Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szybki jak błyskawica
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Mało znany szczegół
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Ładne rzeczy
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 grudnia 2014, 23:48
KU*WAAAAA muszę płakać o 2 w nocy?!
Odpisz
18 września 2018, 16:42
@wilsonXcuddyXhouse: no teraz tez placze,takie obrazki to gowno,ale placze
Odpisz
6 czerwca 2019, 20:54
@wilsonXcuddyXhouse: .
Odpisz
8 czerwca 2019, 02:16
@wilsonXcuddyXhouse: teraz jest 2 w nocy kolego
Odpisz
28 sierpnia 2019, 22:28
@Edziu01: ok teraz już nie płacze patrzcie ludzie co 5 lat memow robi z człowiekiem
Odpisz
28 sierpnia 2019, 23:08
@wilsonXcuddyXhouse: ciesze się że zrozumiałeś swój błąd
Odpisz
28 sierpnia 2019, 23:55
@Edziu01: ... czemu ja napisałam 2 w nocy... To bardziej bez sensu niż Youtube Premium
Odpisz
16 kwietnia 2017, 00:01
obrazek niżej wygląda mega podobnie
Odpisz
9 stycznia 2017, 16:02
ku*wa śmieję się na srpskim filmie a przy tym obrazku płaczę
Odpisz
10 stycznia 2016, 16:24
o nie dlaczego mi to zrobiliście !
Odpisz
18 grudnia 2015, 19:05
nie płacz nie płacz nie!!! poddaje się :'(
Odpisz
29 sierpnia 2015, 19:46
Tylko nie płakać...nie płakać.... Nie mogę płaczę.........
Odpisz
26 lipca 2015, 21:28
Płakłam :,-(
Odpisz
23 lutego 2015, 17:39
respect
Odpisz
10 grudnia 2014, 16:59
Dlaczego mnie krzywdzicie w ten sposób?
Odpisz
30 listopada 2014, 14:01
Łzy kręcą się w oczach :(
Odpisz
30 listopada 2014, 14:02
To ty dziwne masz oczy, jak łzy Ci się wokół oczu kręcą.
Odpisz
30 listopada 2014, 14:11
@Kubox123456: w oczach a nie wokół oczu
Odpisz
30 listopada 2014, 15:49
@Flawless: To też chyba niezbyt normalne...
Odpisz
30 listopada 2014, 16:02
ale,ze co ?
Odpisz
30 listopada 2014, 16:06
@Flawless: Wyobraź sobie łzę kręcącą się w środku oka.
Odpisz
30 listopada 2014, 16:10
bo bez sensu,ale poprawiłem kuboxa tylko :P
Odpisz
1 grudnia 2014, 17:22
Jeju kłótnia o nic.
Odpisz
30 listopada 2014, 14:38
Jeja.pl- serwis rozrywkowy
Odpisz
30 listopada 2014, 14:50
@wiki22: Znów Cię mam. C:
Odpisz
30 listopada 2014, 18:00
@XpiterekX: huh no nie mój strój ninja nie wystarcza :0 dobry jesteś :c
Odpisz
Edytowano - 30 listopada 2014, 22:57
@wiki22: Mam specjalne okulary anty-nindżo-wizyjne, które widzą krowy nindża...
Odpisz
30 listopada 2014, 14:10
Ja chyba jestem jakiś inny bo mnie to nie rusza
Odpisz
30 listopada 2014, 20:29
@martino1020: pewnie przez avatar...
Odpisz
30 listopada 2014, 14:30
Odpisz
30 listopada 2014, 14:21
To jest prawdziwa przyjaźń.
Odpisz
30 listopada 2014, 14:14
stwierdzam zgon bo umarł
Odpisz