Po co jest sterylizowana igła
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Przyszłość jest piękna
Niegrzeczny Oskarek
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Taktycznie
Angielskie śmieszki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 lutego 2015, 12:34
Bo jeśli skazany jakimś cudem przeżyje - pomylą wstrzykiwaną substancję, coś pójdzie nie tak - a następnie umrze od zakażenia, osoba wykonująca wyrok może zostać posądzona o niedopełnienie obowiązku i spowodowanie śmierci.
Odpisz
20 czerwca 2023, 10:49
@aneczka27: I wtedy ją też skażą na śmierć, ktoś źle wykona wyrok, zostanie skazany na śmierć, i tak dalej.
Odpisz
3 lutego 2015, 16:49
igły fabrycznie są produkowane sterylnie :)
Odpisz
6 lutego 2015, 16:56
@bylejakbylegdzie: taa dla każdego nowa
Odpisz
1 listopada 2015, 10:55
@bylejakbylegdzie: Bo przecież można jednej używać cały czas, strata kasy XD
Odpisz
27 sierpnia 2018, 22:14
@jeja333: igły nie są jakoś drogie w porównaniu do całej procedury
Odpisz
5 lutego 2015, 20:14
A jest?
Odpisz
6 lutego 2015, 16:55
TAK
Odpisz
6 lutego 2015, 12:51
Igły sterylizuje się ze względów humanitarnych i moralnych. Co prawda jakaś osoba została skazana na karę śmierci, ale dalej jest CZŁOWIEKIEM! Może sama w sobie zachowywała się nieludzko, ale to nie oznacza, że należy jej odmawiać ludzkiego traktowania. A druga rzecz, że śmierć ma nastąpić poprzez truciznę znajdującą się w strzykawce, a nie przez zakażenie niesterylną igłą : P
Odpisz
3 lutego 2015, 16:50
Bo by jeszcze się czymś zaraził i umarł od tego, a nie od zastrzyku
Odpisz
6 lutego 2015, 09:43
@opliko95: Zwłaszcza, gdyby trucizna go nie zabiła, a on przeżywszy umarłby w męczarniach z powodu takiego zatrucia... To byłoby okrutne.
Odpisz
5 lutego 2015, 23:20
humanitaryzm :P
Odpisz
5 lutego 2015, 20:39
Pomyśl co czuje ta biedna igła. Chciałbyś iść do pracy uje**ny czy czysty? Jeszze mogliby cie zwolnić. Igła jest sterylizowana dla dobra etycznego jej samej!
Odpisz
5 lutego 2015, 17:12
Dziwne dlaczego inaczej to wygląda niż ja zrobiłam?
Odpisz
5 lutego 2015, 20:32
@jeja333: Bo jest torchę nielogiczne. Raczej "Po co jest sterylizowana igła która słuzy do wykonania smierci przez zastrzyk?"
Odpisz
5 lutego 2015, 20:36
@jeja333: Admin zmienił :/'
Odpisz
6 lutego 2015, 16:54
czemu??
Odpisz
6 lutego 2015, 16:55
I jeszcze ten jakiś znaczek w rogu...
Odpisz
5 lutego 2015, 20:26
Ten mem w ogóle tutaj nie pasuje.
Odpisz
5 lutego 2015, 20:21
Bo by było głupio gdyby więzień umarł z powodu zakarzenia an ie trucizny
Odpisz
Edytowano - 5 lutego 2015, 20:13
W imie zasad skur...
Odpisz
5 lutego 2015, 20:04
bo poczuł się jak w domu
Odpisz
3 lutego 2015, 16:04
Zasady? .-.
Odpisz