Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kajba

3 stycznia 2022, 09:22

Avatar JaJestemZWami

24 maja 2021, 18:08

Śmieszne

Avatar WarriorsCatsPolishFan

26 stycznia 2021, 11:24

Avatar Drag_on

7 listopada 2019, 18:41

Kurde jak to przeszło

Avatar Grandsoniusz

6 lipca 2019, 01:24

Dziś za gore banują.

Avatar ProMoruxBax

16 lutego 2019, 22:47

Fffffffffff aaaaaaaah

Avatar mrauczur

17 lipca 2018, 16:40

AUAUAUAUAUAUAUAAAAAA!!!

Avatar cody4

27 stycznia 2009, 21:39

To z pewnością fotomontaż bo jakby naprawdę mu się tak stało to wszędzie by była krew i flaki! Hanzou, co mnie to obchodzi co tobie się stało?

Avatar Memiarz57

22 kwietnia 2017, 12:23

@cody4: KU*WA CZŁOWIEKU CZY TY MIAŁEŚ BIOLOGIĘ LUB PRZYRODĘ?! KU*WA W NODZE SĄ TYLKO MIĘŚNIE! KU*WA PRZEBIJ SE NOGĘ I ZOBACZYMY CZY KU*WA FLAKI POLECĄ KU*WA!

Avatar
Konto usunięte

20 marca 2018, 20:23

@cody4: to niezłe flaki w nodze

Avatar NuQQetS

29 listopada 2017, 08:57

Oooo 0_0

Avatar Sebzer

24 czerwca 2017, 10:08

fuk

Avatar dwadwdadawdawdawdawdawd

27 lutego 2016, 14:26

Avatar kotekada4

30 listopada 2013, 23:21

Do tych co piszą że szkoda byczka bo go pewnie zabiją ! Oni go nie zabiją ! właśnie o to chodzi w tym '' sporcie '' że im byk groźniejszy i agresywniejszy tym więcej płacą jak ktoś go ujeżdża !

Avatar
Konto usunięte

22 listopada 2015, 12:20

@kotekada4: No jak to nie zabiją? To jest Corrida. A na końcu Corridy zawsze byka zabijają wbijając mu szablę w kark.

Avatar kotekada4

22 listopada 2015, 14:35

Nie zawsze, gdy byk jest bardzo groźny, usypiają go pod koniec rundy, bo im byk agresywniejszy tym więcej ludzi chce oglądać corridę z udziałem owego byka

Avatar karina882

Edytowano - 21 sierpnia 2015, 09:33

To jest chyba w Hiszpanii (jak się mylę to sory ) i mówiła mi to nauczycielka w szkole że w tym chodzi o to by najpierw ''bawić się" z tymi bykami a na koniec je zabijać ( jak się mylę lub źle napisałam to sory)

Avatar helikopter1

7 grudnia 2011, 19:33

bardzo ostry musiało zaje****** boleć
współczuje

Avatar Dabres

7 czerwca 2012, 21:59

@helikopter1: współczyhesz??? ty tez tak miałeś...że cie byk przedziurawił noge na wylot ??

Avatar Dabres

7 czerwca 2012, 21:59

@helikopter1: sorry ,,współczujesz"... :|

Avatar kotekada4

30 listopada 2013, 23:19

@Dabres: po 1. nie przedziurawił mu nogi na wylot . po 2. mógłbyś się dopiero przyczepić gdyby napisał '' znam ten ból itd. '' a nie współczuję, rozróżniasz te 2 wyrazy?

Avatar xKarolxpl

28 maja 2013, 20:18

gdyby to było w Polsce to było by tak:
mandat za wpuszczenie byka na trybuny
trzeba popić piwem żeby nie bolało
albo gościu sobie pomyśli
"mam genialny pomysł pójdę do domu się z tym przespać"

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Brak avatara
Dodane przez: ssnopek96

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

No to posłuchane

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Młodzi gniewni

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Totalnie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka