memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
28 marca 2023, 16:08
Pyszota
Odpisz
7 lutego 2012, 21:15
rzygać mi się chce od tej tęczy i zaczynam mieć homofobiczne odruchy
4 lipca 2019, 07:47
@badguy: dobrze towarzyszu
11 stycznia 2017, 17:14
ale super :3
29 grudnia 2015, 11:25
Mniam!! Kupa jednorożca!
3 września 2014, 17:18
w lodziarni w moim mieście coś takiego jest xd
7 czerwca 2014, 12:10
wspomnienia z nyan catem ... <3
1 stycznia 2014, 21:16
Kocham zdjęcia typu rzygam tęczą <33
27 sierpnia 2013, 18:12
piłem to kiedyś w*** zimne
8 lipca 2012, 14:43
ide sie napić
3 czerwca 2012, 13:19
piłam podobne
27 kwietnia 2012, 18:44
Ja też chce się napić takiego drinka :3
15 lutego 2012, 20:37
:( zobaczyłem to zdjęcie to miałem taką samą reakcję jak ten facio
8 lutego 2012, 03:05
Sie koleś zakrztusił.
7 lutego 2012, 19:11
ten koles przed kompem juz tym wymiotuje
7 lutego 2012, 17:47
ja taki pije na wakacjach w niemczech w kawiarni .
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież28 marca 2023, 16:08
Pyszota
Odpisz
7 lutego 2012, 21:15
rzygać mi się chce od tej tęczy i zaczynam mieć homofobiczne odruchy
Odpisz
4 lipca 2019, 07:47
@badguy: dobrze towarzyszu
Odpisz
11 stycznia 2017, 17:14
ale super :3
Odpisz
29 grudnia 2015, 11:25
Mniam!! Kupa jednorożca!
Odpisz
3 września 2014, 17:18
w lodziarni w moim mieście coś takiego jest xd
Odpisz
7 czerwca 2014, 12:10
wspomnienia z nyan catem ... <3
Odpisz
1 stycznia 2014, 21:16
Kocham zdjęcia typu rzygam tęczą <33
Odpisz
27 sierpnia 2013, 18:12
piłem to kiedyś w*** zimne
Odpisz
8 lipca 2012, 14:43
ide sie napić
Odpisz
3 czerwca 2012, 13:19
piłam podobne
Odpisz
27 kwietnia 2012, 18:44
Ja też chce się napić takiego drinka :3
Odpisz
15 lutego 2012, 20:37
:( zobaczyłem to zdjęcie to miałem taką samą reakcję jak ten facio
Odpisz
8 lutego 2012, 03:05
Sie koleś zakrztusił.
Odpisz
7 lutego 2012, 19:11
ten koles przed kompem juz tym wymiotuje
Odpisz
7 lutego 2012, 17:47
ja taki pije na wakacjach w niemczech w kawiarni .
Odpisz