Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

4 kwietnia 2020, 21:10

Tęsknie za tym jak nie wiedziałem o istnieniu tych komiksów

Avatar Takita6

20 marca 2015, 22:03

za dobrymi kreskówkami i anime w telewizji :)

Avatar
Konto usunięte

29 stycznia 2017, 10:44

@Takita6: (odkop) Ach...Dragon Ball

Avatar
Konto usunięte

30 lipca 2015, 08:47

ja tęskknnię za nazistami to były czasy

Avatar
kroganin

1 września 2015, 20:18

widać że jesteś dzieckiem stuułu.

Avatar
Konto usunięte

2 września 2015, 15:50

???

Avatar
kroganin

3 września 2015, 15:58

Dziecko w której ty jesteś klasie co ?

Avatar ALKATRAZ

20 marca 2015, 19:30

ja najbardziej tęsknie za starymi grami, pokemonami z chipsów oraz czeko tupkami

Avatar UkradliMiNick

Edytowano - 20 marca 2015, 19:33

@ALKATRAZ: o nie... wróciłeś :(, ale jeśli chodzi o to to się zgadzam

Avatar VanQuisch

20 marca 2015, 20:30

@ALKATRAZ: Dyskietki, to było coś :D

Avatar maciek102002

22 marca 2015, 13:07

@ALKATRAZ: Gratuluje niehejtowanego komentarza.

Avatar rozwalgo

2 lipca 2015, 18:55

@ALKATRAZ: o, pokemony w chipsach! Kochałem to!

Avatar rozwalgo

2 lipca 2015, 18:54

Pamiętam zbanowane chipsy, stare piosenki, brak srajpadów i

.

.

.

.

.

.

Bedo hejty

.

.

.

.

.

Minecraft

Avatar jacek1s

20 marca 2015, 19:52

Ja zawsze zasypiałem z ręką w majtkach xD

Avatar UnknownUser

20 marca 2015, 20:15

@jacek1s: Jacuś,szalejesz. :v

Avatar jacek1s

20 marca 2015, 20:23

@UnknownUser: Nie wiedziałem wtedy o tym co sobie pomyślałeś :P

Avatar polskistrzelec123_

25 marca 2015, 09:05

@jacek1s: twój avatar ma jaja pod brodą

Avatar MinecraftRT

21 marca 2015, 08:31

ja za ciągłymi zabawami

Avatar darcus

20 marca 2015, 21:40

Tęsknię za błogą nieświadomością, za brakiem poczucia tego, że życie jest dla mnie za krótkie.

Avatar
Rudy_Kruliczek

20 marca 2015, 21:35

Po co marnować czas na jakieś durne rozważania, które do niczego nie prowadzą?

Avatar UnknownUser

20 marca 2015, 20:14

Dobra,czy tylko mi ten pierwszy gościu skojarzył się z Forrestem Gumpem? v:

Avatar eldawidos111

20 marca 2015, 19:51

za niechodzeniem do szkoły xd

Avatar
Konto usunięte

20 marca 2015, 19:58

@eldawidos111: za niewstawaniem o 6 rano z wielką ochotą wypie**olenia budzika za okno

Avatar eldawidos111

20 marca 2015, 19:59

:)

Avatar
Konto usunięte

20 marca 2015, 19:06

Jestem dzieckiem i mam tak samo jak w trzecim :|

Avatar ktos1346

20 marca 2015, 19:17

Yyy...co?

Avatar
Konto usunięte

20 marca 2015, 19:20

Nick: Szymon2806 Imię: Zosia

Yhy, to rzeczywiście ma sens

Avatar DeadExtreme

20 marca 2015, 19:42

Może tak samo jak ja jest gender?

Avatar
Konto usunięte

21 marca 2015, 11:17

Może podoba mi się to imię?

Avatar MaQuf

20 marca 2015, 19:41

Za słuchaniem gównianych piosenek
Oprócz AC/DC i Kalibra 44

Avatar kaka77

20 marca 2015, 19:33

Ja tam tesknie za tym, gdy moglem sobie leżeć i leżeć... i tak przez 6 lat...chce jeszcze raz przeżyc wczesne dziecinstwo, ratunku ;-;

Avatar dustin2001

20 marca 2015, 19:26

To trzecie mi przeszkadzało nawet w dzieciństwie.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie zadzieraj z bobrami

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Najbardziej realistyczny spośród modów

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Za co ta premia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka