Wtedy wszystko było proste, paciorek i spać
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie zadzieraj z bobrami
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Najbardziej realistyczny spośród modów
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Za co ta premia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 kwietnia 2020, 21:10
Tęsknie za tym jak nie wiedziałem o istnieniu tych komiksów
Odpisz
20 marca 2015, 22:03
za dobrymi kreskówkami i anime w telewizji :)
Odpisz
29 stycznia 2017, 10:44
@Takita6: (odkop) Ach...Dragon Ball
Odpisz
30 lipca 2015, 08:47
ja tęskknnię za nazistami to były czasy
Odpisz
1 września 2015, 20:18
widać że jesteś dzieckiem stuułu.
Odpisz
2 września 2015, 15:50
???
Odpisz
3 września 2015, 15:58
Dziecko w której ty jesteś klasie co ?
Odpisz
20 marca 2015, 19:30
ja najbardziej tęsknie za starymi grami, pokemonami z chipsów oraz czeko tupkami
Odpisz
Edytowano - 20 marca 2015, 19:33
@ALKATRAZ: o nie... wróciłeś :(, ale jeśli chodzi o to to się zgadzam
Odpisz
20 marca 2015, 20:30
@ALKATRAZ: Dyskietki, to było coś :D
Odpisz
22 marca 2015, 13:07
@ALKATRAZ: Gratuluje niehejtowanego komentarza.
Odpisz
2 lipca 2015, 18:55
@ALKATRAZ: o, pokemony w chipsach! Kochałem to!
Odpisz
2 lipca 2015, 18:54
Pamiętam zbanowane chipsy, stare piosenki, brak srajpadów i
.
.
.
.
.
.
Bedo hejty
.
.
.
.
.
Minecraft
Odpisz
20 marca 2015, 19:52
Ja zawsze zasypiałem z ręką w majtkach xD
Odpisz
20 marca 2015, 20:15
@jacek1s: Jacuś,szalejesz. :v
Odpisz
20 marca 2015, 20:23
@UnknownUser: Nie wiedziałem wtedy o tym co sobie pomyślałeś :P
Odpisz
25 marca 2015, 09:05
@jacek1s: twój avatar ma jaja pod brodą
Odpisz
21 marca 2015, 08:31
ja za ciągłymi zabawami
Odpisz
20 marca 2015, 21:40
Tęsknię za błogą nieświadomością, za brakiem poczucia tego, że życie jest dla mnie za krótkie.
Odpisz
20 marca 2015, 21:35
Po co marnować czas na jakieś durne rozważania, które do niczego nie prowadzą?
Odpisz
20 marca 2015, 20:14
Dobra,czy tylko mi ten pierwszy gościu skojarzył się z Forrestem Gumpem? v:
Odpisz
20 marca 2015, 19:51
za niechodzeniem do szkoły xd
Odpisz
20 marca 2015, 19:58
@eldawidos111: za niewstawaniem o 6 rano z wielką ochotą wypie**olenia budzika za okno
Odpisz
20 marca 2015, 19:59
:)
Odpisz
20 marca 2015, 19:06
Jestem dzieckiem i mam tak samo jak w trzecim :|
Odpisz
20 marca 2015, 19:17
Yyy...co?
Odpisz
20 marca 2015, 19:20
Nick: Szymon2806 Imię: Zosia
Yhy, to rzeczywiście ma sens
Odpisz
20 marca 2015, 19:42
Może tak samo jak ja jest gender?
Odpisz
21 marca 2015, 11:17
Może podoba mi się to imię?
Odpisz
20 marca 2015, 19:41
Za słuchaniem gównianych piosenek
Oprócz AC/DC i Kalibra 44
Odpisz
20 marca 2015, 19:33
Ja tam tesknie za tym, gdy moglem sobie leżeć i leżeć... i tak przez 6 lat...chce jeszcze raz przeżyc wczesne dziecinstwo, ratunku ;-;
Odpisz
20 marca 2015, 19:26
To trzecie mi przeszkadzało nawet w dzieciństwie.
Odpisz