Co widzę ja, a co "specjalista"
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Ikony
Powodzenia
Najbardziej realistyczny spośród modów
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 maja 2020, 09:40
Pojeby i tyle
Odpisz
31 grudnia 2015, 21:08
mam te encyklopedie ;P
Odpisz
13 kwietnia 2012, 19:20
Cowidzi fizyk(ochemik)
Odpisz
30 marca 2012, 19:28
Po co sobie utrudniać życie?
Odpisz
30 marca 2012, 18:37
Ogólnie to co "widzi fizyk" to porażka na całej linii.
Odpisz
30 marca 2012, 16:54
tylko 2 ??
Odpisz
30 marca 2012, 15:10
Raczej chemik, nie fizyk
Odpisz
30 marca 2012, 16:31
@elipson: Właśnie.
Odpisz
30 marca 2012, 14:23
Jeszcze na drzewie jest chemia...
Odpisz
30 marca 2012, 14:22
Fizyk raczej nie zajmuje się chemią, która znajduje się pod królikiem.
Odpisz
30 marca 2012, 13:43
5/5 i do ulu
Odpisz