Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Typowy NPC
Najbardziej realistyczny spośród modów
Brawo za czujność!
Dobrze czasem się oderwać
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 listopada 2014, 14:58
A później skreślasz, bo wymyśliłeś coś innego. - to jest moje dokończenie.
Odpisz
18 listopada 2014, 14:45
Ja pisze to co mi przyjdzie do głowy. Nie zawsze ma to sens ;p
Odpisz
18 listopada 2014, 16:23
@elvis9989: Ja nie używam brudnopisu :)
Odpisz
23 listopada 2014, 18:18
ja też nie i jakoś moje prace nie są popisane ;)
Odpisz
18 listopada 2014, 20:20
Tutaj nie chodzi o myślenie, ale o wstrzeleniu się w klucz odpowiedzi.
Odpisz
18 listopada 2014, 19:56
Ach ta rzeczywistość...
Odpisz
18 listopada 2014, 19:52
Ja jak byłem w podstawówce to najpierw pisałem to co mi przyjdzie do głowy, potem składałem to w sensowną całość. Prosta i szybka metoda :D. Każdemu polecam.
Odpisz
18 listopada 2014, 19:47
Ja najpierw pisze a potem zastanawiam się dlaczego to napisałem
Odpisz
18 listopada 2014, 13:30
tak zawsze jest :p
Odpisz
17 listopada 2014, 19:41
Odpisz
16 listopada 2014, 19:31
Mam tak :/
Odpisz
16 listopada 2014, 15:55
#teproblemy
Odpisz
16 listopada 2014, 14:32
Ja pisze co ślina na język przyniesie.
Odpisz