Gdyby Putin zaraził się Ebolą
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Totalnie
Ładne rzeczy
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Z klasą się trzeba urodzić
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 14 października 2014, 19:31
Ja już powiadomiłem moich ludzi...
Odpisz
14 października 2014, 17:49
Było by fajnie ; D
Odpisz
14 października 2014, 16:41
Chyba gdyby Ebola miała Putina
Odpisz
14 października 2014, 16:35
gdyby Putin zaraził się ebolą cały wirus wygrał by wakacje na Syberię!
Odpisz
14 października 2014, 16:28
hehe xd
Odpisz
14 października 2014, 14:07
ej, dobry pomysł :D i tyle po wojnie:)
Odpisz
14 października 2014, 14:30
@ognistyptak555: Wojny będą zawsze...Czy z Putinem czy bez.
Odpisz
14 października 2014, 14:34
:/ ale na Polskę się nie wk**wią a na afrykę :D
Odpisz