Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kacproski

25 listopada 2016, 22:03

Na mnie to nie działa. Mam zegarek.

Avatar
Konto usunięte

28 lutego 2016, 19:14

wstaję o 6:30 i ledwo się wyrabiam o.O

Avatar julka1280

20 kwietnia 2015, 17:16

taa, albo: masz wstac na 7, matka budzi cie mowiac ze juz 7.15 a jest 6.30 .-. #TAKMAM

Avatar cezarybartosiewicz

30 kwietnia 2015, 12:03

@julka1280: pograj sobie na komputerze albo tablecie i telefonie

Avatar kamykPL

12 kwietnia 2015, 14:20

Tru.

Avatar cezarybartosiewicz

22 kwietnia 2015, 16:10

@kamykPL: e story

Avatar wiking101

22 kwietnia 2015, 14:31

Kto tak ma łapka w górę

Avatar Jedenzwielu

20 kwietnia 2015, 17:34

A ja jestem w 6 podstawówki i mam do szkoły na 6.00 A wracam o 18. 00 marzę o wstawanuo o 7.00
Muszę zwykle wstać o... 5. 30 A czasem 5. 00 albo 5. 10

Avatar KlamliwyLukas14

20 kwietnia 2015, 18:45

@Jedenzwielu: Tjaa...w podstawówce..

Avatar Jedenzwielu

20 kwietnia 2015, 19:00

@KlamliwyLukas14: Klasa pływacka.

Avatar rafal603

21 kwietnia 2015, 06:32

@Jedenzwielu: dodałeś komentarz o 17 a mówiłeś że kończysz o 18

Avatar Jedenzwielu

21 kwietnia 2015, 14:49

@rafal603: Poniedziałek 17. 10
Wtorek 18. 00 (byłem na badaniach)
Środa 18
Czwartek 18
piątek 17. 30
Sobota 10.

Avatar Filipsss

18 sierpnia 2017, 11:13

@Jedenzwielu: porąbaną miałeś podstawówkę wstawać o 6 i 12 godzin w szkole siedzieć ja pierdziele ;-;

Avatar
Konto usunięte

18 lipca 2020, 13:05

@Jedenzwielu: Jak tam liceum?

Avatar niemaznekto

20 kwietnia 2015, 17:15

dobrze ze ja mam budzik...

Avatar szafirowy01

20 kwietnia 2015, 09:47

Nie pomysłowa, tylko zwyczajnie chamska :(

Avatar xgelo1238

20 kwietnia 2015, 08:42

-Śniadanie na stole!
*wstaje, ogarnia sie*
-Gdzie śniadanie?
-Za 5 minut będzie
:X

Avatar
Konto usunięte

20 kwietnia 2015, 07:00

Dzięki Bogu mnie budzi alarm. Nie zazdroszczę tym co muszą wcześnie wstawać.

Avatar LeyPL

11 kwietnia 2015, 15:43

Czo ja pacze ? Ona ma gówno w gębie ?

Avatar krzys189

11 kwietnia 2015, 20:38

@LeyPL: ...to jej włosy ;_;

Avatar Flute

12 kwietnia 2015, 10:05

@LeyPL: xd

Avatar mozaj

20 kwietnia 2015, 06:32

@LeyPL: Gówniany język... xD

Avatar Jedenzwielu

12 kwietnia 2015, 07:36

Ja mam tak samo. tyle że mnie budzą o 5.30

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Phi!

Niegrzeczny Oskarek

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Powodzenia

Szybki jak błyskawica

Nigdy na to nie wpadną

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka