Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar SongManka510

2 lutego 2020, 23:27

Pod koniec zeszlych wakacji jakis typek siedzial w pół nagim stroju Supermana i darli ryja

Avatar
Konto usunięte

19 czerwca 2015, 18:45

biedny hitrel jak tak można!

Avatar
Konto usunięte

26 lutego 2015, 21:20

cha zeby nie bylo powturki z rozwyrki

Avatar renamon

2 stycznia 2015, 16:44

R: Jakoś jego cierpienie sprawia mi nieopisaną radość :3

Avatar Polandia

4 stycznia 2015, 20:07

@renamon: Masz ode mnie łapę w górę. <3

Avatar KlamliwyLukas14

4 stycznia 2015, 20:16

@Polandia: To nie jutuby na "łapki w góre..
..

Avatar jacek1s

4 stycznia 2015, 20:16

@renamon: Sadysta.

Avatar renamon

23 stycznia 2015, 16:37

@jacek1s: W: Powiedziała zboczona kanapka :v

Avatar TypowyPolak

31 grudnia 2014, 16:58

No wiecie co! Hitler się w grobie przewraca!

Avatar
Konto usunięte

5 stycznia 2015, 12:23

@TypowyPolak: spalony?

Avatar Meuflagiator2000

31 grudnia 2014, 15:19

wg mnie to nawet lepiej xD

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (30)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (30)
Avatar
Konto usunięte

5 stycznia 2015, 18:24

@antykuc: Tak... Spytaj się zwykłego człowieka, a nie z tabelek i wykresów... żydzi to byli Panowie...

Avatar zimeek2

6 stycznia 2015, 11:48

Postaw się na miejscu tego "zwykłego człowieka". Ciekawe co by było gdybyś był jednym z robotników, których Jaruzelski albo Gomułka rozjeżdżali czołgami.

Avatar CoSiePatrzyszNaMojNick

5 stycznia 2015, 08:53

Ty nie masz serca :)

Avatar handlash

4 stycznia 2015, 22:39

SWASTYGA!

Avatar
Konto usunięte

4 stycznia 2015, 21:43

Może i był on podłym człowiekiem, ale się z nim zgadzam... Posthitlerowskie Niemcy, tak chciały naprawić swoją opinię międzynarodową, że za chwile zdechną z Anglią, Francją i Belgią na czele...

Avatar Zohan666

4 stycznia 2015, 21:05

Co pan A. odpie**olił... Hitler piszemy z dużej litery. XD <----- Tagi

Avatar KapitanOczywisty

4 stycznia 2015, 20:28

dlatego lubię dyktatorów

Avatar Honzo

1 stycznia 2015, 10:43

O się w grobie przewraca

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Zohan666
Dodane przez: Zohan666
Tagi: #serce

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Z klasą się trzeba urodzić

Nieuczciwa ocena

Najbardziej realistyczny spośród modów

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka