Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Phi!
Młodzi gniewni
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Dobrze czasem się oderwać
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 lutego 2015, 20:03
co to za gra ?
Odpisz
5 lutego 2015, 20:19
@loloja: chyba coś na source ale mogę się mylić
Odpisz
5 lutego 2015, 23:12
@bylejakbylegdzie: W postalu było takie samo przeładowanie. Pewnie animacja oparta właśnie na przeładowaniu z tej gry.
Odpisz
6 lutego 2015, 07:45
@loloja: Szachy.
Odpisz
6 lutego 2015, 10:01
@loloja: HALO
Odpisz
7 lutego 2015, 21:51
@loloja: Halo
Odpisz
6 lutego 2015, 14:38
przydało by się w nowym borderlansie
Odpisz
6 lutego 2015, 10:02
czy tylko ja wiem że to HALO tylko nie wiem jaka wersja
Odpisz
5 lutego 2015, 20:04
czy to Heroes III
Odpisz
5 lutego 2015, 23:44
@BUCxD: tak, z modami na więcej aut
Odpisz
3 lutego 2015, 19:25
reload jak z postala :D
Odpisz
3 lutego 2015, 23:05
@bylejakbylegdzie: w tym modzie tak bylo "otwiera magazynek bierze garść naboi JEBUDU i napi**dala dalej :-D"
Odpisz
5 lutego 2015, 20:04
@bylejakbylegdzie: Bo w Postalu nie ma miejsca na coś takiego jak "oszczędzanie amunicji" - Co za głupota kto to w ogóle wymyślił?
Odpisz
4 lutego 2015, 13:27
mi to feara przypomina ;)
Odpisz
3 lutego 2015, 19:44
Serio wsadza puste łuski do magazynka ?
Odpisz
4 lutego 2015, 01:06
@KarpZLidla: To jak według ciebie wygląda pełen pocisk śrutowy do strzelby ?
Odpisz