Żadnych telefonów, konsol i telewizji
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie są aż takie pyszne
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Nigdy na to nie wpadną
Ładne rzeczy
Nieuczciwa ocena
Północne Węgry
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 marca 2021, 17:01
Odpisz
12 sierpnia 2020, 16:32
Ok bumer
Odpisz
11 września 2020, 13:06
@kaine: 2015
Odpisz
11 września 2020, 13:16
@GigannPlus: wiem
Odpisz
Edytowano - 29 stycznia 2015, 20:14
lol #mistrzpainta
Odpisz
29 stycznia 2015, 20:23
@Goddess: U r my hero, bro
Odpisz
29 stycznia 2015, 20:48
@Goddess: fapfapdapfapfapfap
Odpisz
30 stycznia 2015, 00:04
@Goddess: Znalazłem Easter Egg! Grasz w Saints Row IV
Odpisz
30 stycznia 2015, 07:14
tak he he :D
Odpisz
11 lutego 2015, 16:01
A co z zakładkami i nie widoczną historią *lenny face*
Odpisz
5 lutego 2015, 15:05
taka radość z 1 rzeczy :')
Odpisz
29 stycznia 2015, 20:03
łał, biedni ludzie też mogą się bawić. Oklaski admin, odkryłeś Ameryke. chapeau bas
Odpisz
29 stycznia 2015, 20:14
@gulpin: Aha, czyli każdy kto wyjdzie na dwór jest biedny?
Odpisz
29 stycznia 2015, 20:25
@chupacabra001: Według większości nastolatków. Ten kto wyjdzie na dwór bez telefonu/tableta/innego elektronicznego gowna jest biedny.
Odpisz
29 stycznia 2015, 20:27
@DeadExtreme: jakiej ku*wa większości? człowieku wyjdź na dwór
Odpisz
29 stycznia 2015, 20:29
@gulpin: uważaj sobie.!
Odpisz
29 stycznia 2015, 20:31
@DeadExtreme: A jak wyjde na dwor z mikserem?
Odpisz
29 stycznia 2015, 20:31
Uwielbiam uszka Może ty spróbujesz. są smaczne
Odpisz
Edytowano - 29 stycznia 2015, 20:33
@AD1MIN: zbanuj moje wiśnie :D
Odpisz
29 stycznia 2015, 20:33
Dla twojej wiadomości... Bardzo często wychodzę na dwór.
Mój telefon to marny LG-E400, za 150 zł bo lepszy mi nie potrzebny.
A teraz pełno ludzi jara się tą elektroniką. Znam sporo osób uważających, że nowsze/droższe znaczy lepsze...
Odpisz
29 stycznia 2015, 20:33
Ok OK
Odpisz
29 stycznia 2015, 20:34
@IFapToHentai: Twój nick >.<
To będziesz za**bisty. Ja nie ruszam się z domu bez mojego tostera.
Odpisz
29 stycznia 2015, 20:36
@AD1MIN: nareszcie odzyskam sens życia :D
Odpisz
29 stycznia 2015, 20:39
@DeadExtreme: wychodzisz na dwór? i co... no fakt że to jest pełno ludzi jarających się elektroniką, ale żeby aż tak że myśleć że ktoś wychodzący gdzieś bez tego jest biedny? ja do szkoły chodzę normalnie tylko z książkami zeszytami jedzeniem i piciem i jest jakoś OK. ale żeby większość? jeśli tak to ci ludzie sami są biedni, ale w swojej głowie :)
Odpisz
29 stycznia 2015, 20:46
Nie w głowie. A w umyśle. Ja mam telefon przy sobie, tylko po to by dzwonić itp.
Może rzeczywiście z tym myśleniem, że jest biedny to przesądziłem.
Ale napewno niektóre grupki "bogatych" i rozpieszczonych dzieciaków odrzucają część społeczeństwa, która nie posiada markowych ciuchów, smartfona za 1,5 tys.
Odpisz
Edytowano - 29 stycznia 2015, 20:47
@DeadExtreme: no ja myślę, że przesadziłeś, ale ogólnie to mądrze prawisz milordzie :)
Odpisz
29 stycznia 2015, 20:52
@DeadExtreme: A niektóre grupki tych biednych odrzucają tych bogatszych, bo uważają, że ci bogatsi są niemoralni.
Odpisz
29 stycznia 2015, 21:01
To zależy,jakie nastawienie mają Ci bogaci do biednych.
Odpisz
29 stycznia 2015, 21:05
@DeadExtreme: To zazwyczaj nie gra roli. Tak to jest, że większość Polaków uważa ludzi bogatych za oszustów. Dzieci tak samo śmieją się z tych bogatszych, zresztą widać to w tych komentarzach pod tym obrazkiem. Sam na codzień się z tym spotykam...
Odpisz
29 stycznia 2015, 21:07
@chupacabra001: nie, ale dzieci na obrazku są biedne.
Odpisz
29 stycznia 2015, 21:42
@IFapToHentai: To będzie to co najmniej dziwne. Chyba, że robisz ciasto. Wtedy będzie za**biście.
Odpisz
29 stycznia 2015, 21:44
@gulpin: A skąd wiesz?
Odpisz
30 stycznia 2015, 12:15
@chupacabra001: "żadnych telefonów, konsol, telewizji"
kontekst obrazka zią
Odpisz
30 stycznia 2015, 16:54
@gulpin: Tytuł oznacza, że z nich nie korzystają. Nie oznacza to, że ich nie mają, albo ich nie stać.
Jeśli ktoś nie wydaje pieniędzy na pierdoły, to nie musi być biedny - może być po prostu rozsądny.
Odpisz
30 stycznia 2015, 16:16
Telefony składać pędzą.
Odpisz
30 stycznia 2015, 00:17
właśnie tak mają się bawić nasze polskie dzieci, a nie siedzenie pół dnia na tablecie lub smartfonie i granie w gry na androida lub minecrafta na komputerze
Odpisz
30 stycznia 2015, 12:56
@ALKATRAZ: IC stont
Odpisz
30 stycznia 2015, 15:29
@ALKATRAZ: ... po czym się obudziłeś i poszedłeś grać w minecrafta.
Odpisz
29 stycznia 2015, 20:22
Dupa tam, Windowsa 95 mają? Mają..
Odpisz
30 stycznia 2015, 11:30
@Buras: a ty skąd to wiesz?
Odpisz
30 stycznia 2015, 07:00
Te twarze pełne agonii i cierpienia
Odpisz
30 stycznia 2015, 00:43
Nie wiedzą że mają Ebolę :(
Odpisz
30 stycznia 2015, 00:05
a mówią , że liczy się to co jest w środku , a nie na zewnątrz
Odpisz
29 stycznia 2015, 22:28
BOZE! To że w dzisiejszych czasach większość osób ma te rzeczy to odrazu wszyscy inni nie wiedzą co to dobra zabawa? Nie musisz pokazywać dzieci oczywiscie dla ciebie najlepiej zeby byly z innego kraju żeby wszyscy myśleli "Oj te biedne dzieci z afryki tez sie bawia" 10 lat temu jak nawet nie teraz i to tutaj w Polsce DA SIE ZYC bez kompa i konsoli i wszystkie glupie wpisy "Jeżeli nie masz glanów rurek i grzywki to odrazu jestes odrzucany w gimbazjach" sa o ty wku*wiajace że to jest 1 wpis o 1 osobie na 35 mln które nie maja tego i potrafia żyć, w mojej szkole np dużo osob ma rurki i grzywki ale ja nie mam i nadal jestem za**bisty wiec pozdro takie moje zdanie i wiem ze niema przecinkow bo mi sie ku*wa nie chcialo wstawiac
Odpisz
29 stycznia 2015, 22:34
@MiarkowyBanan: Oklaski! Prawda! *bije brawa* Świetne wytłumaczenie! Łap strzałkę w górę ode mnie :)
Odpisz
29 stycznia 2015, 22:38
@MiarkowyBanan: Dobrze prawisz polać troche wódeczki?
Odpisz
29 stycznia 2015, 21:42
Nooooo... są chińczykami, i co w związku z tym?
Odpisz
29 stycznia 2015, 20:56
Ja nie mam telefonu konsol i telewizji
Odpisz
29 stycznia 2015, 20:52
jak oni żyć mogą !!
Odpisz