Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar JaJestemZWami

28 marca 2023, 16:04

Prawdziwed

Avatar
Mametchi_Pro_Student

17 września 2021, 20:05

Koszulka Angry Birds .

Avatar SirOwczarek

22 lutego 2013, 19:17

Jeszcze zalezy w jakie gry gra dziewczyna.. Jak uwaza sie za gracza grając w "majnkrafta" czy Simsy to jest w wielkim błędzie. Ale jak gra w Hardcorowe gry typu Call of duty czy Need for speed (serio dziewczyny grają w NFS'y o_O) to wtedy JEST graczką. Oczywiście nie mówie ze hardcorowe dziewczyny nie mogą grac w simsy dla urozmaicenia.

Avatar
Senedrom

6 października 2019, 23:45

@SirOwczarek: Te, ale Minecrafta to ty szanuj

Avatar lilMateuszeq

17 maja 2021, 17:17

dokładnie

Avatar QueenBlood

15 lipca 2014, 23:22

ehh... zagrałabym w Tekkena

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (11)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (11)
Avatar
Psyduck

12 listopada 2015, 11:34

@QueenBlood: Niestety, w tej akurat części nie. Ale i tak Jinem Kazumą i Mardukiem rozjebię wszystkich i wszystko.

Avatar QueenBlood

12 listopada 2015, 15:18

Hmm... Chętnie bym cię pokonała Niną Williams :)

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 9 sierpnia 2014, 14:00

Skyrim: Elder Scrolls V , Dark Souls , Diablo I-III , Gothic 1-3 , Settlers I-VI , Crisis I-III ,World of Warcraft, Gta I-VI , Gta san andreas, Assassin's Creed .
Miłości wy moje ;3

Avatar DiKarpio

11 maja 2015, 19:21

Ma być ,,The Elder Scrolls V:Skyrim'' ,a nie ,,Skyrim: The Elder Scrolls V'' .I kiedy według ciebie powstało GTA VI?

Avatar
Konto usunięte

17 maja 2015, 19:31

@DiKarpio: sory ,to młodszy brat napisał >.< i według mnie nie ma jeszcze GTA VI :p

Avatar mikulek04

7 lutego 2012, 17:29

niby tak, ale dalej jestem forever alone :'|

Avatar
Konto usunięte

17 maja 2014, 10:29

@mikulek04: Taaaaaa.... Jasneeeee....

Avatar mikulek04

17 maja 2014, 20:50

Nie rozumiem, dlaczego miałbyś nie wierzyć.

Avatar
Konto usunięte

18 maja 2014, 12:19

@mikulek04: Ech....

Avatar Niesamowta58

26 stycznia 2013, 09:42

Kobietom wszystko wolno!

Avatar GrumpyCat

Edytowano - 16 grudnia 2013, 14:48

@Niesamowta58: Tak? To mnie tylko spróbuj pogłaskać.

Avatar Epickiodkrywca

17 sierpnia 2013, 08:17

komentarze na dole (kobiety) kocham was :3

Avatar
Konto usunięte

9 lutego 2012, 17:50

Wiecie co? Moje koleżanki uważają mnie za szurniętą. A wiecie dlaczego? Bo zamiast przytaknąć, że Edward jest piękny a Jacob to sku...syn wolę nawijać o Assassin's Creed.

Nie mam z kim gadać :C

A co do ACTA - możecie przestać o tym rozmawiać? Nasz premier tych komci i tak nie przeczyta, a to że jest ogólny prostest to wie.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar kacper55555

15 lipca 2013, 19:09

Współczuję [*]

Avatar kicius23

5 sierpnia 2013, 14:32

lubisz the sims?i angry birds? ja kocham the sims mam sredniowiecze the sims 2 the sims 2 dodatek the sims 3 i the sims 3 dodatek

Avatar olejszonka

13 marca 2013, 21:32

Skirim ♥.♥

Avatar
Konto usunięte

25 grudnia 2012, 13:06

Jak się okazało że moja koleżanka gra w FPS'y to tak do niej powiedziałem xD
ps. też mam Skyrim a Dunmerzy najlepsi xD

Avatar loki111

9 sierpnia 2012, 10:01

ja lubie grać na urodziny dostałam Xboxa i dwie gry fife 12 i euro 2012 i teraz ciągle u nas pada to siedze i gram :) więc nie mam nic przzeciwko jak chłopak gra
Pozdrawiam
Karolina

Avatar Pottermanka

6 sierpnia 2012, 21:31

FUS RO DAAAAAAHHHH!!!

Avatar grubson5022

7 lutego 2012, 09:58

troche przesadzone ale prawda.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar smoczka

8 lutego 2012, 18:07

@grubson5022: Dracca

Avatar
Konto usunięte

8 lutego 2012, 23:10

no, istnieją. Nie dziwne.

Avatar smoczka

7 lutego 2012, 16:36

To jest drugie pytanie,jakie najczęściej słyszę.Najpierw pytają o zdjęcia.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Zdeklasowani znowu

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Papierowa szkoła posting

Niegrzeczny Oskarek

Trzeba brać osobną torbę

Powodzenia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka