Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
Przerwa na herbatkę
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Szybki jak błyskawica
Pilne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 września 2022, 20:42
K...a weźcie wreszcie zróbcie dobrze ta Polskę matoły j...ne
Odpisz
14 listopada 2014, 18:43
Bo Polska ma swoje tradycję, UE wara!!!
Odpisz
Edytowano - 25 czerwca 2019, 10:06
@Ares011: witamy w 2019
Odpisz
17 maja 2020, 17:24
@ResiaPL: >Komentarz z 2014
>Witamy w 2019
Odpisz
26 maja 2015, 17:05
Je**ć tęczę!
Odpisz
16 listopada 2014, 15:00
a czy eu ma tradysje nie
Odpisz
4 marca 2015, 23:36
ymm co?
Odpisz
22 czerwca 2015, 20:55
Odpisz
22 czerwca 2015, 21:47
uczucie w którym odpowiada mi ktos po paru miechach
Odpisz
22 czerwca 2015, 22:06
Bezcenne, prawda? :')
Odpisz
14 listopada 2014, 21:25
Bo tęcza była najpiękniejsza właśnie wtedy, gdy płonęła~
Odpisz
14 listopada 2014, 18:26
wspaniała tradycja
Odpisz
14 listopada 2014, 17:22
a wlasnie to ogladalem ...
Odpisz
14 listopada 2014, 15:11
Co ma do tego szwecja? Grzecznie pytam, więc darujcie sobie strzałki w dół.
Odpisz
13 listopada 2014, 20:25
Nie rozumiem czemu podpalenie tęczy
Odpisz
14 listopada 2014, 17:21
@Valkyr1024: Tęcza - znak homosiów, którzy chcą mieć więcej praw od heteroseksualistów.
Odpisz
14 listopada 2014, 17:26
@Valkyr1024: dlatego że w jednym roku ktoś na marszu niepodległości podpalił tęcze w warszawie
Odpisz
14 listopada 2014, 17:30
@Valkyr1024: Bo denerwuje skrytych homoseksualistów którzy po prostu zazdroszczą odwagi jawnym xD
Odpisz
15 listopada 2014, 10:15
@dustin2001: Ojojoj! Wkurzyłem kilku homosiów. O nie! Jeżeli jesteście homosiami to weźcie sobie pod uwagę, że ktoś będzie się z was śmiał.
Odpisz
13 listopada 2014, 18:46
Źródło
Odpisz
14 listopada 2014, 17:38
Nie wiem skąd tyle minusów.
W poczekalni było poprostu źródło i tyle.
Odpisz