Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Frustrujące
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zdeklasowani znowu
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 października 2017, 23:43
You're... Dragonborn
Odpisz
3 marca 2015, 22:10
piszcie
Odpisz
3 marca 2015, 22:10
gdzie taki kupić?
plisssssss
Odpisz
1 grudnia 2016, 20:06
@bartoko123: ekh ekh em... *bębny* W DUPIE!
Odpisz
21 listopada 2014, 15:49
to mój
Odpisz
12 stycznia 2015, 12:17
@Dovahkiin: nie masz przypadkiem jakiegoś alduina do pokonania ?
Odpisz
12 stycznia 2015, 15:37
@erziest: Nie już nie... :D
Odpisz
12 stycznia 2015, 18:51
@Dovahkiin: ebonowy wojownik ? lord wampirów ? ostatni smoczy kapłan ? dołączenie do strażników świtu ? :D
Odpisz
12 stycznia 2015, 20:33
@erziest: Wszystko zrobione xD
Odpisz
13 stycznia 2015, 18:04
@Dovahkiin: gratulacje :D
Odpisz
13 stycznia 2015, 18:09
@erziest: I nie wiem co robić.
Odpisz
13 stycznia 2015, 18:17
@Dovahkiin: mody ? czekać na szóstą część i nowy kontynent lub przejść się do Morrowind :D
Odpisz
13 stycznia 2015, 18:28
@erziest: Szóstka i nowy kontynent? Może i dobry pomysł ale powrót do którejś z pierwszych części był by lepszy( chodzi mi o zrobienie nowej gry np: w Morrowind )
Odpisz
13 stycznia 2015, 18:32
@Dovahkiin: i więcej czarów do mojego opancerzonego maga :D
Odpisz
16 lipca 2018, 23:26
@Dovahkiin: No już zapowiedzieli na E3 TES: VI
Odpisz
3 sierpnia 2018, 00:34
@fullfun: tak widziałem :D
Odpisz
20 listopada 2014, 16:03
Teraz tylko czekać na medalion Wiedźmina z kolekcjonerki :3
Odpisz
20 listopada 2014, 16:39
@Ravios: już był w dwójce :3 Zapisałeś się czy rezerwa? Bo ja już tylko czekam.
Odpisz
20 listopada 2014, 16:44
@Agent00Kurczak: Zapisałem się od razu. Dzień później dowiedziałem się że już nie ma opcji się zapisać i miałem ostrą bekę bo zamówiłem sobie tak z dupy :)
Odpisz
20 listopada 2014, 18:55
@Ravios: i prawidłowo. Ja chcę tą figurkę!
Odpisz
20 listopada 2014, 18:56
@Agent00Kurczak: Figurkieł, mapeł, naszyjnikeł itd itp xD
Odpisz
20 listopada 2014, 20:09
@Agent00Kurczak: W dwójce było popiersie w jedynce był medalion w formie bryloku
Odpisz
20 listopada 2014, 20:15
@BOOMBOOX: nope? W dwójce jest i medalion i popiersie. Przy rozpakowywaniu medalion wisi na szyi popiersia.
Odpisz
20 listopada 2014, 20:48
@Agent00Kurczak: Niestety w dwójce nie było medalionu. z tego co kojarze był dodawany do zwykłej edycji gry w niektórych sklepach
Odpisz
20 listopada 2014, 21:08
@BOOMBOOX: to co? Magicznie się w mojej znalazł? Looknij też na niektóre unboxingi, też mają medalion.
Odpisz
20 listopada 2014, 21:49
@Agent00Kurczak: Patrzyłrm mają popiersie,artbook,pepierowe figurki,kości i karty,monety,poradniki,muzyczka z gry i sama gra medalionu nie było
Odpisz
20 listopada 2014, 22:45
@BOOMBOOX: to widać dostałem bonus.
Odpisz
21 listopada 2014, 07:11
@Agent00Kurczak: Wiesz co się mówi w takiej sytuacji?
-Mam szczęście
Odpisz
21 listopada 2014, 08:10
@BOOMBOOX: tak, jeden cosplay'owy, drugi na figurce. Nie mam na co narzekać.
Odpisz
20 listopada 2014, 18:13
A to mój...
Odpisz
20 listopada 2014, 18:49
@KoziLowca: mam identyczny breloczek:D
Odpisz
20 listopada 2014, 20:38
@KoziLowca: Już wiem jak wygląda twe ucho kozo :O
Odpisz
20 listopada 2014, 20:39
@PanUranu: Oh...ale ry...znaczy twarzy i tak nie zobaczysz ;D
Odpisz
20 listopada 2014, 20:57
@KoziLowca: Pokaż mi swój ry... twarz kozo ! :O
Odpisz
20 listopada 2014, 16:09
Meh, ja tam mam medalion Wiedźmina c:
Odpisz
20 listopada 2014, 20:10
Szczerze zazdroszcze
Odpisz
20 listopada 2014, 19:09
Mój, mojej mamy i breloczek :D
Odpisz
20 listopada 2014, 18:25
you are dragon baby!
Odpisz
20 listopada 2014, 18:24
you are dragon baby!
Odpisz
20 listopada 2014, 16:56
Mom please
Odpisz
20 listopada 2014, 16:47
Lepszy byłby z hełmem z Śniącego z Gothica.
Odpisz
20 listopada 2014, 16:28
Shut up and take my money
Odpisz
20 listopada 2014, 16:05
chcę taki.
Odpisz
19 listopada 2014, 19:16
miałem mieć taki sam ;(
Odpisz
19 listopada 2014, 20:51
@gabrysplodowski: ja też
Odpisz
19 listopada 2014, 22:21
@miki322: it's my dream
Odpisz