Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Juarez

19 października 2014, 16:07

Kolumb prawdopodobnie nawet nie wiedział, że odkrył Amerykę.

Avatar Chrzaszcz_Trzcinowy

19 października 2014, 16:13

@Juarez: To prawda. Szukał drogi morskiej do Indii

Avatar
Konto usunięte

19 października 2014, 16:14

@Juarez: Nie prawdopodobnie, tylko na prawdę, myślał, że dotarł do Indii

Avatar Juarez

19 października 2014, 16:30

Ale mógł się potem domyślić lub dowiedzieć.

Avatar deadxp

21 marca 2015, 17:53

@Juarez: Kolumb do końca życia był przekonany że dopłynął do Indii.

Avatar Chrzaszcz_Trzcinowy

19 października 2014, 16:14

Podobno pierwsi byli chińczycy p.n.e. Ale to podobno..

Avatar Axl_MMX

19 października 2014, 17:15

@Chrzaszcz_Trzcinowy: Indianie na pewno nie byli pierwsi, oni po prostu wycieli przedstawicieli kultury Clovis, co do których ostatnio pojawiły się wątpliwości, czy oni byli pierwsi [pierwsze ślady Clovis - ok 12 tys. lat temu; pierwsze ślady obecności ludzkiej ok 15 tys. lat temu].

Avatar konstanty

19 października 2014, 17:20

@Chrzaszcz_Trzcinowy: Indianie byli Azjatami, ale co tam...

Avatar
Konto usunięte

19 października 2014, 17:52

@konstanty: A Azjaci Europejczykami, którzy byli Afrykanami

Avatar
heroes10

19 października 2014, 19:23

@Chrzaszcz_Trzcinowy: Raczej nie choć na pewno byli to azjaci. Do karnacji indian pasują jak ulał np. polinezyjczycy. Jeżeli o to kto jaki lud pierwszy odkrył amerykę na 99,99% byli to wikingowie jest to w jakiś sposób udokumentowane i są dowody (podobno jakaś wioska na wybrzeżach kanady i inne) Jeżeli chodzi o hipotezy kto wcześniej odkrył amerykę są podania że bywali tam grecy egipcjanie i inne ludy ale nie ma na to żadnego dowodu.

Avatar Chrzaszcz_Trzcinowy

19 października 2014, 21:17

Można tylko gdybać. Ale i tak dzięki że chciało ci się to pisać i zaciekawić mnie tym postem :D masz poparcie :P

Avatar deadxp

21 marca 2015, 17:53

@Chrzaszcz_Trzcinowy: Fenicjanie byli w starożytności, Chińczycy w 1422(podobno)

Avatar ComandoFox74

20 października 2014, 11:30

Obie cywilizacje nie wiedziały o "sobie" wiec mogę powiedzieć że Kolumb odkrył Amerykę. Oczywiście, byli przed nim wikingowie, ale oni nie robili tego świadomie. Przyplyneli, zgrabili ziemię, spalili wioski, zgwalcili matki i żony. Ale gdyby Indianie szybciej nauczyli się jak budować statki, pozyskać ekonomię i prawo, zanim europejczycy Przyplyneli do Ameryki, przyplynac do Europy i wtedy można byłoby powiedzieć że "Indianie odkryli europe".

Avatar deadxp

21 marca 2015, 17:52

@ComandoFox74: Wikingowie nie zabili nikogo.

Avatar Kama4390

20 października 2014, 19:27

Vespucci był niedługo po Kolumbie co to to ten Erikson nie wiem...

Avatar siemek22

19 października 2014, 18:36

No właśnie, czemu w podręcznikach od historii i ogólnie mówi się, że to kolumb odkrył Amerykę, skoro na niej już mieszkali ludzie :p a może to Indianie odrkyli Europejczyków?

Avatar DeadExtreme

19 października 2014, 18:54

@siemek22: Indianie zamieszkiwali w Indiach. Ale ludzie o tym nie wiedzieli, że n tych terenach ktoś zamieszkuje. Gdy Kolumb przypłyną do Idnii to je odkrył, bo żaden obcy (chodzi mi ludzi z zewnątrz (innych krajów)) człowiek nigdy tam nie był

Avatar siemek22

Edytowano - 19 października 2014, 19:02

@DeadExtreme: A wikingowie? Zresztą ja nie uznaje odkrycia czegoś o czym wiele ludzi juz wiedziało ;p

Avatar Vaamos

19 października 2014, 17:21

Kolumb trafił tam przed Vespuccim, więc początek obrazka jest bez sensu...

Avatar oskare117

19 października 2014, 16:40

Wcale , że nie bo Wikingowie

Avatar Piotresiek

19 października 2014, 16:22

Jakoś się złożyło że Kolumba pie**olnął piorun... thank you Thor!

Avatar BlueWolfPL

19 października 2014, 16:18

ale byliście nie odkryci

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie zadzieraj z bobrami

Dobrze czasem się oderwać

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Trzykrotny T

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Za co ta premia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka