Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Tymi się chodzi
Nieuczciwa ocena
Jakby trochę nie fair
Pozdrawiam świetliki
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 stycznia 2012, 21:16
haha dobre ale ja i tak pale pie.rdole
Odpisz
27 stycznia 2012, 13:52
@Robert10Kubica: Tak, szczególnie gdy masz 12 lat...
Odpisz
27 stycznia 2012, 18:06
@Gold123: I co z tego że mam 12 lat? Kur.wa już internet mi blokuje Tusk je.bany a ja nie moge palić? Pomyśl o tym....
Odpisz
20 października 2017, 06:46
@Robert10Kubica: JEB PODRÓŻE W CZASIE WITAM 2012 ROK
Odpisz
20 grudnia 2017, 19:11
@wiki9595: O mój boże nie ma to jak palić w wieku 12 lat....
Odpisz
Edytowano - 23 czerwca 2019, 00:40
@wiki9595: JEB PODRÓŻE W CZASIE 2 WITAM 2017 ROK
Odpisz
3 czerwca 2012, 11:28
wiecie że jeden papieros zapalony to około -3 dni życia.
Odpisz
23 lutego 2012, 09:10
@juice pouczajace
Odpisz
23 lutego 2012, 09:08
Noto przestaje palici chociarz nie pale
Odpisz
29 stycznia 2012, 12:07
Może i beznadziejne ,ale krótko mówiąc to cała prawda . ; //
Odpisz
28 stycznia 2012, 19:04
Nie śmieszne
Odpisz
27 stycznia 2012, 20:15
dla mnie beznadziejne
Odpisz
27 stycznia 2012, 17:01
Ja pierdylam po dwóch dniach patrze- w komentarzach burdel! A co myślicie że w 1 gimnazjum nie wolno palić?!?!?
Odpisz
26 stycznia 2012, 18:20
Fajek
Odpisz
26 stycznia 2012, 17:05
aha
Odpisz
26 stycznia 2012, 16:11
O boże jak ktoś chce to niech pali. To nie wasze płuca tylko jego.
Odpisz
26 stycznia 2012, 07:32
chyba przestane palić
Odpisz
26 stycznia 2012, 09:45
@Adamexes: tsaaa.... Palisz .... 5/5
Odpisz
26 stycznia 2012, 11:15
@Synekk: a czemu miał by nie palić. 5/5 i do ulu
Odpisz
26 stycznia 2012, 12:18
@grubson5022: nie wiedziałem że 11 latek pali
Odpisz
26 stycznia 2012, 12:38
@Synekk: w Czechach 6% przedszkolaków pali o.O
Odpisz
26 stycznia 2012, 13:32
@Synekk: a skąd wiesz że on ma 11 lat. a pozatym u mnie 50 % dzieci w 3 kl pali nałogowo
Odpisz
26 stycznia 2012, 14:58
@grubson5022: hahaahhaahahahah jasne jasne....o bożee jaki z ciebie debil o boże prawie sie popłakałem ze śmiechu jak to przeczytałem....
A obrazek 4/5
Odpisz
26 stycznia 2012, 15:13
@Jeja01: możesz mi nie wierzyć. ale taka prawda. ale to wszystko przez gimnazjalistó. oni powciągali w nałogi tyh młodyvh
Odpisz
26 stycznia 2012, 15:40
@grubson5022: Gimnazjum to pierd, podniecają się jednym jointem. Idź na studia.
Odpisz
26 stycznia 2012, 07:02
No nareszcie coś dobrego 5/5
Odpisz