Badania dowodzą: mężczyźni myślą!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ikony
Angielskie śmieszki
Deal życia
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Hobby dla faceta
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 marca 2022, 01:01
Trochę rel
Odpisz
29 września 2015, 07:42
To się nazywa _SEXIZM_
Odpisz
25 stycznia 2016, 16:11
@piotrek1125: To się nazywa brak dystansu do siebie
Odpisz
21 listopada 2014, 13:34
Still better than womens
Odpisz
20 listopada 2014, 21:26
Odpisz
18 listopada 2014, 16:51
Brawo, feministka która to udostępniła sprawiła że płakałem w poduszkę przez 6 minut bo faceci są debilami c:
Odpisz
18 listopada 2014, 17:02
@UnderBird: Zastanawiam się czy po tym co napisałeś (o ile to było szczerze), to czy zasługujesz na miano faceta xd
Odpisz
18 listopada 2014, 17:12
@Roger909: To facet nie może płakać? Jezu, dobijają mnie te stereotypy. Nie uważam, że powinien ryczeć po obejrzeniu byle reklamy merci, bo nawet u dziewczyn takie coś jest żałosne, ale bez przesady. Dziewczyny mają jakieś specjalne pozwolenie?
Odpisz
18 listopada 2014, 17:18
Nie nie skądże, o ile jest ku temu jakiś konkretny powód. Poza tym jego wypowiedź jest po prostu bez sensowna
Odpisz
5 grudnia 2014, 17:44
@Roger909: Sarkazm, mistyczna siła, niewidoczna dla oka zwykłego śmiertelnika, zauważalna dopiero przez ludzi używających ponad 9% swojego mózgu
Odpisz
5 grudnia 2014, 22:59
@UnderBird: To nie zabrzmiało jak sarkazm...
Odpisz
Edytowano - 5 grudnia 2014, 23:41
@Roger909: Tak bo to że jakaś tępa lisiura wstawia obrazek który nam mężczyznom, ubliża, ja udaje że mnie to boli to nie jest sarkazm tylko amplituda.
Odpisz
6 grudnia 2014, 13:14
@UnderBird: W sumie jak teraz to czytam to brzmi to jak sarkazm, ale gdy czytałem twój komentarz pierwszy raz to nie brzmiało to wtedy jak sarkazm xd
Odpisz
18 listopada 2014, 15:52
ja to o spaniu myślę słabo o jedzeniu powiedzmy połowę tego ale o sexie pomnóżmy przez trzy
Odpisz
18 listopada 2014, 15:38
Potrafiem myzleci?
Odpisz
18 listopada 2014, 17:11
Potrafisz czytać słownik?
Odpisz
18 listopada 2014, 17:38
wontpie hyhyhyhy
Odpisz
18 listopada 2014, 18:08
Potrafisz sarkazm?
Odpisz
18 listopada 2014, 15:37
Mhh... no to 4-5 razy na godzine.
(Podzieliłem przez 10h, bo statystycznie człowiek śpi 8h.)
Odpisz
18 listopada 2014, 15:46
@DeadExtreme: 10+8=18 a doba ma 24.
Odpisz
18 listopada 2014, 15:51
@gelo1238: wlaśnie
Odpisz
Edytowano - 18 listopada 2014, 16:01
@gelo1238: Kuhwa... miało być, że śpi 8h a funkcjonuje 16h...i miało wyjść 3 razy.
Odpisz
18 listopada 2014, 16:26
@DeadExtreme: Przyznaj się nie umiesz liczyć. Nie bój się nie jesteś sam.
Odpisz
18 listopada 2014, 16:27
@gelo1238: Dobra...zapomnij o tej sprawie. xD
Odpisz