Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Jeszcze jak
Trzeba brać osobną torbę
Ostry ten sędzia
Tymi się chodzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 stycznia 2017, 16:22
Policja w Polsce Vs Policja w USA
Polska: policja goni złodzieja 2 godziny ten potrąca 10 osób a i tak ucieka
USA: policja przebija opony kolczatkami i ch*j koniec pościgu XD
Odpisz
23 czerwca 2015, 06:42
sam widziałem pewną sytuację:
2 gości się leje jadę w tym kierunku i przede mną policja 1 policjant tam się spojrzał odwraca się szybko do drugiego i nagle gaz do dechy i spie*dalają
Odpisz
1 maja 2015, 21:35
Witamy w Polsce .-.
Odpisz
22 marca 2015, 09:34
Suabe
Odpisz
20 marca 2015, 21:40
Tró ;_;
Odpisz
20 marca 2015, 21:47
@sakura121: try to ty jezdesi
Odpisz
21 marca 2015, 11:55
@Smashrum: ffiem xd
Odpisz
22 marca 2015, 07:12
@sakura121: byłem pijany, sorry.
Odpisz
20 marca 2015, 21:30
''Policja'' nikt jej nieogarnia
Odpisz
21 marca 2015, 12:40
@thepolishguy: Nawet Rosja. ;_;
Odpisz
20 marca 2015, 22:09
Policjant po pijaku wjechał na podwórko i zabił 2 osoby: mandacik 500 złoty za postawienie podwórka zbyt blisko jezdni.
Odpisz
20 marca 2015, 21:31
Ogółem policja łapie tylko na mandaty.
Odpisz
Edytowano - 20 marca 2015, 21:17
U mnie na osiedlu czepiali się jakiegoś faceta wracającego ze sklepu, a to, że codziennie na skrzyżowaniu fhój kierowców jedzie na czerwonym nikogo nie obchodzi :v
Odpisz
20 marca 2015, 21:12
Wysadzasz żonę z auta kilka metrów za pasami (trwa to 5 sekund) i dostajesz mandat, podczas gdy po drugiej stronie ulicy ludzie parkują na pasach, za nimi i przed nimi na wiele minut odprowadzając dzieci do szkoły i utrudniając tym samym ruch i ani jeden glina nawet nie zerknie w te stronę. Autentyk.
Odpisz
20 marca 2015, 21:22
@arki316: Na pocieszenie: masz strzałkę w górę.
Odpisz
18 marca 2015, 16:23
albo przekraczasz dozwoloną prędkość o 2 km/h :)
Odpisz
20 marca 2015, 21:04
@bylejakbylegdzie: Ewentualnie o tyle, żeby mogli Cię dogonić.
Odpisz