Chyba przeniosę się na Biegun Północny
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Frustrujące
To będzie bolało
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Można, tylko trzeba wstawać rano
Młodzi gniewni
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 stycznia 2015, 18:09
Gorsze jest tylko to, czego nie pokazują...
Odpisz
13 września 2020, 16:41
@mrKot: gratuluję, zostałeś odkopany
Odpisz
27 czerwca 2016, 18:05
A niektórzy mają taką polewkę, ze wstać nie mogą.
Albo się złoszczą na polityków.
Ale żeby się bać?
Odpisz
19 lipca 2016, 15:51
@HYPER_SMOKI: Wybuchła bomba atomowa w niemcach , ameryce , i chinach , prawdopodobnie to były bomby ruskich . Jakbyś takie coś usłyszał to też byś nie sp****** ?
Odpisz
20 lipca 2016, 02:57
@Gryzoniusz: Szczerze mówiąc, nie sądzę by ruskie atakowali i zaczynali wojnę której nie wygrają. To jest Kraj na wymarciu 1/3 rosjanów to imigranci z całej Azji a takie coś nie będzie walczyć. udają groźnych by nie zostać zniszczonym i tyle
Odpisz
20 lipca 2016, 13:35
@HYPER_SMOKI: Kidyś tego pożałujemy ;-; ale teraz , jeb** to .
Odpisz
16 stycznia 2015, 17:17
Też tak miałem ;-;
Odpisz
16 stycznia 2015, 06:48
prawdziwe
Odpisz