Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar JaJestemZWami

28 marca 2023, 16:08

Kup lte

Avatar Freddyjumpscare

29 stycznia 2020, 01:42

Żyjecie? Mogę tu wstawić porno w sumie, ale mam coś lepszego

Avatar mati3853

25 lutego 2016, 16:42

true story

Avatar
Konto usunięte

20 lutego 2014, 17:37

też tak mam w kinie mówię sobie nie zaczne jeść popcornu dopóki film się nie zacznie=początek filmu cały kubeł pusty nienawidze reklam w kinie
True Story

Avatar kubek2007

20 lutego 2016, 14:00

mam tak samo tylko z piciem

Avatar ziomek2009

14 sierpnia 2013, 15:44

nom znam to zawsze tak mam

Avatar Redfox

4 lipca 2013, 23:44

Tak samo jest w kinie, kiedy sie czeka aż reklamy miną

Avatar kama12345

3 czerwca 2012, 13:18

true story

Avatar Gniotek7

19 maja 2012, 19:46

mam tak samo

Avatar Ronaldo11

31 marca 2012, 21:26

Ja zawsze przyrządzam przed odcinkiem jakiegoś fajnego programu...ale ...nie żebym się czepiał ale od kiedy w telewizorze ładują się programy?:D

Avatar Gniotek7

19 maja 2012, 19:45

@Ronaldo11: może ogląda na youtube albo są te napisy na początku :D

Avatar pataraka

12 lutego 2012, 19:24

mam tak w kinie xd a jak się zaczyna to żrę jak opętany nie zdając sobie z tego sprawy

Avatar
Konto usunięte

11 lutego 2012, 23:12

to sobie poczekaj

Avatar
Konto usunięte

7 lutego 2012, 09:50

1/5 mnie to nie śmieszy

Avatar amadeuszbx

10 lutego 2012, 09:55

Może i nieśmieszne, ale większosć z nas tak ma. :p Ja też.

Avatar hanlin3345

8 lutego 2012, 16:24

truestory

Avatar girlfriend456

7 lutego 2012, 21:39

ja tak robię ale u mnie nie ładuj się długo

Avatar fil341

7 lutego 2012, 18:53

śmierć głodowa

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

A, okej

Tymi się chodzi

Powodzenia

Trzeba brać osobną torbę

Mało znany szczegół

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka