Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Elmario1234

Edytowano - 19 maja 2024, 17:49

Mi się zdaje że to osoby które zdały sobie w pewnym momencie że kurde nic nie umie i zaczęły się rzeczywiście mocno uczyć.Z pesymistycznym założeniem że zrobili to za późno i nie zdadzą.

Avatar JaJestemZWami

18 kwietnia 2022, 22:55

Ja Nigdy się nie uczyłem i zdawalem

Avatar KapitanSerekX

20 lipca 2017, 22:24

a jabpodtrzymuję tradycje i ani razu się do niczego nie nauczyłem

Avatar Black_Kitty

26 grudnia 2015, 19:29

Ja :)

Avatar jakub221

14 lipca 2014, 23:46

ja tak mam ;D

Avatar roma2000

30 marca 2012, 14:38

zależy raz się nie uczę mam 4,5 a raz 1,2 to zależy co zapamiętasz na lekcji

Avatar Truskavvkova

30 marca 2012, 16:14

@roma2000: Jak nam na przyrodzie zadają 5 tematów.
Z czego nauczyć się dwóch parków w których jest :
Położenie, (5 odpowiedzi)
Zwierzęta (5 odp.)
Rośliny(5 odp.)
Ciekawostki (5 odp.)
Krajobraz (5. odp.)
Na jednej lekcji zapisujemy dwie strony w zeszycie ._.
Jak mamy to zapamiętać ! ? :O

Avatar Agent00Kurczak

30 marca 2012, 18:35

@Truskavvkova: mało. My zapisujemy po 10+wyjaśnienia+rysunki+równania.

Avatar kama12345

31 marca 2012, 16:38

@Truskavvkova: my piszemy dużo więcej

Avatar Truskavvkova

31 marca 2012, 19:03

@kama12345: Chodzi mi o to że jestem w piątej klasie.
Nie porównuję się z gimnazjum czy coś :3

Avatar kama12345

1 kwietnia 2012, 13:12

@Truskavvkova: rozumiem

Avatar pataraka

30 marca 2012, 09:46

ja też się nie ucze a mam dobre oceny...

Avatar grubson5022

30 marca 2012, 13:42

@pataraka: a ja zupęnie na odwrót

Avatar mikulek04

30 marca 2012, 12:42

wypraszam sobie :[

Avatar PITEK1922

30 marca 2012, 08:11

mam takiego debilnego kumpla co też tak mówi

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Fergus

Angielskie śmieszki

Trzeba brać osobną torbę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka