Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Phi!
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Pilne
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 sierpnia 2019, 10:30
To jest fajne
Odpisz
26 grudnia 2015, 22:49
To..jest słodkie...
Odpisz
21 lipca 2015, 23:00
!@Koniczek02323: Sczerbatek
Odpisz
28 czerwca 2015, 11:32
kto lepszy?Beymax czy Szczerbatek?:3
Odpisz
18 listopada 2014, 14:50
tenw czarnych włosach przypomina mi Nico z pj :v
Odpisz
18 kwietnia 2015, 13:07
@noszkurnawszystkozajete: też to czytasz?
Odpisz
18 kwietnia 2015, 14:07
@Seth_Mint: czytam i kocham c:
Odpisz
18 kwietnia 2015, 14:56
@noszkurnawszystkozajete: ja tak samo, jakiego boga chciałbyś być synem?
Odpisz
18 kwietnia 2015, 17:19
@Seth_Mint: córką* xD nwm, mówią mi, że albo Hades albo Ares ;-;
Odpisz
18 kwietnia 2015, 17:36
@noszkurnawszystkozajete: ja też aresa
Odpisz
14 lipca 2015, 23:23
@noszkurnawszystkozajete: pj od czego to jest skrót ???
Odpisz
15 lipca 2015, 07:56
@Lagonablue: Percy Jackson
Odpisz
15 lipca 2015, 13:26
@noszkurnawszystkozajete: oglądałam to ale nie czytałam musi być fajniejsze czytanie
Odpisz
15 lipca 2015, 19:38
@Lagonablue: JAK TYLKO OGLĄDAŁAŚ TO ZGIŃ ŚMIERTELNIKU, DO CZYTANIA WON!
Odpisz
19 listopada 2014, 18:57
"Jak wytresować smoka" i "Wielka szóstka" :D
Odpisz
18 listopada 2014, 16:41
ide na ten film.
Odpisz
18 listopada 2014, 17:55
@popek9001: pamiętasz kiedy się zaczynał ? ;-;
Odpisz
18 listopada 2014, 19:11
@mati59: no właśnie nie,i siedze z tv włączonym i czekam na reklame xD
Odpisz
19 listopada 2014, 10:31
@popek9001: xD
Odpisz
18 listopada 2014, 16:14
Widziałem zbyt wiele internetów by nie wiedzieć jak to się skończy.
Odpisz
18 listopada 2014, 16:24
Orgiaaaa!!!!
Odpisz
18 listopada 2014, 11:19
A co to za koleś po lewej stronie?
Odpisz
18 listopada 2014, 15:21
@TheGreatcat: to z filmu co będzie niedługo w kinach
wielka szóstka (big hero six)
Odpisz
18 listopada 2014, 10:44
Gayness overload
Odpisz
14 listopada 2014, 22:30
Szczerbatek zgniecie go XD
Odpisz
18 listopada 2014, 10:40
@NightShadePL: Wcale nie ki9edyś już go tak tulił.
Odpisz