Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Agaran

29 czerwca 2015, 15:45

Przyda sie zaczac od tego, co pisze "szczelac".

Avatar
Konto usunięte

29 stycznia 2015, 20:28

świat bez debili to już nie ten sam świat... bez tego uroku. możecie mnie hejtować ale ja wiem co piszę... idioci są i będą, gdyby ich nie było, życie już nie było by tak piękne, nie miało takiego sensu

Avatar PanSowa12

29 stycznia 2015, 20:36

czyli inaczej nie było by YouTube

Avatar
Konto usunięte

29 stycznia 2015, 20:39

@PanSowa12: facebooka oraz wielu innych stron internetowych, też jeja bez debili wydaje mi się nie tym samym.

Avatar mooped

29 stycznia 2015, 21:36

nie bo bo debile dzielą sie na 2 typy:
1:Totalne ku*wa emosio piździowato fejbukczkowe downy
2:Kolega

Avatar miki121212

30 stycznia 2015, 07:33

Z idiotami nie wygrasz, mają z byt dużą przewagę liczebną :D

Avatar
Konto usunięte

31 stycznia 2015, 14:10

@mooped: debile dzielą się nie na dwa typy, tylko na pierdyliard, uwierz mi... nie chce mi się tutaj tych wszystkich rodzajów wypisywać

Avatar
Konto usunięte

31 stycznia 2015, 14:14

@miki121212: też o tym często wspominam innym

Avatar miki121212

31 stycznia 2015, 16:10

ja też xD

Avatar
Konto usunięte

31 stycznia 2015, 16:12

@miki121212: prawidłowo

Avatar szczerbatkowamonney

31 stycznia 2015, 14:05

uuuuuuuuuuuu...... będzie sporo do wystrzelania...

Avatar korobov

28 stycznia 2015, 17:13

Piękny Maxim kal. 7.85 mm. Ale trochę za wolno strzela.

Avatar Swat132

28 stycznia 2015, 17:16

@korobov: Za mały pas ma.

Avatar korobov

28 stycznia 2015, 17:52

@Swat132: Trochę wystrzelał.

Avatar Dark_Dante

29 stycznia 2015, 20:36

@Swat132: Z drugiej strony jest reszta, już pusta

Avatar amekninja555

30 stycznia 2015, 14:36

@korobov: Czego się spodziewasz po broni z 1910 roku? Większość kaemów z tego okresu miała szybkostrzelność mniejszą niż 600 pocisków na sekundę.

Avatar
Konto usunięte

30 stycznia 2015, 00:06

Facestabować

Avatar
Konto usunięte

29 stycznia 2015, 21:42

Normalnie headshoty w plecy by leciały.

Avatar
Konto usunięte

29 stycznia 2015, 21:19

Śmieszne jak każdy w komentarzach uważa wszystkich innych za debili, a siebie już nie bierze pod uwagę :)

Avatar handlash

29 stycznia 2015, 20:48

Bez debili nie było by się z czego śmiać...

Avatar PanSowa12

29 stycznia 2015, 20:35

ej gosteek czyli mam do wszytskich szczelać?

Avatar DeadExtreme

29 stycznia 2015, 20:26

Za mało amunicji jak na wszystkich.

Avatar bezlada

29 stycznia 2015, 20:15

Tak wielu debili, tak mało naboi.

Avatar miki121212

29 stycznia 2015, 20:06

brakło by naboi

Avatar
Konto usunięte

29 stycznia 2015, 20:02

naboi nie wystarcza

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Phi!

Pilne

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka