Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nie zadzieraj z bobrami
Pilne
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Co za przypadek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 kwietnia 2018, 06:59
było
Odpisz
24 maja 2021, 17:58
Nie bylo, podróżuje od początku głównej
Odpisz
3 stycznia 2022, 09:22
@JaJestemZWami: Potwierdzam nie było
Odpisz
28 maja 2013, 20:19
Genius
Odpisz
17 lutego 2011, 11:22
O ja...
A moj kolega ostatnio w szkole,włożył rękę za kaloryfer i sie zaklinowal,
i wozny musiał odciąć kaloryfer xD
4/5
Odpisz
4 stycznia 2012, 18:04
@Gombka: jasne jasne
Odpisz
4 lutego 2011, 09:51
Obrazka nie oceniam *
Odpisz
4 lutego 2011, 09:51
Nie koniecznie celowo - mój brat jak miał z 5 lat ,to też mu się głowa w krześle zaklinowała :D
Obrazka nie
Odpisz
17 lipca 2009, 15:32
Ałł...
Odpisz
3 lutego 2009, 13:56
to pewnie jest zribione celowo a obrazek nie śmieczny 1/5
Odpisz
29 stycznia 2009, 16:38
to pewnie jest zribione celowo a obrazek nie śmieczny 1/5
Odpisz
28 stycznia 2009, 16:32
bo ludzie z "ameryki" maja dosc dziwne pomysły
znam to skaś.
Odpisz
28 stycznia 2009, 13:33
No niestety nie było. Nie wiem jak on tam wsadził tą głowę, ale na widok tego obrazka nawet się nie zaśmiałem, ani nie drgnąłem. To jest serwis śmiechowy ;P Naprawdę trudno o szczery śmiech na widok jakiegoś rysunku. Co innego jakiś filmik wtedy łatwiej o śmiech. Niestety wiele osób ocenia pod kątem tego, że "obrazek musi mnie rozśmieszyć żebym dał 5". Ja oceniam 5/5 jeśli kapuję dany żart nawet jeśli się nie śmiałem tylko lekko uśmiechnąłem. Ale nie wszystkie obrazki mają sens. Np co z tego, że on tam wsadził tą głowę i teraz go wyciągają i w ogóle. Mogę dać 1/5 bo to mnie wcale nie rusza. I tak zrobię
Odpisz
28 stycznia 2009, 13:14
ludzie nic wam sie nie podoba to przepraszam bardzo ale
CO WAM SIE PODOBA? chyba jeszcze nie bylo obrazka ktory by sie podobał wszystkim ;)
Odpisz
27 stycznia 2009, 21:37
Sucior skąd wiesz że to amerykanin? Obrazek fajny, 4/5.
Odpisz
27 stycznia 2009, 21:22
jak pierw patrzylem myslalem ze niepelnosprawny
Odpisz
27 stycznia 2009, 20:03
Fraginowi chodziło o to, że obrazki do du**. Mi też się nie podobają xD 2/5 Z powodu dobrego humoru :P
Odpisz
27 stycznia 2009, 17:54
dzieciak po prostu sie nudzil...;P kiedy bylam w jego wieku tez wszedzie bylo mnie pelno hehe XD
Odpisz