Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nigdy na to nie wpadną
Phi!
Z klasą się trzeba urodzić
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Nie są aż takie pyszne
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 września 2015, 21:01
Mangozjeby, nie czarujcie się ludzie wcale nie są tacy ładni
Odpisz
19 października 2014, 21:32
wygląda trochę jak tytan
Odpisz
19 października 2014, 21:59
@naho_saenoki: O tym samym pomyślałam
Odpisz
19 października 2014, 22:25
@naho_saenoki: Widzę, ktoś tu oglądał/ogląda "Atack of Titan".
Odpisz
19 października 2014, 22:57
@DeadExtreme: ja nigdy jako tako nie oglądałem ale grałem ten tryb w Gmodzie...ładny otwarty świat można pochodzić pozbierać zioła...a potem róg i lecisz albo z buta albo z konika do miastta lub zamku zależy jaka mapa...
Odpisz
19 października 2014, 21:31
Tak samo im mocniej naciskasz ołówek to nie będzie piękniejszy... moja koleżanka tego nie rozumie -,-
Odpisz
19 października 2014, 21:19
TRUE STORY!
Odpisz
19 października 2014, 21:19
To 2 przypomniało mi fana "Magicznej Dziewczyny" z "Highschool DxD".
Pozdro dla kumatych.
Odpisz
20 października 2014, 01:12
@Niewierny69: oglądam high school dxd new ale nie kumam ( to nadaje się na obrazek o pechowym brianie )
* a o t wyczówam*
Odpisz
19 października 2014, 21:08
Hahahahaha :D Tak bardzo prawdziwe... Miałem tak z obcym w zeszycie od biologii xD
Odpisz
19 października 2014, 21:05
Wolę obraz niezbyt urodziwej kobiety (chociaż moim zdaniem nie jest taka brzydka) wykonany w oparciu o rzeczywisty obraz człowieka, aniżeli wycukrowaną karykaturę wykonaną w oparciu o azjatyckie, szkodliwe dla ludzkiej psychiki archetypy piękna. Moje zdanie.
Odpisz
19 października 2014, 21:26
@gulpin: wow, cóż za komentarz na poziomie ! szacun
Odpisz
19 października 2014, 21:35
@Roger909: ktory wszyscy minusuja bo nie rozumieja! xD
Odpisz
19 października 2014, 22:08
@noszkurnawszystkozajete: Ja go rozumiem, tylko że on pierdoły opowiada. ;p
Odpisz
19 października 2014, 22:50
@chupacabra001: każdy ma swoje gusta, ja wolę oglądać coś co bardziej przypomina człowieka niż wielkookiego mutanta z Japonii :V
Odpisz
19 października 2014, 22:51
@gulpin: Ja wolę oglądać cokolwiek, byleby nie wyglądało jak rodowita Niemka.
Odpisz