Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar MrMarcin12

22 stycznia 2016, 19:50

AK tęczowe moro

Avatar adamszu

24 stycznia 2015, 13:32

AK-47 | tęczowe zatwardzenie

Avatar niechcemisie

24 stycznia 2015, 16:46

@adamszu: takie coś jak AK-47 nieistnieje

Avatar thepolishguy

24 stycznia 2015, 19:32

@niechcemisie: to po gogluj i znajdziesz

Avatar mooped

24 stycznia 2015, 20:49

@adamszu: Ak-47 Wody Płodowe ciekawe jak by wyglądał. ;-;

Avatar nuiqes

24 stycznia 2015, 23:47

@mooped: ... (error nr. 666.69. Bain hasn't been loaded.)

Avatar niechcemisie

25 stycznia 2015, 00:22

@thepolishguy: jest ak-74 to się zgodzę ale ak-47 nie ma, jego poprawna nazwa to AK w wersji ze stałą kolbą lub Aks ze składaną.

Avatar Predator_PL

Edytowano - 5 kwietnia 2015, 14:40

@niechcemisie: debil z ciebie to najpopularniejszy karabin! co za debil widocznie to dziewczyna bo nie gra w strzelanki tak jest ak 74 i ak 47 też jest co to za gość wtf?! no ja wpisałem jeden z typów karabinów ak debil z ciebie -,-

Avatar Predator_PL

5 kwietnia 2015, 14:41

@niechcemisie: wpisz sobie w google debilu ak-47 czy tam karabin ak-47 na 101% znajdziesz!

Avatar niechcemisie

5 kwietnia 2015, 23:15

@Predator_PL: czy to ma być sarkazm?

Avatar niechcemisie

5 kwietnia 2015, 23:20

Avatar niechcemisie

6 kwietnia 2015, 15:25

Avatar niechcemisie

Edytowano - 6 kwietnia 2015, 15:36

@Predator_PL: ciekaw jestem czy miałeś jaki kolwiek dostęp do broni palnej poza grami, że wyzywasz innych od debili
.
.
.
Przyznam się że sam nie strzelam zaczęsto

Avatar legend77

24 sierpnia 2015, 14:47

@niechcemisie: oznaczenia typu -47 itp oznaczaja odmiany rozwojowe czyli ak-47 jest

Avatar niechcemisie

14 września 2015, 22:07

@legend77: nie nie ma

Avatar legend77

18 września 2015, 22:10

@niechcemisie: jest jako prototyp ale wykorzystywany niebył .

Avatar misko02

23 września 2015, 15:43

@niechcemisie: AK 47 Istnieje, jednak po prostu nie jest to oficjalna nazwa, tylko potoczna, by rozpoznać akurat ten typ AK, przykładowo kiedy mówisz "Strzelałem ziom ostatnio z AK 47" to to jest dopuszczalne, lecz w dokumentch nie będzie tego

To po prostu się przyjęło i w chyba większości gier tak jest, gdybyś powiedział do przeciętnego kowalskiego że miałeś w rękach AK, to by myślał że miałeś jakiekolwiek AK od AKS do AK-74

Oczywiście nie mówię że mówisz źle, jednak spina nie potrzebna bo z reguły można tak mówić, choć nie powinno,

Avatar
Konto usunięte

24 stycznia 2015, 19:34

Sorry Michaił.

Avatar
Konto usunięte

24 stycznia 2015, 18:05

skóra z krowy i jej flaki

Avatar Piotr99

Edytowano - 24 stycznia 2015, 15:24

To jest po prostu kamuflaż na misje w morzu lawy.

Avatar MruczekV

19 stycznia 2015, 16:15

Też mnie irytują takie pedalskie skórki broni :/

Avatar TomekPL23

22 stycznia 2015, 22:55

@MruczekV: Myslenie nazisty XD

Avatar
Konto usunięte

24 stycznia 2015, 13:03

@TomekPL23: >nie podoba mi się ta skórka dla broni
>NAZISTAAAAAAAAAAAAA ŁOLABOGA
Cotusię.jpg

Avatar TomekPL23

24 stycznia 2015, 13:47

Mi też :v ale jak zauważyłem słowo "pedalskie" to nie mogłem się powstrzymać

Avatar BOOMBOOX

24 stycznia 2015, 15:15

@TomekPL23: Raczej homofoba

Avatar nuiqes

19 stycznia 2015, 17:22

Za zimnioki, kapitalisto! Za zimnioki!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Swiadectwo_z_paskiem
Dodane przez: Swiadectwo_z_paskiem
Tagi: #karabin, #kolor, #gry

To by wystarczyło

Brawo za czujność!

Były nóżki, nie ma nóżek

Nieuczciwa ocena

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka