Chyba sezon na skuter już się skończył
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie są aż takie pyszne
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Lekko nie będzie
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 grudnia 2014, 13:28
A aj i tak rowerem jeżdżę do szkoły. Dzisiaj zaliczyłem glebę...
Odpisz
9 grudnia 2014, 17:55
Nie ma sezonu na skuter.
Odpisz
9 grudnia 2014, 17:43
Sezon na te gowno nigdy sie nie zaczyna ani nie konczy.
Odpisz
9 grudnia 2014, 16:35
Chyba.Nie znam się,ale chyba tak.
Odpisz
9 grudnia 2014, 16:08
kosiarki odpalamy dopiero na wiosne
Odpisz
9 grudnia 2014, 16:13
@ALKATRAZ: Nie znasz się, na wiosnę to u mnie śnieg pada.
Odpisz
9 grudnia 2014, 17:30
@dustin2001: Na Grenlandii też i się nie czepiają. Właściwie to nie ma kto się zbytnio tam czepiać, ale to szczegół.
Odpisz
9 grudnia 2014, 17:39
U mnie na wielkanoc bałwany w kształcie królika robili.
Odpisz
9 grudnia 2014, 20:30
Przecież na Grenlandii żyje 50 000 ludzi...
Odpisz
9 grudnia 2014, 22:47
@promant12: Jak lubią niech żyją. Ich sprawa.
Odpisz