Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Phi!
Pilne
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 czerwca 2015, 15:45
Przyda sie zaczac od tego, co pisze "szczelac".
Odpisz
29 stycznia 2015, 20:28
świat bez debili to już nie ten sam świat... bez tego uroku. możecie mnie hejtować ale ja wiem co piszę... idioci są i będą, gdyby ich nie było, życie już nie było by tak piękne, nie miało takiego sensu
Odpisz
29 stycznia 2015, 20:36
czyli inaczej nie było by YouTube
Odpisz
29 stycznia 2015, 20:39
@PanSowa12: facebooka oraz wielu innych stron internetowych, też jeja bez debili wydaje mi się nie tym samym.
Odpisz
29 stycznia 2015, 21:36
nie bo bo debile dzielą sie na 2 typy:
1:Totalne ku*wa emosio piździowato fejbukczkowe downy
2:Kolega
Odpisz
30 stycznia 2015, 07:33
Z idiotami nie wygrasz, mają z byt dużą przewagę liczebną :D
Odpisz
31 stycznia 2015, 14:10
@mooped: debile dzielą się nie na dwa typy, tylko na pierdyliard, uwierz mi... nie chce mi się tutaj tych wszystkich rodzajów wypisywać
Odpisz
31 stycznia 2015, 14:14
@miki121212: też o tym często wspominam innym
Odpisz
31 stycznia 2015, 16:10
ja też xD
Odpisz
31 stycznia 2015, 16:12
@miki121212: prawidłowo
Odpisz
31 stycznia 2015, 14:05
uuuuuuuuuuuu...... będzie sporo do wystrzelania...
Odpisz
28 stycznia 2015, 17:13
Piękny Maxim kal. 7.85 mm. Ale trochę za wolno strzela.
Odpisz
28 stycznia 2015, 17:16
@korobov: Za mały pas ma.
Odpisz
28 stycznia 2015, 17:52
@Swat132: Trochę wystrzelał.
Odpisz
29 stycznia 2015, 20:36
@Swat132: Z drugiej strony jest reszta, już pusta
Odpisz
30 stycznia 2015, 14:36
@korobov: Czego się spodziewasz po broni z 1910 roku? Większość kaemów z tego okresu miała szybkostrzelność mniejszą niż 600 pocisków na sekundę.
Odpisz
30 stycznia 2015, 00:06
Facestabować
Odpisz
29 stycznia 2015, 21:42
Normalnie headshoty w plecy by leciały.
Odpisz
29 stycznia 2015, 21:19
Śmieszne jak każdy w komentarzach uważa wszystkich innych za debili, a siebie już nie bierze pod uwagę :)
Odpisz
29 stycznia 2015, 20:48
Bez debili nie było by się z czego śmiać...
Odpisz
29 stycznia 2015, 20:35
ej gosteek czyli mam do wszytskich szczelać?
Odpisz
29 stycznia 2015, 20:26
Za mało amunicji jak na wszystkich.
Odpisz
29 stycznia 2015, 20:15
Tak wielu debili, tak mało naboi.
Odpisz
29 stycznia 2015, 20:06
brakło by naboi
Odpisz
29 stycznia 2015, 20:02
naboi nie wystarcza
Odpisz