Co żeście najlepszego zrobili?!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Brawo za czujność!
Były nóżki, nie ma nóżek
Nieuczciwa ocena
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 stycznia 2016, 19:50
AK tęczowe moro
Odpisz
24 stycznia 2015, 13:32
AK-47 | tęczowe zatwardzenie
Odpisz
24 stycznia 2015, 16:46
@adamszu: takie coś jak AK-47 nieistnieje
Odpisz
24 stycznia 2015, 19:32
@niechcemisie: to po gogluj i znajdziesz
Odpisz
24 stycznia 2015, 20:49
@adamszu: Ak-47 Wody Płodowe ciekawe jak by wyglądał. ;-;
Odpisz
24 stycznia 2015, 23:47
@mooped: ... (error nr. 666.69. Bain hasn't been loaded.)
Odpisz
25 stycznia 2015, 00:22
@thepolishguy: jest ak-74 to się zgodzę ale ak-47 nie ma, jego poprawna nazwa to AK w wersji ze stałą kolbą lub Aks ze składaną.
Odpisz
Edytowano - 5 kwietnia 2015, 14:40
@niechcemisie: debil z ciebie to najpopularniejszy karabin! co za debil widocznie to dziewczyna bo nie gra w strzelanki tak jest ak 74 i ak 47 też jest co to za gość wtf?! no ja wpisałem jeden z typów karabinów ak debil z ciebie -,-
Odpisz
5 kwietnia 2015, 14:41
@niechcemisie: wpisz sobie w google debilu ak-47 czy tam karabin ak-47 na 101% znajdziesz!
Odpisz
5 kwietnia 2015, 23:15
@Predator_PL: czy to ma być sarkazm?
Odpisz
5 kwietnia 2015, 23:20
@Predator_PL:
Odpisz
6 kwietnia 2015, 15:25
@Predator_PL:
Odpisz
Edytowano - 6 kwietnia 2015, 15:36
@Predator_PL: ciekaw jestem czy miałeś jaki kolwiek dostęp do broni palnej poza grami, że wyzywasz innych od debili
.
.
.
Przyznam się że sam nie strzelam zaczęsto
Odpisz
24 sierpnia 2015, 14:47
@niechcemisie: oznaczenia typu -47 itp oznaczaja odmiany rozwojowe czyli ak-47 jest
Odpisz
14 września 2015, 22:07
@legend77: nie nie ma
Odpisz
18 września 2015, 22:10
@niechcemisie: jest jako prototyp ale wykorzystywany niebył .
Odpisz
23 września 2015, 15:43
@niechcemisie: AK 47 Istnieje, jednak po prostu nie jest to oficjalna nazwa, tylko potoczna, by rozpoznać akurat ten typ AK, przykładowo kiedy mówisz "Strzelałem ziom ostatnio z AK 47" to to jest dopuszczalne, lecz w dokumentch nie będzie tego
To po prostu się przyjęło i w chyba większości gier tak jest, gdybyś powiedział do przeciętnego kowalskiego że miałeś w rękach AK, to by myślał że miałeś jakiekolwiek AK od AKS do AK-74
Oczywiście nie mówię że mówisz źle, jednak spina nie potrzebna bo z reguły można tak mówić, choć nie powinno,
Odpisz
24 stycznia 2015, 19:34
Sorry Michaił.
Odpisz
24 stycznia 2015, 18:05
skóra z krowy i jej flaki
Odpisz
Edytowano - 24 stycznia 2015, 15:24
To jest po prostu kamuflaż na misje w morzu lawy.
Odpisz
19 stycznia 2015, 16:15
Też mnie irytują takie pedalskie skórki broni :/
Odpisz
22 stycznia 2015, 22:55
@MruczekV: Myslenie nazisty XD
Odpisz
24 stycznia 2015, 13:03
@TomekPL23: >nie podoba mi się ta skórka dla broni
>NAZISTAAAAAAAAAAAAA ŁOLABOGA
Cotusię.jpg
Odpisz
24 stycznia 2015, 13:47
Mi też :v ale jak zauważyłem słowo "pedalskie" to nie mogłem się powstrzymać
Odpisz
24 stycznia 2015, 15:15
@TomekPL23: Raczej homofoba
Odpisz
19 stycznia 2015, 17:22
Za zimnioki, kapitalisto! Za zimnioki!
Odpisz