Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Co za przypadek
Tacy sami, a ściana między nami
Były nóżki, nie ma nóżek
Nie zadzieraj z bobrami
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 stycznia 2016, 11:58
W sumie XDD
Odpisz
6 maja 2016, 08:23
@gabisoch: Mogła by z nami pojechać XD
Odpisz
5 stycznia 2015, 10:18
kabaret tylko nie pamiętam jaki :(
Odpisz
5 stycznia 2015, 10:58
@crazenata: paranienormalni
Odpisz
4 stycznia 2015, 22:10
Ale zapłon.
Odpisz
4 stycznia 2015, 20:37
Było chyba....
Odpisz
4 stycznia 2015, 20:09
explorer?
Odpisz
2 stycznia 2015, 13:21
człowiek-explorer XD
Odpisz
2 stycznia 2015, 00:15
I ten doklejony mikrofon...
Odpisz
31 grudnia 2014, 20:27
IE?
Odpisz
1 stycznia 2015, 01:52
@figaro19: Spartan
Odpisz
2 stycznia 2015, 00:15
Może będzie lepszy od Explorera, kto wie...
Odpisz