Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Predator_PL

11 lutego 2017, 12:08

Thief 4 gra jest krótka ale co po dodaniu takich skrzyneczek okien drzwi? wydłuża się o 2 h XDDD

Avatar
Konto usunięte

27 lipca 2016, 00:51

Q*wa mać... Jak można mieć problem z tak łatwą czynnością jak otwieranie zamków?!
Trzeba być niedopie**olonym żeby stracić ku*wa 6 wytrychów na jeden zamek a co dopiero 43!

Avatar goodspeed_98

9 stycznia 2015, 18:31

Ostatnio dostałem k*****cy i mój pad wylądował na ścianie po 39 wytrychach.
(Nie nie jestem dzieckiem neo)

Avatar Tomasz95

23 sierpnia 2015, 16:04

@goodspeed_98: W takie gry na padzie? No chyba że chodzi o touch pad to wtedy ok ale jak nim rzuciłeś o ścianę? (touch padem najłatwiej otwierać zamki, a klawiaturą jest znacznie ułatwione sterowanie)

Avatar goodspeed_98

23 sierpnia 2015, 17:42

@Tomasz95: Generalnie jeżeli mówimy tu o The Elder Scrolls V, to po prostu wygodniej mi się w niego gra na padzie podobnie jak w nie jedną inną grę RPG ,NP: Dragon age inkwizycja w którą po prostu nie da się grać na klawiaturze.

Avatar SharpNeedle

27 kwietnia 2015, 09:34

Ziemniok będzie co jeść :D

Avatar Arald98

2 kwietnia 2015, 02:23

i tak oto zacząłem grać na modach...

Avatar dominiaseq

13 lutego 2015, 09:18

Avatar erziest

10 stycznia 2015, 15:02

zamek ekspert 3 mało warte mikstury myślałem że mnie szlag trafi 50 wytrychów połamałem

Avatar kacper414

9 stycznia 2015, 23:56

Ziemniak na pocieszenie :#

Avatar CEzikMaj

9 stycznia 2015, 23:34

A Quicksave przed otwieraniem?

Avatar fil341

9 stycznia 2015, 19:11

ja tam ni mam problemu krece w jedna strone do polowy i trzymam jak zobacze ze sie chwieje to jak najszybciej puszczam (refleks mam dobry) więc jak naprawdę spie**olę sprawe to i tak tylko max 2 wytrychy pojda co sprawia ze nosze przy sobie tylko 10 i zaoszczedzam troszke ciezarku

Avatar karasek80

9 stycznia 2015, 19:16

@fil341: Nie chcę cię martwić ale wytrychy nic nie ważą.

Avatar fil341

9 stycznia 2015, 21:40

@karasek80: zawsze jest satysfakcja że więcej nie potrzebujesz i hajs oszczędzasz bo albo ja jestem słabym eksploratorem albo wytrychy są bardzo rzadkie jako loot

Avatar
Konto usunięte

9 stycznia 2015, 23:03

@fil341: Jest takie coś jak kościany wytrych

Avatar mrklorens

Edytowano - 9 stycznia 2015, 17:42

kościany wytrych w skyrim jest z dodatku moda czy normalnie w grze?

Avatar kokomando

9 stycznia 2015, 23:01

@mrklorens: W normalnej.

Avatar handlash

9 stycznia 2015, 19:52

Ale do Ziemniaka można dodać GLaDOS i sprzedać. :D

Avatar bylejakbylegdzie

8 stycznia 2015, 20:18

takie skrzynie mają proste kombinacje:
-prawo lewo lewo prawo
-lewo prawo lewo lewo
-prawo prawo prawo lewo
dobrze jest się zapisywac przed otwieraniem

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar
Konto usunięte

9 stycznia 2015, 18:05

@KingsMax: Nie tłumaczę tego, aby wygrać, tylko aby zrozumieć Twoje stanowisko ; ) skoro widać już moment, w którym coś było nie tak, my job is done ^^ Miłego dnia ;d

Avatar Chrzaszcz_Trzcinowy

9 stycznia 2015, 18:51

Wytrychy są dla słabych :p ja otwieram czułkami :P

Avatar MrocznyWilk

9 stycznia 2015, 17:48

I dlatego zawsze sejwuję grę zanim zacznę otwierać jakiś zamek.

Avatar slenderr

9 stycznia 2015, 17:22

znam to uczucie - zmarnowałam prawie wszystkie wytrychy na miecz którego nie mogę sprzedać ;-;

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Płać pan

Były nóżki, nie ma nóżek

A, okej

Fergus

Ładne rzeczy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka