Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar y0xhlztixyotisy9zifR

8 stycznia 2021, 23:39

*taktyczne odkopanie wądku*

Avatar Julcias77

16 kwietnia 2015, 11:49

Tak, tylko nie ze znudzenia. KOCHAM, tak KOCHAM czytać ! Na każdy wyjazd biorę książki.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (10)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (10)
Avatar Julcias77

17 kwietnia 2015, 13:24

@Julaska: Taa... wali mnie, słyszycie , no-lify? Ale, moglibyście wyjść na dwór.. ja właśnie przyszłam

Avatar siqelka

18 września 2018, 22:20

@Julcias77: mam tak samo 😌👌

Avatar olka12544

15 czerwca 2015, 23:20

Raz... Ale to w sumie nie było z nudów i nie wiedziałam że to lektóra szkolna :p

Avatar Podloga

12 lipca 2015, 13:21

@olka12544: Lektura*

Avatar olka12544

12 lipca 2015, 14:40

@Podloga: Przepraszam mój błąd. Dziękuję że mnie poprawiłeś :)

Avatar Daisy2011

Edytowano - 8 maja 2015, 23:52

nie
najgorsze jest jak czytam i zaczynam o czyms myslec i dopiero sie orientuje ze juz 5 stron przeczytalam

Avatar esc88

21 kwietnia 2015, 15:17

nope

Avatar albatrosia

Edytowano - 19 kwietnia 2015, 21:08

czasami nawet zaczynało mi się to podobać...

Avatar superchwytliwanazwa

16 kwietnia 2015, 23:22

ja nie przeczytałem Sahema który ma 8 str xd... A się wziąłem za książkę ogólnie nie lekturę która ma 400 str i jestem na 100 xdd

Avatar
Konto usunięte

16 kwietnia 2015, 20:26

tak

Avatar Rajasin

16 kwietnia 2015, 19:21

hmmmm... zastanówmy się... nie.

Avatar mistrz_lamorozcow

16 kwietnia 2015, 19:11

Bardzo często

NOPE

Avatar Pani_Koza

Edytowano - 16 kwietnia 2015, 17:37

Nie

Avatar slenderr

16 kwietnia 2015, 17:04

jak lektura jest ok to sama z własnej woli ją czytam... niestety mało jest takich... a zwłaszcza w gimnazjum ;)

Avatar ZuZaNa1463

16 kwietnia 2015, 15:38

nope...

Avatar cyprian1219

16 kwietnia 2015, 15:32

Nigdy

Avatar Nextt

16 kwietnia 2015, 15:29

Tak, przeczytałem krzyżaków rok wcześniej po czym wycofali tą lekturę i nie pojawiła się w szkole...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Nigdy na to nie wpadną

To się nie może nie udać

Powodzenia

Tacy to pożyją

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka