Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
No to posłuchane
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Młodzi gniewni
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Totalnie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 stycznia 2022, 09:22
Odpisz
24 maja 2021, 18:08
Śmieszne
Odpisz
26 stycznia 2021, 11:24
Odpisz
7 listopada 2019, 18:41
Kurde jak to przeszło
Odpisz
6 lipca 2019, 01:24
Dziś za gore banują.
Odpisz
16 lutego 2019, 22:47
Fffffffffff aaaaaaaah
Odpisz
17 lipca 2018, 16:40
AUAUAUAUAUAUAUAAAAAA!!!
Odpisz
27 stycznia 2009, 21:39
To z pewnością fotomontaż bo jakby naprawdę mu się tak stało to wszędzie by była krew i flaki! Hanzou, co mnie to obchodzi co tobie się stało?
Odpisz
22 kwietnia 2017, 12:23
@cody4: KU*WA CZŁOWIEKU CZY TY MIAŁEŚ BIOLOGIĘ LUB PRZYRODĘ?! KU*WA W NODZE SĄ TYLKO MIĘŚNIE! KU*WA PRZEBIJ SE NOGĘ I ZOBACZYMY CZY KU*WA FLAKI POLECĄ KU*WA!
Odpisz
20 marca 2018, 20:23
@cody4: to niezłe flaki w nodze
Odpisz
29 listopada 2017, 08:57
Oooo 0_0
Odpisz
24 czerwca 2017, 10:08
fuk
Odpisz
27 lutego 2016, 14:26
Odpisz
30 listopada 2013, 23:21
Do tych co piszą że szkoda byczka bo go pewnie zabiją ! Oni go nie zabiją ! właśnie o to chodzi w tym '' sporcie '' że im byk groźniejszy i agresywniejszy tym więcej płacą jak ktoś go ujeżdża !
Odpisz
22 listopada 2015, 12:20
@kotekada4: No jak to nie zabiją? To jest Corrida. A na końcu Corridy zawsze byka zabijają wbijając mu szablę w kark.
Odpisz
22 listopada 2015, 14:35
Nie zawsze, gdy byk jest bardzo groźny, usypiają go pod koniec rundy, bo im byk agresywniejszy tym więcej ludzi chce oglądać corridę z udziałem owego byka
Odpisz
Edytowano - 21 sierpnia 2015, 09:33
To jest chyba w Hiszpanii (jak się mylę to sory ) i mówiła mi to nauczycielka w szkole że w tym chodzi o to by najpierw ''bawić się" z tymi bykami a na koniec je zabijać ( jak się mylę lub źle napisałam to sory)
Odpisz
7 grudnia 2011, 19:33
bardzo ostry musiało zaje****** boleć
współczuje
Odpisz
7 czerwca 2012, 21:59
@helikopter1: współczyhesz??? ty tez tak miałeś...że cie byk przedziurawił noge na wylot ??
Odpisz
7 czerwca 2012, 21:59
@helikopter1: sorry ,,współczujesz"... :|
Odpisz
30 listopada 2013, 23:19
@Dabres: po 1. nie przedziurawił mu nogi na wylot . po 2. mógłbyś się dopiero przyczepić gdyby napisał '' znam ten ból itd. '' a nie współczuję, rozróżniasz te 2 wyrazy?
Odpisz
28 maja 2013, 20:18
gdyby to było w Polsce to było by tak:
mandat za wpuszczenie byka na trybuny
trzeba popić piwem żeby nie bolało
albo gościu sobie pomyśli
"mam genialny pomysł pójdę do domu się z tym przespać"
Odpisz