Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
I po kłopocie
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Jeszcze jak
Phi!
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 października 2019, 21:47
Piękne. Dlatego kup nasze przepychaczki deluxe odetną głowę, rozwalą czołg i przepchają kibel. Kupuj Polskie ... Odcinaj głowy swoim wrogom
Odpisz
4 marca 2015, 16:23
Dasz tłumaczenie?
Odpisz
27 marca 2015, 16:08
@Kamjusz: jestem magiem spójrz w górę jest po polsku
Odpisz
Edytowano - 28 marca 2015, 15:06
@Piotr3Q: Fajny avatar i dzięki
Odpisz
28 marca 2015, 15:10
@Kamjusz: dzięki i nie ma za co
Odpisz
28 marca 2015, 13:18
"am kill"
Odpisz
21 marca 2015, 12:46
Po prostu Polska. Niezniszczalna, wierząca i wojownicza. Pokona każdego. Nigdy się nie podda. No chyba, że Korea Północna zagrozi atomówką.
Odpisz
20 marca 2015, 20:13
Jak można kogoś sieknąć przepychaczką?
Odpisz
20 marca 2015, 20:21
@Sauron: Tak samo jak można kopnąć ręką drzwi :)
Odpisz
20 marca 2015, 20:26
@Sauron: Tak samo jak bazyliszka pokonać lustrem.
Czyli zdzielić go tym lustrem w łeb.
Odpisz
20 marca 2015, 20:47
@Sauron: Tak samo jak pokroić nóż masłem .-.
Odpisz
21 marca 2015, 12:43
@Sauron: Tak samo jak poderżnąć gardło miotłą jak w Assasinie.
Odpisz
21 marca 2015, 08:29
epickie ja god of war
Odpisz
21 marca 2015, 08:17
A czemu polska jest czerwono biała?
Odpisz
4 marca 2015, 13:49
STRONK! :D
Odpisz
20 marca 2015, 22:12
@maniek12025: Podbijemy świat! A potem na pizze.
Odpisz
20 marca 2015, 22:39
o ile tym razem nie zmienisz strony konfliktu
Odpisz
20 marca 2015, 21:11
wow takie epickie.
Odpisz
20 marca 2015, 20:55
Dlaczego Monako walczy z rosją?
Odpisz
20 marca 2015, 20:27
Dlaczego PzIID?
Odpisz
20 marca 2015, 20:12
chce dalszą cześć ;-;
Odpisz
20 marca 2015, 20:04
Bij Bolszewika!
Odpisz