve się zorientowało że ktoś im grzebie w komputerach)
Odpisz
14 października 2014, 11:52
@Slenderowiec2012: Jeżeli będzie to tylko episode 3 z hl2.
Odpisz
14 października 2014, 15:27
:P
Odpisz
1 stycznia 2019, 10:18
@Slenderowiec2012: Już nie będzie
Odpisz
1 stycznia 2019, 12:54
@ToFFeXPL: No niestety.
Odpisz
14 października 2014, 07:28
bo oni nie umieją liczyć 9 będzie po 11
Odpisz
14 października 2014, 14:30
@mrklorens: Po 12*
Odpisz
14 października 2014, 10:26
Co ma Windows do wojen ?
Odpisz
14 października 2014, 11:57
@Flawless: Wydaje mi się że nic, ale chodzi oto że tyle wojen-nikogo to nie obchodzi,microsoft pomija w9 i właśnie wszyscy się tym wtedy ekscytują lub bulwersują.
Odpisz
14 października 2014, 11:25
Logika XXI wieku
Odpisz
14 października 2014, 07:25
Bo ludzie wiedzą co jest głupotą a co nie
Odpisz
14 października 2014, 06:57
strasznie głupie porównanie...
Odpisz
14 października 2014, 07:02
@qwertqwert: Ale prawdziwe.
Odpisz