Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

4 września 2016, 14:36

@Konto usunięte: Ja przebiję: w mojej szkole trzecioklasiści mają fb.

Avatar skers2

5 kwietnia 2015, 03:33

@KontoUsunięte: Pozwolę się wtrącić. Pisz się without* ;)

Avatar Ahakochamlol

5 kwietnia 2015, 01:09

hah nie mogę przeczytać ani słowa

Avatar
Konto usunięte

4 kwietnia 2015, 10:18

U mnie w 6 klasach każdy ma fb witouth me O_O

Avatar Maks2603

4 kwietnia 2015, 11:55

Słowa którego szukałeś po polsku to chyba "oprócz mnie".

Avatar
Konto usunięte

4 kwietnia 2015, 13:14

@Maks2603: Nie szukałem bo mam . Wolałem użyć angielskiego tłumaczenia .

Avatar TheHunterMikiPL

4 kwietnia 2015, 13:41

ale po co...

Avatar Maks2603

4 kwietnia 2015, 13:45

Po luj na polskiej stronie, w połowie polskiego zdania używać angielskiego?

Avatar
Konto usunięte

4 kwietnia 2015, 13:46

@TheHunterMikiPL: Bo to się zapisało w moim stylu . W prawdziwym życiu dla podkreślenia czegoś mówię wiele zdań po angielsku .

Avatar
Konto usunięte

4 kwietnia 2015, 13:47

Na cholerne ci ten angielski? To Polska strona, trochę nacjonalizmu.

Avatar
Konto usunięte

4 kwietnia 2015, 13:47

@Maks2603: Odp niżej

Avatar
Konto usunięte

4 kwietnia 2015, 13:48

Nie dziękuje . Taki mam ,,styl,, . A nie jestem nacjonalistą

Avatar TheHunterMikiPL

4 kwietnia 2015, 14:34

to się oducz

Avatar Gabi92017

4 kwietnia 2015, 13:03

Ja to jeszcze używam i mam jak3/4 mojej klasy.I wcale nie mam FaceBooka

Avatar Mijak

Edytowano - 4 kwietnia 2015, 09:38

Pewnie zaraz hejty polecą, ale o ile facebook może być bardzo przydatny, w tych "złotych myślach", które widziałem były same bzdety odpowiadające najgorszej, najbardziej odmóżdżającej stronie portali społecznościowych.

Avatar
Konto usunięte

4 kwietnia 2015, 10:39

@Mijak: Ja mam fb po to by dowiadywać się na grupie o sprawdzianach w szkole :D

Avatar kama11465

1 kwietnia 2015, 23:59

U mnie w klasie każdy to ma:-)

Avatar maciekja145

4 kwietnia 2015, 09:03

@kama11465: Chodzi ci o zeszyt ? u mnie jest tak samo

Avatar Tostowa221

4 kwietnia 2015, 10:06

@maciekja145: U mnie wszyscy mają zeszyt, a "fejsa" tylko dwie osoby.

Avatar misko02

4 kwietnia 2015, 09:27

Tiaaaaa, umnie w klasie pewnie nikt nie wie co to ;-; Jedyny to mam w klasie ;-;

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niegrzeczny Oskarek

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Mało znany szczegół

Północne Węgry

Młodzi gniewni

Fergus

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka