Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Nie idź!
Fajnie że odpowiedzieli
Były nóżki, nie ma nóżek
Trzeba brać osobną torbę
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 grudnia 2014, 03:20
EA i tak pobija wszystko samym pomysłem na simsy premium :/
Simsy?! Serio ku*wa?!
Odpisz
11 grudnia 2016, 18:23
@Cthulhu: *kop kop* simsy to jest shit bf 1 spoko albo titanfall
Odpisz
30 maja 2019, 12:03
@Predator_PL: ok
Odpisz
14 listopada 2014, 18:03
Ubisoft chyba zmieni nazwę na Ubishit. najbardziej zje**na optymalizacja tego roku...
Odpisz
14 listopada 2014, 18:36
@Ravios: i Uplay. Origin to syf, ale wydaje się być skarbem w porównaniu do tego gówna.
Odpisz
Edytowano - 14 listopada 2014, 18:40
@Piotr99: Jedyną biblioteką gier którą toleruję jest Steam.
Odpisz
14 listopada 2014, 18:56
@Ravios: dokładnie ;)
Odpisz
14 listopada 2014, 19:27
@Piotr99: Uplay to shit ale pomysł na darmowe dodatki całkiem fajny.
Odpisz
14 listopada 2014, 19:46
@malaho2000: Ale Silent Hunter V dobry im wyszedł.
Odpisz
Edytowano - 14 listopada 2014, 19:58
@Ravios: Ja też,ale w orgin nie wiem czemu pobiera mi szybciej niż w steam'ie.
Odpisz
Edytowano - 14 listopada 2014, 20:04
@korobov: Jedyne co lubię w Ubisofcie to ku*wa Far Cry! Ku*waaa 18 listopada wyjdzie czwóreczkaąäáâàæå!¡!¡!¡!¡
Odpisz
14 listopada 2014, 20:04
@krzyczek: bo orgina mniej osób używa
Odpisz
14 listopada 2014, 20:05
@Piotr99: orgin nawet fajny nawet ciekawe gry tam dają
Odpisz
14 listopada 2014, 20:08
@Thorin_Debowa_Tarcza: Panie Krasnolud, pragnę zakomunikować, że mam ok. 3000 elfów po mojej stronie, a chyba znasz ich celność? Poza tym, każdy lubi co innego w różnych firmach, ja wolę mieszankę konsol i PC oraz różnych firm, dających różne doznania tworząc koktail i mieszankę w jednym.
Odpisz
14 listopada 2014, 20:16
@korobov: Licz se moje krasnoludy.
Pindo
pindo
Pindo
Pindo
X10
Sorki jeśli obraziłem.
Odpisz
14 listopada 2014, 20:17
@Thorin_Debowa_Tarcza: Coś ty, chcę czasem się rozerwać humorem, bo żyję w powadze i mm podobnego przyjaciela.
Odpisz
14 listopada 2014, 20:32
@korobov: ^_^
Odpisz
14 listopada 2014, 21:41
@korobov: Wstrząśnięty nie zmieszany?
Odpisz
14 listopada 2014, 22:10
@Wladzikxx: Dokładnie.
Odpisz
14 listopada 2014, 22:43
@Piotr99: Origin jest dobry, co do niego masz?
Odpisz
14 listopada 2014, 23:29
@as13zx: W sumie nie jest zły, szybko pobiera, gry za darmo itp. Ale legalnie kupione gry.odpalają się co trzy dni, coś jest nie tak.
Odpisz
15 listopada 2014, 00:30
@Piotr99: co proszę? Pierwsze słyszę.
Odpisz
15 listopada 2014, 13:24
@Piotr99: Jak co trzy dni, ja nie mam problemów żadnych, jedynym minusem który w Origin mi doskwiera jest to że instaluje wszystko na jednym dysku.
Odpisz
15 listopada 2014, 15:14
@Agent00Kurczak: Titanfall na przykład nie odpala się przez pierwszy tydzień po aktualizacji. Większość problemów z Originem występuje tylko na niektórych komputerach.
Odpisz
14 listopada 2014, 19:22
Jakiego filmu to przeróbka?
Odpisz
14 listopada 2014, 19:28
@DoktorDiksior: Call of Duty Advanced Warfare
Odpisz
14 listopada 2014, 18:21
Lubią po prostu tasiemce :) Które są DO DUPY :)
Odpisz