Nie masz nic przeciwko, że trochę przypakujemy?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przerwa na herbatkę
Dobrze czasem się oderwać
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Powodzenia
Nie idź!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 stycznia 2015, 21:39
Ok, ale najpierw masa!
Odpisz
29 stycznia 2015, 21:30
Pakujcie... wiecej do głaskania...
Odpisz
29 stycznia 2015, 21:01
Gdyby Bożydar przestał wrzucać tony obrazków o psach i kotach, to byłoby świetnie.
Odpisz
29 stycznia 2015, 21:04
@figaro19: chyba na coś kupował te ziwerzęta, teraz je wykorzystuje
Odpisz
Edytowano - 29 stycznia 2015, 21:01
(Komentarz się sklonował.)
Odpisz