Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar jejas23

18 marca 2015, 19:53

naszczescie nie mam babci

Avatar arceus1

27 kwietnia 2015, 20:22

@jejas23: ...

Avatar jejas23

28 kwietnia 2015, 14:11

@arceus1: moja babcia nie zyje i zabralem jej vipa z minecraft

Avatar arceus1

29 kwietnia 2015, 12:58

@jejas23: co...

Avatar jejas23

30 kwietnia 2015, 23:53

@arceus1: nic

Avatar arceus1

1 maja 2015, 11:20

@jejas23: wat :P

Avatar jejas23

8 maja 2015, 20:45

@arceus1: no co

Avatar polak922

Edytowano - 2 maja 2016, 18:21

@jejas23: a idź pan w luj

Avatar malgatalar2002

15 marca 2015, 00:38

Ha! Moja babcia tak nie robi! Zawsze wiedziałam, że jest wyjątkowa ^^

Avatar kotul

13 marca 2015, 21:09

Taktyką większości babć jest zrobić 3 razy więcej jedzenia,niż jest to konieczne,po czym wkładać łopatami obiad we wnuków,swoich dzieci i mężów,oraz jęczeć niemiłosiernie,kiedy ktoś już się najadł i nie dojadł ich wypocin(nawet,jeśli jest to dosłownie łyżka).

Avatar
Rudy_Kruliczek

13 marca 2015, 23:19

@kotul: Prawie się zgadam, jednak to nie są jakieś "wypociny", tylko najlepsze żarcie ever! Przynajmniej u mojej babci i paru innych znanych mi babć.

Avatar kotul

Edytowano - 14 marca 2015, 11:59

Wypociny,w sensie,że się babcia starała :D

Avatar
Rudy_Kruliczek

14 marca 2015, 12:26

@kotul: Ja się nie czepiam, tylko grzecznie informuję, że "wypociny" to bardzo negatywne określenie na coś co powstało w męczarniach braku umiejętności wykonawcy "dzieła".

Avatar kotul

14 marca 2015, 12:45

w sumie racja,przepraszam :) Ale nie odebrałam twojej wypowiedzi za zaczepkę ;D

Avatar
Konto usunięte

8 marca 2015, 19:14

Wymiotować mi się zachciało od tego gifu >.<

Avatar creampink

13 marca 2015, 21:26

Nie tylko tobie

Avatar Tostowa221

8 marca 2015, 22:22

Ja tam lubię obiadki u babci. Przynajmniej mogę zjeść za darmo i wziąć do akademika.

Avatar qwerty41

8 marca 2015, 20:59

soł czru

Avatar benek10

8 marca 2015, 19:40

w którym odcinku albo części to było ?

Avatar Gaben69

8 marca 2015, 20:29

@benek10: Madagaskar 3.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 8 marca 2015, 19:18

*podwójny komentarz*

Avatar
Konto usunięte

8 marca 2015, 19:16

true story. we mnie babcia wpycha to żarcie łopatami

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Gaben69
Dodane przez: Gaben69

Brawo za czujność!

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową

Dwa oblicza

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka