Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To będzie bolało
Bycie na zero to nieosiągalny luksus
Frustrujące
To się nie może nie udać
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 maja 2019, 11:47
coto
Odpisz
8 kwietnia 2015, 16:56
Masz poważne problemy z geografi...
Odpisz
21 stycznia 2019, 16:10
@Maks2603: geografii*
Odpisz
16 kwietnia 2017, 03:33
"Europa"? Jaka "Europa" Diego?
Odpisz
12 października 2015, 15:54
achch te znane okolice...
Odpisz
16 kwietnia 2015, 20:39
Najpierw niektórzy marudzą, że nie chcą chodzić do szkoły, bo w nauczyciele nie uczą rzeczy potrzebnych w życiu. Lepiej wykuć na blachę mapę z Gothic która na pewno przyda się nam w życiu o wiele bardziej niż szkolna wiedza -.-
Odpisz
11 lipca 2015, 16:37
Tutaj nikt nie hejtuje wiedzy i uczenia się, chodzi o to że kto tę grę przeszedł wiele razy i świetnie zna mapę :)
Odpisz
16 kwietnia 2015, 16:48
co to za gra
Odpisz
16 kwietnia 2015, 16:56
@enderman123456: Gothic I
Odpisz
16 kwietnia 2015, 17:01
@rufusx95: nie znam jej ale jakas mala ta mapa
Odpisz
16 kwietnia 2015, 17:54
@enderman123456: takie pytanie masz mniej niż 10 lat?? tylko prawede powiedz starszemu
Odpisz
16 kwietnia 2015, 18:00
@chaboyy_HD: ja też jej nie znam :|
Odpisz
16 kwietnia 2015, 18:08
@nie_hejtuj_furry_: ja już stobą pisałem ale nic nie mam ale on nawet nie słyszał o tej serii jak??
Odpisz
16 kwietnia 2015, 18:10
@chaboyy_HD: aha ok :| :)
Odpisz
16 kwietnia 2015, 21:44
@enderman123456: ta kra to majkrafty na modah
Odpisz
16 kwietnia 2015, 23:30
@enderman123456: Napewno nie majtraft.
Apropo, idź grać w te swoje majtrafty i usuń konto!
Odpisz
17 kwietnia 2015, 14:12
@Piecours: a jakich modach
Odpisz
Edytowano - 17 kwietnia 2015, 16:46
@enderman123456: Weź idź w majkrafta graj a nie mi tu serię Gothic obrażasz swoją niewiedzą
Odpisz
17 kwietnia 2015, 18:33
@enderman123456: Niema modów są modyfikacje np mroczne tajemnice i jest to cała mapa czego wy oczekujecie to nie ma nieskończonego h*jrendringu
Odpisz
17 kwietnia 2015, 20:18
@enderman123456: Dobra. Daj mi spokój. Ta gra to gothic
Odpisz
14 maja 2015, 11:47
@enderman123456: W srajkrafcie niby mapa większa ? Kwadratowe gówno -,-
Odpisz
7 lipca 2015, 21:21
@Piecours: sory że dawno pisze widzisz tego pana co mówi usuń konto ?
Odpisz
15 lipca 2015, 14:04
Owszem, widzę.
Odpisz
21 czerwca 2016, 14:23
@enderman123456: Wyjdź :')
Odpisz
21 czerwca 2016, 15:09
@Piecours: Pisałem to dawno i już nie wiem o co mi chodziło XD
Odpisz
Edytowano - 30 stycznia 2017, 18:42
@enderman123456: Japie**ole, jakie zbiorowisko raka ;-;
Odpisz
16 kwietnia 2015, 18:59
Zawsze jest mi potrzebna tylko w nocy xd
Odpisz
16 kwietnia 2015, 14:22
Chwalisz się znajomością mapy od G1? W G2NK Było ich kilka i większe :P
Odpisz
16 kwietnia 2015, 14:34
@Dark_Dante: Ja tam znam je wszystkie lepiej, niż mapę Europy ._.
Odpisz
16 kwietnia 2015, 14:37
@darcus: No i jeszcze G3 gdzie była jedna ale duża mapa. Szkoda tylko że optymalizacja kiepska...
Odpisz
16 kwietnia 2015, 14:38
@Dark_Dante: Nie martw się, mapę z G3 też znam.
Odpisz
16 kwietnia 2015, 18:37
@darcus: Ja też znam z jedynki, nocy kruka i trójki :)
Odpisz
8 kwietnia 2015, 14:13
Czo to za mapa ;-;
Odpisz
8 kwietnia 2015, 14:19
@Flute: Z Gothic I
Odpisz
8 kwietnia 2015, 15:24
a to nie metin ?
Odpisz
8 kwietnia 2015, 18:28
@Dracolih: ryly
Odpisz
16 kwietnia 2015, 12:41
@Dracolih: troll?
Odpisz
16 kwietnia 2015, 16:01
@Dracolih: powiedz że to troll D:
Odpisz
16 kwietnia 2015, 16:40
@Flute: Gothic 1
Odpisz
16 kwietnia 2015, 17:54
@Dracolih: o nie hahahha :p dajcie więcej minusow ^^
Odpisz
16 kwietnia 2015, 16:00
mapa z gothica :D
Odpisz
Edytowano - 16 kwietnia 2015, 15:15
Ja znam mapę europy na pamięć
Odpisz
16 kwietnia 2015, 15:02
ja tą bardziej od planu mojego mieszkania
Odpisz
16 kwietnia 2015, 13:25
ehhh stare czasy gothica :)
Odpisz
16 kwietnia 2015, 11:47
Też coś... To rzczej oczywiste, bo Europa jest o wiele większa.
Ja znam tę mapę lepiej, niż mapę własnego miasta. A nie jest ono zbyt duże - jakieś 4000 mieszkańców.
Odpisz
9 kwietnia 2015, 00:14
Tą mam zakodowaną w głowie.
Odpisz