Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar wilsonXcuddyXhouse

2 grudnia 2014, 23:48

KU*WAAAAA muszę płakać o 2 w nocy?!

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Edziu01

28 sierpnia 2019, 23:08

@wilsonXcuddyXhouse: ciesze się że zrozumiałeś swój błąd

Avatar wilsonXcuddyXhouse

28 sierpnia 2019, 23:55

@Edziu01: ... czemu ja napisałam 2 w nocy... To bardziej bez sensu niż Youtube Premium

Avatar Krzyzak_Ball

16 kwietnia 2017, 00:01

obrazek niżej wygląda mega podobnie

Avatar Piotro165

9 stycznia 2017, 16:02

ku*wa śmieję się na srpskim filmie a przy tym obrazku płaczę

Avatar kronim

10 stycznia 2016, 16:24

o nie dlaczego mi to zrobiliście !

Avatar Soczyniaaa

18 grudnia 2015, 19:05

nie płacz nie płacz nie!!! poddaje się :'(

Avatar karina882

29 sierpnia 2015, 19:46

Tylko nie płakać...nie płakać.... Nie mogę płaczę.........

Avatar Ukraine_Ball

26 lipca 2015, 21:28

Płakłam :,-(

Avatar maniek12025

23 lutego 2015, 17:39

respect

Avatar Fennekin

10 grudnia 2014, 16:59

Dlaczego mnie krzywdzicie w ten sposób?

Avatar
Konto usunięte

30 listopada 2014, 14:01

Łzy kręcą się w oczach :(

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar Flawless

30 listopada 2014, 16:10

bo bez sensu,ale poprawiłem kuboxa tylko :P

Avatar
Konto usunięte

1 grudnia 2014, 17:22

Jeju kłótnia o nic.

Avatar wiki22

30 listopada 2014, 14:38

Jeja.pl- serwis rozrywkowy

Avatar XpiterekX

30 listopada 2014, 14:50

@wiki22: Znów Cię mam. C:

Avatar wiki22

30 listopada 2014, 18:00

@XpiterekX: huh no nie mój strój ninja nie wystarcza :0 dobry jesteś :c

Avatar XpiterekX

Edytowano - 30 listopada 2014, 22:57

@wiki22: Mam specjalne okulary anty-nindżo-wizyjne, które widzą krowy nindża...

Avatar martino1020

30 listopada 2014, 14:10

Ja chyba jestem jakiś inny bo mnie to nie rusza

Avatar
Konto usunięte

30 listopada 2014, 20:29

@martino1020: pewnie przez avatar...

Avatar FD_God

30 listopada 2014, 14:30

Avatar messiu

30 listopada 2014, 14:21

To jest prawdziwa przyjaźń.

Avatar NikiforAdamczyk

30 listopada 2014, 14:14

stwierdzam zgon bo umarł

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Szybki jak błyskawica

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Mało znany szczegół

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Ładne rzeczy

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka