Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Fergus
Angielskie śmieszki
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 19 maja 2024, 17:49
Mi się zdaje że to osoby które zdały sobie w pewnym momencie że kurde nic nie umie i zaczęły się rzeczywiście mocno uczyć.Z pesymistycznym założeniem że zrobili to za późno i nie zdadzą.
Odpisz
18 kwietnia 2022, 22:55
Ja Nigdy się nie uczyłem i zdawalem
Odpisz
20 lipca 2017, 22:24
a jabpodtrzymuję tradycje i ani razu się do niczego nie nauczyłem
Odpisz
26 grudnia 2015, 19:29
Ja :)
Odpisz
14 lipca 2014, 23:46
ja tak mam ;D
Odpisz
30 marca 2012, 14:38
zależy raz się nie uczę mam 4,5 a raz 1,2 to zależy co zapamiętasz na lekcji
Odpisz
30 marca 2012, 16:14
@roma2000: Jak nam na przyrodzie zadają 5 tematów.
Z czego nauczyć się dwóch parków w których jest :
Położenie, (5 odpowiedzi)
Zwierzęta (5 odp.)
Rośliny(5 odp.)
Ciekawostki (5 odp.)
Krajobraz (5. odp.)
Na jednej lekcji zapisujemy dwie strony w zeszycie ._.
Jak mamy to zapamiętać ! ? :O
Odpisz
30 marca 2012, 18:35
@Truskavvkova: mało. My zapisujemy po 10+wyjaśnienia+rysunki+równania.
Odpisz
31 marca 2012, 16:38
@Truskavvkova: my piszemy dużo więcej
Odpisz
31 marca 2012, 19:03
@kama12345: Chodzi mi o to że jestem w piątej klasie.
Nie porównuję się z gimnazjum czy coś :3
Odpisz
1 kwietnia 2012, 13:12
@Truskavvkova: rozumiem
Odpisz
30 marca 2012, 09:46
ja też się nie ucze a mam dobre oceny...
Odpisz
30 marca 2012, 13:42
@pataraka: a ja zupęnie na odwrót
Odpisz
30 marca 2012, 12:42
wypraszam sobie :[
Odpisz
30 marca 2012, 08:11
mam takiego debilnego kumpla co też tak mówi
Odpisz