Odrabianie pracy domowej jest jak granie w GTA
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przypałowo
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Niezniszczalne
Dobrze czasem się oderwać
Nieuczciwa ocena
Północne Węgry
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 grudnia 2015, 15:32
ja bym ją przeszedł ale pisze auto saving a nie zapisuje się ale ja tez tak robie xD
Odpisz
24 marca 2015, 13:04
Ponieważ jest mnóstwo bardziej interesujących rzeczy.No,chyba że jest się graczem ścisłym.Wtedy nic go nie obchodzi, tylko wypełnienie misji.Tak samo jest z dobrymi uczniami.Jednak, ile wtedy ich omija.Niestety, coś za coś :)
Odpisz
7 lipca 2015, 13:05
no mi się po ukończeniu misji fabularnych pobocznych nie chcę robić i ciągle powtarzam fabułę i tak w kółko i jeszcze i jeszcze i jeszcze i jeszcze że chyba z 10 razy już misje fabularne przeszedłem o_o
Odpisz
Edytowano - 28 marca 2015, 06:46
z tym się zgodzę
Odpisz
24 marca 2015, 13:02
O, czyżby nowy styl demotywatorów na Jeja?
Odpisz
24 marca 2015, 13:16
@Kuziemek: Nie, wyprany w perwollu.
Odpisz
24 marca 2015, 13:35
@Kuziemek: tak. To nowy styl wprowadzony właśnie dzisiaj. Od wczoraj natomiast zgłaszanie do poczekalni jest zmienione. Dodając demotywatora lub mema można dowolnie zmieniać teksty, bo jest podgląd i widać co się zmienia. Nie trzeba ponownie wgrywać obrazka, żeby zmienić tekst.
Odpisz
24 marca 2015, 13:37
@jejapl: to fajnie
Odpisz
25 marca 2015, 12:57
@jejapl: podoba mi się ten nowy styl, podgląd pozwala mi zobaczyć co to za gif który wrzucam i czy działa dobrze lub nie ma źródła innej strony
Odpisz
24 marca 2015, 16:39
akurat zależy od gta
gta IV miało ciekawe misje ale robienie rozwałki w mieście nie było takie fajne jak w wcześniejszych, brak wojska trochę mnie zawiodło choć można było je fajnie zrobić przy tej nowej mechanice osłon i tak dalej
Odpisz
Edytowano - 25 marca 2015, 09:43
@bylejakbylegdzie: Miałem tak w przypadku GTA SA ponieważ nie chcialo mi się robić tych misji (szczególnie pociąg i strzelanie do vagossów)
Odpisz
24 marca 2015, 13:51
Bardziej by pasowało do serii TES...
Odpisz
24 marca 2015, 16:09
@Zohan666: do postala tez
Odpisz
24 marca 2015, 18:15
@Zohan666: Co to tes?
Odpisz
24 marca 2015, 18:17
Seria The Elder Scrolls
Odpisz
24 marca 2015, 18:23
@Zohan666: A spoko :)
Odpisz
24 marca 2015, 18:14
Ja przeszedłem gta w dwa dni
Odpisz
24 marca 2015, 18:06
teraz odrabiam lekcje :D
Odpisz
24 marca 2015, 17:51
tak jak ja teraz :'D
Odpisz
24 marca 2015, 13:33
misja jedź gdzieś tam co robimy? napir....my! w policje :-D
Odpisz
24 marca 2015, 13:21
Święta prawda.
Odpisz
23 marca 2015, 15:48
Albo jak skyrim
Odpisz
23 marca 2015, 14:32
Na przykład graniem w GTA? :D
Odpisz