#Rosja #dzieńjakcodzień #samojebka
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Mało znany szczegół
Frustrujące
Trzeba brać osobną torbę
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Przypałowo
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 września 2016, 18:15
I nagle siup! telefon spada do wody. :P
Odpisz
13 marca 2015, 23:20
ktoś zapomniał o ,kiju, do selfie :D
Odpisz
14 marca 2015, 07:13
@PAULIOX: Prowizoryczny jest ok.
Odpisz
Edytowano - 14 marca 2015, 15:33
@DeadExtreme: chodziło mi o to że : ,,nic nie przebije rodzinki na krze (...) z patykiem do selfie,,
Odpisz
14 marca 2015, 13:40
kra to taka rasa w wakfu
Odpisz
14 marca 2015, 09:39
i ten grill na lodzie
Odpisz
13 marca 2015, 21:06
.imasipan imynni z ołyB
Odpisz
13 marca 2015, 22:37
@UkradliMiNick: przeczytajcie to od tyłu
Odpisz
Edytowano - 14 marca 2015, 07:10
@UkradliMiNick: Było z innymi napisami. :)
Odpisz
13 marca 2015, 22:35
Rosja i wszystko jasne.
Odpisz
13 marca 2015, 22:09
Kanada .-.
Odpisz
13 marca 2015, 22:18
Bardziej Rosja, Kanada to normalny kraj...
Odpisz
13 marca 2015, 22:20
@KlamliwyLukas14: Chyba nie warto ufać ludziom z takim nickiem jak ty .-.
Odpisz
13 marca 2015, 22:24
Byłem młody i głupi!Teraz nikt mi nie wierzy! :'(
*twarz gimpera, który udaje że beczy na filmikach*.
Odpisz
13 marca 2015, 22:06
Oh. Byłaby szkoda, gdyby "przypadkiem" ten telefon/aparat/whatever wpadł do wody...
Odpisz
13 marca 2015, 21:09
Rosja
Odpisz