Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar CALEK

13 marca 2021, 17:01

komentarz obrazkowy

Avatar kaine

12 sierpnia 2020, 16:32

Ok bumer

Avatar GigannPlus

11 września 2020, 13:06

@kaine: 2015

Avatar kaine

11 września 2020, 13:16

@GigannPlus: wiem

Avatar Goddess

Edytowano - 29 stycznia 2015, 20:14

lol #mistrzpainta

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Goddess

30 stycznia 2015, 07:14

tak he he :D

Avatar IFapToHentai

11 lutego 2015, 16:01

A co z zakładkami i nie widoczną historią *lenny face*

Avatar KotPrezesa112

5 lutego 2015, 15:05

taka radość z 1 rzeczy :')

Avatar gulpin

29 stycznia 2015, 20:03

łał, biedni ludzie też mogą się bawić. Oklaski admin, odkryłeś Ameryke. chapeau bas

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (20)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (20)
Avatar gulpin

30 stycznia 2015, 12:15

@chupacabra001: "żadnych telefonów, konsol, telewizji"
kontekst obrazka zią

Avatar chupacabra001

30 stycznia 2015, 16:54

@gulpin: Tytuł oznacza, że z nich nie korzystają. Nie oznacza to, że ich nie mają, albo ich nie stać.
Jeśli ktoś nie wydaje pieniędzy na pierdoły, to nie musi być biedny - może być po prostu rozsądny.

Avatar Kubek262

30 stycznia 2015, 16:16

Telefony składać pędzą.

Avatar ALKATRAZ

30 stycznia 2015, 00:17

właśnie tak mają się bawić nasze polskie dzieci, a nie siedzenie pół dnia na tablecie lub smartfonie i granie w gry na androida lub minecrafta na komputerze

Avatar januszek1s

30 stycznia 2015, 12:56

@ALKATRAZ: IC stont

Avatar kondzio260

30 stycznia 2015, 15:29

@ALKATRAZ: ... po czym się obudziłeś i poszedłeś grać w minecrafta.

Avatar Buras

29 stycznia 2015, 20:22

Dupa tam, Windowsa 95 mają? Mają..

Avatar kamykPL

30 stycznia 2015, 11:30

@Buras: a ty skąd to wiesz?

Avatar martino1020

30 stycznia 2015, 07:00

Te twarze pełne agonii i cierpienia

Avatar Mnich1

30 stycznia 2015, 00:43

Nie wiedzą że mają Ebolę :(

Avatar
Konto usunięte

30 stycznia 2015, 00:05

a mówią , że liczy się to co jest w środku , a nie na zewnątrz

Avatar MiarkowyBanan

29 stycznia 2015, 22:28

BOZE! To że w dzisiejszych czasach większość osób ma te rzeczy to odrazu wszyscy inni nie wiedzą co to dobra zabawa? Nie musisz pokazywać dzieci oczywiscie dla ciebie najlepiej zeby byly z innego kraju żeby wszyscy myśleli "Oj te biedne dzieci z afryki tez sie bawia" 10 lat temu jak nawet nie teraz i to tutaj w Polsce DA SIE ZYC bez kompa i konsoli i wszystkie glupie wpisy "Jeżeli nie masz glanów rurek i grzywki to odrazu jestes odrzucany w gimbazjach" sa o ty wku*wiajace że to jest 1 wpis o 1 osobie na 35 mln które nie maja tego i potrafia żyć, w mojej szkole np dużo osob ma rurki i grzywki ale ja nie mam i nadal jestem za**bisty wiec pozdro takie moje zdanie i wiem ze niema przecinkow bo mi sie ku*wa nie chcialo wstawiac

Avatar Love_Bunny

29 stycznia 2015, 22:34

@MiarkowyBanan: Oklaski! Prawda! *bije brawa* Świetne wytłumaczenie! Łap strzałkę w górę ode mnie :)

Avatar Brajox

29 stycznia 2015, 22:38

@MiarkowyBanan: Dobrze prawisz polać troche wódeczki?

Avatar
Konto usunięte

29 stycznia 2015, 21:42

Nooooo... są chińczykami, i co w związku z tym?

Avatar Szpiczek

29 stycznia 2015, 20:56

Ja nie mam telefonu konsol i telewizji

Avatar martynasiejko

29 stycznia 2015, 20:52

jak oni żyć mogą !!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie są aż takie pyszne

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Nigdy na to nie wpadną

Ładne rzeczy

Nieuczciwa ocena

Północne Węgry

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka