Czy byłeś kiedyś tak znudzony, że...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Nigdy na to nie wpadną
To się nie może nie udać
Powodzenia
Tacy to pożyją
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 stycznia 2021, 23:39
*taktyczne odkopanie wądku*
Odpisz
16 kwietnia 2015, 11:49
Tak, tylko nie ze znudzenia. KOCHAM, tak KOCHAM czytać ! Na każdy wyjazd biorę książki.
Odpisz
16 kwietnia 2015, 12:17
@Julcias77: Ja też c: a przekonałam sie do nich dopiero w wieku 17lat...
Odpisz
16 kwietnia 2015, 12:32
@Omnomnomn: Ja od zawsze, jak miałam rok to mama mizawszs czytała
Odpisz
16 kwietnia 2015, 14:15
@Julcias77: Lubię czytać, ale nienawidzę szkolnych lektur. Są one nudne i nic się w nich nie dzieje. Do tego wkurzają mnie opisy danej rzeczy na pięć stron.
Odpisz
16 kwietnia 2015, 14:19
@monho25: Znam ten ból ...
Odpisz
16 kwietnia 2015, 14:51
@monho25: czytałeś syzyfowe prace? To dopiero jest nudne
Odpisz
16 kwietnia 2015, 15:15
@sxx2000: kurka... a ja to mam teraz na lekturę ._.
Odpisz
16 kwietnia 2015, 15:17
@Julcias77: Ja też uwielbiam książki, czytam ich najwięcej w całej mojej gimbazie xD
Odpisz
16 kwietnia 2015, 15:26
Ja specjalnie jakoś czytać nie lubię, ale lektury czytam. Dzięki temu przeczytałem Hobbita zanim był w kinie.
Odpisz
16 kwietnia 2015, 15:48
No to powodzenia
Odpisz
16 kwietnia 2015, 20:20
@Julcias77: A minusy dały Ci no-lify ;)
Odpisz
17 kwietnia 2015, 13:24
@Julaska: Taa... wali mnie, słyszycie , no-lify? Ale, moglibyście wyjść na dwór.. ja właśnie przyszłam
Odpisz
18 września 2018, 22:20
@Julcias77: mam tak samo 😌👌
Odpisz
15 czerwca 2015, 23:20
Raz... Ale to w sumie nie było z nudów i nie wiedziałam że to lektóra szkolna :p
Odpisz
12 lipca 2015, 13:21
@olka12544: Lektura*
Odpisz
12 lipca 2015, 14:40
@Podloga: Przepraszam mój błąd. Dziękuję że mnie poprawiłeś :)
Odpisz
Edytowano - 8 maja 2015, 23:52
nie
najgorsze jest jak czytam i zaczynam o czyms myslec i dopiero sie orientuje ze juz 5 stron przeczytalam
Odpisz
21 kwietnia 2015, 15:17
nope
Odpisz
Edytowano - 19 kwietnia 2015, 21:08
czasami nawet zaczynało mi się to podobać...
Odpisz
16 kwietnia 2015, 23:22
ja nie przeczytałem Sahema który ma 8 str xd... A się wziąłem za książkę ogólnie nie lekturę która ma 400 str i jestem na 100 xdd
Odpisz
16 kwietnia 2015, 20:26
tak
Odpisz
16 kwietnia 2015, 19:21
hmmmm... zastanówmy się... nie.
Odpisz
16 kwietnia 2015, 19:11
Bardzo często
NOPE
Odpisz
Edytowano - 16 kwietnia 2015, 17:37
Nie
Odpisz
16 kwietnia 2015, 17:04
jak lektura jest ok to sama z własnej woli ją czytam... niestety mało jest takich... a zwłaszcza w gimnazjum ;)
Odpisz
16 kwietnia 2015, 15:38
nope...
Odpisz
16 kwietnia 2015, 15:32
Nigdy
Odpisz
16 kwietnia 2015, 15:29
Tak, przeczytałem krzyżaków rok wcześniej po czym wycofali tą lekturę i nie pojawiła się w szkole...
Odpisz