Takie rzeczy, tylko w szkole
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nieuczciwa ocena
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Dwa oblicza
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 lutego 2015, 21:06
O u was też radiowęzeł u nas w wrześniu nie było przerwy bez "wiggle"...
Odpisz
4 stycznia 2015, 23:07
U nas często nauczyciel od informatyki sie zamyka sam w sali, ciekawe co tam robi??
Odpisz
4 stycznia 2015, 23:53
@Kamyk06071: Good story bro.
Odpisz
5 stycznia 2015, 10:17
@Kamyk06071: chyba każdy tak.:)
Odpisz
5 stycznia 2015, 18:28
@ZawiszaMikolow: chyba cool story bro...coool...
Odpisz
4 stycznia 2015, 20:56
Co to jest radiowęzeł?
Odpisz
4 stycznia 2015, 21:22
@Fennekin: Radiowęzeł to zespół urządzeń do przekazywania programów radiowych przewodowo do większej liczby odbiorców, elementarny modół radiofonii przewodowej. Skopiowane z wikipedii.
Odpisz
4 stycznia 2015, 21:24
@Fennekin: A tak po polsku np. w szkole glosniki na kazdym pietrze i leci muzyka ktos cos mowi i inne takie pie**oly.
Odpisz
4 stycznia 2015, 21:38
@messi16: Dzięki, zrozumiałam tylko to drugie, ale ciiii xD
Odpisz
4 stycznia 2015, 23:05
@Fennekin: Nie ma za co heh
Odpisz
4 stycznia 2015, 22:58
jak to czytałem to mi avast prawie wyskoczył
Odpisz
Edytowano - 4 stycznia 2015, 20:42
Raz dyrektor sprawdzał komputery po informatyce, byłem pomagać. Na jednym z nich lista najczęściej otwieranych stron była zawalona porno, nie mogłem powstrzymać się od śmiechu. I to wcale nie był "najgorszy" komputer w sali!
Odpisz
Edytowano - 4 stycznia 2015, 21:02
Opowiedz mi o tym.Jestem ciekawy co jest w tym najgorszym
Odpisz
4 stycznia 2015, 22:02
Opowiedz.
Odpisz
4 stycznia 2015, 22:22
@Henzej: Też porno... tylko że... gorsze...
(Dobrze że ten komputer był wtedy zepsuty bo ktoś by wyleciał ze szkoły)
Odpisz
1 stycznia 2015, 19:05
bitch please, prezentacja szkolna i ktoś podpina pendrive ze swoją
"dzyń dzyń dzyń"
"zostało wykryte zag..."
"dzyń dzyń dzyń"
"zostało wykryte zag..."
i tak 30 razy :D
Odpisz
1 stycznia 2015, 21:38
@bylejakbylegdzie: xD wezwali informatyka ?
Odpisz
1 stycznia 2015, 23:50
@ognistyptak555: Pewnie. Popisał się swoją znajomością Worda.
Odpisz