Kiedy ktoś mnie pyta czy jest mi smutno, że kończą się ferie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Dobrze czasem się oderwać
Przerwa na herbatkę
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 lutego 2016, 23:35
1 dzień. 1 dzień!!! jutro szkoła!!!
Odpisz
20 lutego 2016, 23:31
Jeszcze tydzień.Zaraz zginę
Odpisz
16 lutego 2015, 11:33
Dla mnie się dopiero zaczynają!
Odpisz
16 lutego 2015, 23:23
@abuq1: plon...mi się skonczyly
Odpisz
15 lutego 2015, 20:50
Mi wraz z feriami zaczela sie ospa :x
Odpisz
15 lutego 2015, 20:18
I znowu ta banda debili :C Przynajmniej jest jedna normalna osoba z którą można pogadać... Dopóki nikt nie przyłapie cię na gadaniu do lustra.
Odpisz
15 lutego 2015, 19:56
Mi się jutro zaczynają ferie
Odpisz
15 lutego 2015, 19:55
Hahahhahahahaa. Ja je ZACZYNAM!
Odpisz
15 lutego 2015, 19:40
A ja jutro do gimbazy! :D Tak się cieszę...
Odpisz
16 lutego 2015, 23:24
@AdiXiks: tajny avatar drugi ifaptohentai...
Odpisz
16 lutego 2015, 23:24
ku*wa! fajny*
Odpisz
15 lutego 2015, 19:27
A ja mam jeszcze 2 tygodnie ferii! Pozdrawiam
Odpisz
15 lutego 2015, 19:24
nie pocieszyłeś mnie mi się kończą dzisiaj
Odpisz
15 lutego 2015, 19:06
Mnie się skończyły 2 tygodnie temu, ale z powrotu do szkoły nie narzekam :P
Odpisz
15 lutego 2015, 19:07
@Ravios: Uratuj nas!! (avatar)
Odpisz
15 lutego 2015, 19:07
Mi się dopiero zaczęly :)
Odpisz
15 lutego 2015, 19:07
"Ty mnie lepiej nie wku*wiaj, bo ich końca nie dożyjesz".
Odpisz